montáž nezávislého topení

Vše co se týká interiéru vozidla
Odpovědět
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

montáž nezávislého topení

Příspěvek od Janeš Petr »

tak se nám zima přiblížila, tak sem zas vložím trochu inspirace pro ostatní. jde o dodatečnou montáž teplovodního nezávislého topení ( bufíka ) WEBASTO thermo top C do áčkové frontery 2,3td ( ale podobně to lze řešit i u jiných modelů ). jediné trošku přijatelné místo, je jen vedle expanzní nádobky. je to už poměrně daleko od vody a bláta a hlavně, je to blízko hadic k topení. celé topení je na 3mm silném plechu, který je přišroubován dole k podběhu ( je tam takovej prolis, přímo na to připravenej, kam stačí jen vyvrtat dvě díry pro šrouby ) a vršek plechu je zavětrovanej pod spodní šroub motoru stěračů.
něco k vedení vody. přívod vody k bufíku je ze zadního vývodu na bloku. dál pokračuje do radiátoru topení a z něj se voda vrací zpět k vodní pumpě. je nutné zachovat tenhle směr průtoku, protože bufík má vlastní oběhové čerpadlo, takže při obráceném zapojení, by vám po nastartování tlačila vodní pumpa motoru, proti již zmíněnému čerpadýlku .
přívod paliva se dá udělat různě, já využil propojovací hadičku trubek na zpátečce, v místech na příčce, tam, kde trubky slejzaj pod auto, kterou jsem přestřihl a vsadil do ní ,,téčko ,,
co k elektrice ? přívod pro topení je nejsnažší vytahnout z 30A pojistky v pojistkové skříni u motoru. kostra topení je jasná - kamkoliv na kostru. v mém případě jsem pojistky topení, spínací/rozpínací relé větráku a ukostření, přidělal do prostoru za odkládací kastlík před spolujezdcem. poslední, co je třeba zapojit, je ovládání ventilátoru topení. ani tam se moc laborovat nedá. musí se vyndat pojistková skříň u motoru, a rozdeklovat její spodek. uvnitř si najdeme propojovací modrý kabel, asi 10cm dlouhý, který vede od relé ventilátoru, k pojistce ventilátoru. ten střihnem v půlce a vzniklé konce osadíme konektory ( je lepší, dát rovnou na jeden konec dát samce a na druhej samici, pro případ, že to jednou budem chtít zas vrátit do původního stavu ). protože by barevné značení drátů, všech topení webasto, mělo být stejné, zkusím tu posat i zapojení vodičů od spínacího/rozpínacího relé bufíka, ke zmíněnému přestřiženému modrému drátu v pojistkovce auta. od spínacího/rozpínacího relé, nam jdou dva dráty. černej a červenej. černej zapojíme na ten přestřiženej modrej drát, co jde k pojistce, červenej na ten druhej konec modrého drátu, co jde k relé ventilátoru. funkce je taková, že pokud není v činnosti nezávislé topení, jde nám elektrika při zaplém ventilátoru topení, od relé ventilátoru ,kouskem modrého drátu, přes rozpínací část spínacího/rozpínacího relé na vedení bufíka a dál se vrací přes zbytekmodrého drátu k pojistce ventilátoru. pokud máme spuštěné nezávislé topení, je spínací/rozpínací relé bufíka seplé a pouští nám přes černý vodič k pojistce ventilátoru + od bufíka, takže se nám vetilátor topení ( pokud necháme zaplej vypínač ventilátoru ) rozeběhne i vypne bez závislosti na zaplejch kličcích zapalování, či řidiče, podle toho, jak si ho bude ovládat bufík. toť asi vše. těch topení je na trhu dost, ojeté se dá sehnat od 5000,- kč
P1110670.jpg
P1110671.jpg
P1110672.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od Janeš Petr »

...pokud se vám taky nechce vrtat do palubky, a nevlastníte model auta s výhřevem sedaček, ovládání topení se dá naplést vedle rádia, tam co je záslepka pro vypínače ořevu sedaček
P1110667.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
kresta
Ultra diskutér
Příspěvky: 3672
Registrován: 18 lis 2007 13:56
Bydliště: Mělník-Býkev
Kontaktovat uživatele:

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od kresta »

Pěkný :grin: vypadá to jak origo 8)
Za jako dobu to vohřeje motor :?: a kolik si vezme na hodinu :?: co tomu říká baterka :?:
Land Rover 110 HAE 1983 3,5 V8 Land Rover 101 FC Land Rover SII 109 1959-miláčci
HUSQWARNA WR 300 MY2011 Kawasaki KDX 250 1994-babička :-)
BMW 530D E39
Tatra 138 turbo-konečně už vyhrála
X5 4,6is-255kw-v max 280km/h
Tatra 148 cas32-hasičáák
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od Janeš Petr »

s tímhle typem moc zkušeností zatim nemám. co jsem měl tu samou značku horkovzdušné, bralo při maximálním nastavení 0,22 litru nafty na hodinu a 160Ah baterie ho vydržela živit v pohodě 24hodin v kuse. u toho teplovodního bufíka bude spotřeba nafty +/- stejná ale jak to bude s elektrikou zatím nevím. velkej odběr proudu, má ventilátor topení na autě, takže to chci vyzkoušet, jak poklesne za hodinu napětí na baterce se spuštěným ventilátorem a jak poklesne bez něj. určitě dám vědět :wink:
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od Franta44 »

Já mám teplovodní sice je to EBER ale při asi - 10 st. stačí 20 minut a motor se krásně nahřeje a i vnitřek auta ve vytopený, okna rozmražené.Baterka vpoho.Nastartuju lehce.
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od majo »

Ahoj! Neviem ako Vaše,ale moje skúsenosti s nezávislým topením Webasto,ktoré ohrieva chladiací systém vozidla sú "nic moc"! Mal som to namontované vo firemnej SANTANE už od nova a okrem toho,že to počas jazdy v zime udržalo prac. teplotu motora možno o 5°C vyššie,som to skoro ani nepocítil! Ani zapnutie 45 min,pred studeným štartom (skúšal som) to s teplotou motora ani nepohlo ( ajkeď bolo počuť,že to funguje a prečerpáva ohriatu chlad.kvap.v systéme) a žeby to aspoň trochu ohrialo interiér? Ani moc nie! Dokonca ani po odstavení teplého motoru,keď som ho nechal zapnuté, nedokázalo udržať ako takú teplotu vykúrovacieho vzduchu! Je pravdou,že ak som Webasto vôbec nezapínal,tak sa auto ťažšie vytápalo,ale rozdiel bol fakt malý!Santana má sice dosť veľký chlad.okruh,ale Webasto bolo montované priamo predajcom vozidla(za príplatok),čiže výkon kúrenia bol na obsah chlad.kvap.stavaný!Podľa mňa to boli vyhodené peniaze! "Veľa peňazí,málo muziky" Ja osobne som bol sklamaný ! :roll: Je to len moja osobná skúsenosť! Ak by to fungovalo tak ako o tom hovoria predajcovia,tak to by bolo super! Možno ty Peter budeš spokojný ! Uvidíš! :wink:
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od Janeš Petr »

zatím spokojený jsem. při vekovní teplotě 9 stupňů, bylo po deseti minutách v autě nepříjemné horko a hadice z výstupu bufíka byla hodně horká ( typoval bych tak 60-70 stupňů ) a hlava motoru tak 40 stupňů ( začala se zvedat rafika teploměru ). jde hlavně o to, aby šla voda z bufíka nejdřív do radiátoru a až z něj do bloku - správnej směr cirkulace. asi bych se v tvém případě podíval, jestli to nezapojili v servisu obráceně - bo i v servisu mohou dělat voli :wink:
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od majo »

Už tam nepracujem ! Auto bolo nové, čiže v záruke,ja som do toho nemohol a ani nechcel šprtať! Predajca vozidla to tuším dal montovať do Webasta (už si nepamätám). Viem len,že sa čakalo,kým sa Webasto namontuje a až tak sa išlo pre auto! Tiež som pozeral hadice či to vôbec funguje a hadice z bufíka boli tiež horúce ,ale či vchádzali najprv do radiátora,alebo bloku som vtedy nepozeral a cirkuláciu už vôbec nie. Je možné,že pri montáži niečo posrali,pretože sa mi vtedy nezdala tá neúčinnosť !Teraz mi to už je jedno! Aj ja by som chcel nezávislé do Frontery,ale táto skúsenosť ma odradila! Ak by som však pozháňal niečo jazdené za rozumné eur.,tak by som do toho šiel. Na EBERSPRECHER som počul ,že je to celkom fajn a aj Franta to potvrdzuje.Tak uvidím, možno niečo jazdené popozerám!
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od Janeš Petr »

k běhu tohodle topení, jsem se od odborníka od sousedů, dozvěděl tohle - po zapnutí topení ve 45 stupních spíná ventilátor , při 65 stupních přepíná na poloviční výkon, při 75 stupních se přepíná do regulační pauzy, opačně je to cca o 3 stupně méně. pokud se topení pustí a motor voziodla je ohřátý, pustí se rovnou do tzv. regulační pauzy , tzn, systém má nad 75 stupnů. Pokud by teplota poklesla pod tuto teplotu, a na hodinkách by ještě neuběhl čas zapnutí topení by normálně naskočilo a topilo.čas na hodinkách je nastavenej výrobcem na 30, nebo 60 minut, podle typu. tímto, tomu člověku z offroadfora, za ochotně sdělené informace, ještě jednou děkuji. myslím, že pokud si tu někdo s něčím, ohledně výběru topení, nebo problémů s ním, neví rady, rád mu nějaké informace také poskytne - http://www.offroadforum.cz/viewtopic.ph ... 69&start=0 , jeho stránky - http://www.autosip.cz/
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od majo »

Čiže to len potvrdzuje,že niečo nebolo v poriadku,pretože ja som spozoroval,že sa bufík prepína na nižší výkon a pritom teplota chlad.kvap sa nezmenila. Ako si tak matne pamätám,tak sa mi zdá že už po 10-15-tich min. z výfuku bufíka nebolo cítiť horúci vzduch ako po zapnutí a naskočení,len vrčanie.Zrejme nebola dostatočná cirkulácia (ajkeď bolo počuť ako kvap.prečerpáva) a kvapalina sa v bufíku ohriala na teplotu tých 75°C a nastala tebou spomínaná regulačná pauza.Pánové "ODBORNÍCI" niečo posrali !!!! :twisted: Aj som to šéfovi hovoril,že to nejako nefunguje,ale on ma odbyl slovami, že "len vymýšľaš,čo od toho chceš". :roll: Tuším sa to ani nereklamovalo dodnes! :grin:
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od farmář »

hm tak mne napadá, okruh je zachovanej přes celý motor, tak ho to vlastně ohřívá, že? šikovná to věcička, tak to abych to prdnul do traktoru i auta!
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: montáž nezávislého topení

Příspěvek od Janeš Petr »

právě kvuli ohřejvání motoru jsem to instaloval. mám fronteru se studeným odchovem a když je pod mínus dest, už mi dělá problem ji oživit. na liazce jsem měl teplovodní eberspacher a když jsem někam dojel v deset večer a zapnul ho, ráno na šestou měl motor 60 stupňů, a to měl nějakejch 40 litrů náplně a desetkrát větší plochu než motor u oplíka
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

montáž nezávislého topení u béčka

Příspěvek od DJ.Tom »

Už hodně před časem jsem koukal do EPC stím že do Fronter B se dělalo nezávislé topení. Po trošce hledání a zkoumání jsem zjistil že je to topení Webasto 3E (3C) pro které je uděláno již místo a montáž by neměla být tak těžká.

V základu jsou 2 druhy nezávislého topení A to:

Teplovzdušná:
Nasávají studený vzduch a ten pak vyfoukávají do interieru vozu. Mají snadnější montáž jsou o něco menší a dají se dát i do interieru auta kufru atd. Nutností je jenvývod pro spaliny a nasávání vzduchu. Spotřeba na auto bývá kolam 0,3 L za hodinu. V interieru jsou nepatrně hlučnější. u Frontery se dá namontovat buď do motorového prostoru nebo do zavazadlového, obě varianty jsou bzproblémové

Teplovodná:
To jest právě toWebasto co je použito ve Fronterách. Umisťuje se do motorového prostoru a funguje na principu cirkulování vody v chladcím systému. Montáž je nepatrně složitější, hlavně co se týče elektrické stránky. Po zapnutí se sepne zároveň větrák v interieru, horká voda jde přes výměník a zbytková se čásečně vrací přes motor zpět tedy šástečně předehřívá motor a je pak o moc lepší start. (používá malý okruh vody, neb motor není natolik horký aby se sepl termostat velkého chladiče. Spotřeba bývá kolem 0,6 - 1 L za hodinu.

Obě varianty se dělají jak pro benzín tak pro naftu. Obshují čerpadlo paliva tedy tedy nijak nezatěžují soustavu, mají vlastní malý výfuk a vlastní sání. Elektrický odběr je kolem 20 W teplovzdušné 40 W teplovodné (kvůli čerpadýlku vody). K obou variantám lze pak dodat spínací hodiny či dálkové sepnutí přes pager nebo GSM. Předehřání velkého vozu na teplotu o 20 stupňů vyžší než je teplota venkovní trvá přibližně 10 minut. Tepelný výkon bývá od 3 do 5 KW (když si vezmete že akumulačky či různá topeníčka mají kolem kolowatu a mení kotel v baráčku kolem 8 KW je to velmi dostatečný výkon a stačí bohatě i topení 3 KW

Existuje mnoho značek a výrobců. Všichní jsou na stejném principu takže se dá namontovat takřka okoliv kamkoliv. Pokud by nko hledal tak přednostní výrobci jsou: Webasto, Eberspacher, Ateso a další.
Pokud by jste kupovali starší na vrakovišti atd, je dobré z auta vybrat naprosto vše, neb pak třeba doplnění kabelového svazku, sání výfuku čerpadla může stát klidně dalších 10.000 U teplovzduných je naprosto vše v základní jednotce tedy je to zde jednodužší. Teplovodní se skládá z více dílů. Zároveň pokud budete kupovat starší je dobré si předem stáhnout návod a zjistit si jak moc dobře jde čistit a podobně. Naftová se více zanáší, zase jsou o něco bezpečnější.

Co se týče dálkového spínání je to velmi jednoduché a na rozdíl od různých dálkových startů apodobně, šetříte motor u teplovodního u nafty jsou rychlejší starty, nemusí se překlenovat imobiliser, auto nemusí být na neutral, spotřeba je o hodně menší a je to celkově bezpečnější než zapínat auto ve ktrém nikdo není a elektrická instalace je o hodně jednodušší. Zároveň též stoupne hodnota vozu.

Co se týče cen nových začíná se kolem 15.000 Kč teplovzdušné, kolem 20.000 teplovodní. Na vrakovištích či bazarech samotných dodavatelů jsou ceny cca poloviční. Ceny jsou většinou bez spínacích hodin či dálkových ovládání ty pak stojí kolem 2000 Kč. Nejlépe je jet nakoupit na vrakoviště do Německa a vymontovat si sám z auta jenž vypadá že nemá moc najeto atd.

Pokud už někdo nezávislé topení má budu moc rád když něco napíše, už jen pro mě protože zvažuju instalaci praxi mám ze dvou obě byly ve WV znich se také nejčastěji na vrakáčích berou
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: montáž nezávislého topení u áčka

Příspěvek od kout.jk »

taky přemýšlim o topení a opět nad samovýrobou. :grin: Mě bude stačit normálně na zásuvku - ne bufik (to nemůže být vyrobit vůbec nic složitého), protože mám svoji garáž na dvoře, takže to na noc píchnu do časově spínací zásuvky, která se sepne v určitou dobu, než vyjedu. Náklady si představuju tak do 500,- Napadá někoho, z čeho by se dalo vzít čepadlo? (12V)
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: montáž nezávislého topení u áčka

Příspěvek od Janeš Petr »

z 2,3td, tam máš pěkné na zavodňování okruhu. pokud to chceš ale dělat na 220V, mám tu starou tatramatku, přivezu ti ji do Horažďovic , čerpadlo si vyndáš doma a zbytek můžeš zahodit. žena v tom stejně prát nechce, protože ta pračka pořád utíká z prádelny, jak to vibruje. jo a máš tam i topnou spirálu, takže jestli jí zlej vodní kámen nějak neublížil, máš bufíka skoro hotového
Odpovědět

Zpět na „INTERIÉR“