pomoc při rozvozu humanitární pomoci

Zde se domlouvejte na všemožné vyjížďky, návštěvy, projížďky a další, kromě srazů. Srazy mají vlastní sekci !!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

pomoc při rozvozu humanitární pomoci

Příspěvek od rescuer »

Pánové, chtěl bych Vás touto cestou poprosit, kdo by byl ochotný pomoct při rozvozu humanitární pomoci do postižených obcí. Bohužel - pochopitelně je to humanitární a charitativní činnost, takže nečekejte že Vám někdo něco zaplatí.

Pokud někdo i tak chce číst dál,

osobně jsem už vezl vodu, savo, konzervy do dvou obcí kam se dalo dostat osobákem, bohužel Frontera mi zatím stojí na servise, a modlíme se, aby byla co nejdříve hotová. I naše sdružení dělá sbírku sava, ošacení, vody. Ovšem bude problém s rozvozem, já osobně jak bude auto, tak se budu snažit dostat do nejvíce postižených - předem vytipovaných obcí.

Ti co jste přímo v postižených oblastech a myslíte že by jste potřebovaly nějakou materiální pomoc, klidně mi pište, budu to předávat nadřízenému a může se stát že se udělá sbírka i pro Vaší obec.

Nic méně, kdo by měl zájem pomoc v následujících dnech týdnech, rozvážet materiál po obcích pište mi na jiznicechy@rescueinfo.org to same sve pripadne dotazy tam smerujte, povim vice prip. upresnim atd...

Případně bude na www.rescueinfo.org clanek o te humanitarce kdo by si chtel precist.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
stefi_ul
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 964
Registrován: 22 bře 2011 09:21
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: pomoc při rozvozu humanitární pomoci

Příspěvek od stefi_ul »

Ja uz funguju od vcera...
Takze palec nahoru a diky za takovy lidi.
Jeep G Ch 98, 5.2,156kW,e85 - BFG KM2
A 1992, 2.4i, - uz jen par organu
OII 2.0TDi, 103kW.
Canon 40d, Canon 14-40l/f4, Canon 70-200l/f2,8, Sherpa 450R,
Benq DV M23
608201193,60347163
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc při rozvozu humanitární pomoci

Příspěvek od rescuer »

stefi_ul píše:Ja uz funguju od vcera...
Takze palec nahoru a diky za takovy lidi.
Diky patří každému, jak professionálnímu tak dobrovolnému záchranáři, ale i obyčejným lidem, kteří se rozhodnou pomoci a nějak využít svých možností.

Proto jsem také napsal výzvu sem, a doufam, že se najde někdo, kdo bude ochotný pomoct ostatním
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc při rozvozu humanitární pomoci

Příspěvek od rescuer »

FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: pomoc při rozvozu humanitární pomoci

Příspěvek od pida3.2v6 »

od soboty funguju jako převozní služba hasičskýho čerpadla,jsme dost vysoko,takže jsou to
naštěstí jenom sklepy a garáže :!:
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
Odpovědět

Zpět na „Domluvy na offroad ježdění“