Prasklej CHladic

Uživatelský avatar
václav
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: 12 srp 2007 20:28
Bydliště: okolo Hradce Králové

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od václav »

Tak u nás opravujou nárazníky i chladiče v jedné firmě neboj se toho a poptejse, nebo vyhledej opravnu chladičů, nebo si kup novej...
To ješte nejezdíš, nebo jezdíš s ruplým chladičem ??? Hodně zdaru a Ahojda Václav! :wink:
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

CHLADIČČČČČČČČČČČČČČ

Příspěvek od Slaava »

janoduch píše:
václav píše:Zkus někoho kdo opravuje plasty (nárazníky spojlery atd.) :wink:
na narazniku a spojleru nenii pnuti a zadnej tlak takk tam nema co povolit :idea:
Záleží co je to za materiál, jak je starej, jak je to ruplý a tak. Ten můj známej s Audinou před tím, než tam nacpal tu žvejkašku taky oběhal tři firmy, co vaří plasty a ze všech ho vyhodily, že takovou prasečinu nedokážou opravit. Takže to zkus, uvidíš.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od Žanek »

A je to tady. :evil:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od janoduch »

kde to iste ako na mojom ?
no drzim palce mne sa to nepodarilo opravit , musel som si sehnat druhej chladic ale kupil by som cely ten vrchny plast ak by niekto mal.!
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od Žanek »

Už jsem objednal novej. Svařit to nešlo. Plast začal hned hnědnout - stáří. :evil:
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od Žanek »

Tak už je v autě novej chladič a je bez plastů . Doufám , že vydrží. :P
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od Janeš Petr »

mosaz ?
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od Žanek »

Vypadá spíš na měď podle barvy vevnitř jestli se teda měděný vůbec dělají. Jinak ten původní jsem zalepil obyčejnou tavnou pistolí a vono to drželo. Ovšem nevím jak dlouho by to tak zůstalo. Jo a jinak pokud by někdo potřeboval chladič na 2,2 benzin tak už nešel sehnat ale na 3,2 je úplě stejnej. :roll:
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od Janeš Petr »

u nás je jeden dědek, co ho strašně baví při lepení plastů lepit podle jinejch lepičů, neslepitelné- už nám párkrát opravdu pomohl, jedinou vadu, co jeho výtvory maji, že když si to od něj neseš domů, vypadá to spíš jako vzorník plastovejch záplat. on zkouší lepit někde mimo prasklinu různé druhy plastů tak dlouho, až najde ten, co se nejlíp s podkladem spojuje a tím pak tu díru zalepí. kdybys měl cestu do Budějc, vezmi chladič sebou, já tě tam nasměruju třeba po telefonu- většinou si bere kolem 100,- kč. naposledy mi lepil plastovou naftovou nádrž z nakladače, se kterou jsem objel celé Budějce a všichni mi řekli, že je ničím neslepitelná. dědek ji nakonec zalepil bílým patníkem od silnice ( takové ty patníky, co si z nich dělaj lidi schránky na noviny )
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Prasklej CHladic

Příspěvek od Žanek »

Peťo dík za nabídku ale do Budějěk se dostanu možná tak v létě na dovolenou a to sebou chladič brát nebudu. :P Teť už to stejně přes to lepislo asi zavařit nepude.
Odpovědět

Zpět na „Motory všeobecně“