Náklonoměr

Vše co se týká interiéru vozidla
Odpovědět
Majk

Náklonoměr

Příspěvek od Majk »

Tak mi připadlo že mám na palubce nějak málo budíků :wink: a začal jsem přemýšlet o pořízení náklonoměru, zatím jsem našel jako nejlevnější tenhle: http://www.karavanshop.cz/index.html?pod=/_86019.htm
Co vy na to? Myslíte že je vhodný, a nezná někdo levnější popř. jiný názor.... Dík
Uživatelský avatar
Kondor
Site Admin
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2005 20:17
Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kondor »

Člověče, viděl jsem i jiný náklonoměr s podsvětlením (mám ho v autě), ale už přesně nevím kde. Prohledám staré odkazy a pak ti sem napíšu link. Snad to najdu. Pokud ne, tak se po něm podívám někdy v Praze, snad najdu tu prodejnu. Každopádně cena byla přibližně stejná, snad o trochu vyšší. Asi za to, že je i podsvětlený.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
Majk

Příspěvek od Majk »

Dík já viděl ještě jinej - dvě stupnice s ručičkou atd. ale to se mi nelíbí, tady ty do auta jsou hezčí... Ten co máš ty je ze stejným systémem ukazatelů?
Uživatelský avatar
Kondor
Site Admin
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2005 20:17
Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kondor »

Jo se stejným, jsou tam obrysy auta z boku a zepředu. Ten ručičkový jsem ani nikdy neviděl.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
Tomik

Příspěvek od Tomik »

Jeden náklonoměr prodávaj taky na http://www.hobbycar.cz/engine.php?page= ... +ostatn%ED
Uživatelský avatar
Kondor
Site Admin
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2005 20:17
Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kondor »

Jo, tak mám ten samý jako je v tom posledním odkazu od Tomíka. Pro orientační měření je výborný. Zatím s ním není žádný problém. Přilepil jsem ho oboustrannou lepicí páskou doprostřed palubní desky a připoj na osvětlení.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
Majk

Příspěvek od Majk »

Jo já už to viděl i v obchodě, tak sem si to prohlíd a asi si to obědnám přez internet...

Jinak dík .... a ješťe otázečka do kolika stupňů může frontera klopit?

Dík a zdar
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Náklon

Příspěvek od Nimrod »

Frontera pokud se nepletu má na jednu stranu náklon 42 a na druhou 40. Má to napsáno v papírecch, ale ono už 30 je docela dobrá soda a nad třicet se mi už z prcky stává štípačka na dráty ja říkával Kuníxicht. :twisted:
Majk

Příspěvek od Majk »

ty jo tak to je slušný ..... :shock: :o

já měl jednou traktor ke 30 (aspoň dle místního znalce) a málem sem blikal a zdálo se mi že si odřu ucho o zem....

tak to se těšim až to někde vyzkouším :D

(někdo by měl domluvit další sraz :wink: )
Tomik

Příspěvek od Tomik »

A nevíš ještě jakej má froncka náklon dopředu a dozadu?
Sokolník

Příspěvek od Sokolník »

Tak jsem si taky konečně pořídil ten náklonoměr z albamobil, přišel poštou za dva dny a 719,-Kč celkem. Hned jsem jej instaloval a to tak, že jsem ten držák otočil a nalepil jsem ho na sklo nad hodiny. Sedí tam nádherně, jako prdel na hrnci. S zapojením osvětlení to bylo taky v pohodě, kabel jsem protáhl ofukem předního skla a napojil jsem to na osvětlení hodin pomocí svorkovnice. V podstatě to vypadá, jakoby tam patřil odjakživa. Bohužel za dva dny přestala držet oboustranná lepící páska, takže upadl. Nevíte někdo o nějaké lepší? A nebo ho zkusím přilepit lepidlem co je na zrcátka!!!
Honza.

Příspěvek od Honza. »

Mě přišel před týdnem, zůžil jsem mu tu packu navrtal do ní dvě dírky a prostě jsem ho přišrouboval. Tomu lepení nevěřím je tam moc vedro, když tam praží sluníčko. Oboustranka ho určitě neunese žádná. Elektriku jsem připijil uplně stejně.
Majk

Tak už ho mam taky

Příspěvek od Majk »

Nakonec jsem ho koupil u nás v autodoplňkách
Je podsvětlenej dá se přilepit aj prišroubovat.
Původně za něho chtěl 788,- tak jsem se tam chodil asi dva měsíce dívat až mi ho dal za velkosklad - za 600,- je to fakt supr blbůstka.... :wink:
Majk

Tak už ho mam taky

Příspěvek od Majk »

Nakonec jsem ho koupil u nás v autodoplňkách
Je podsvětlenej dá se přilepit aj prišroubovat.
Původně za něho chtěl 788,- tak jsem se tam chodil asi dva měsíce dívat až mi ho dal za velkosklad - za 600,- je to fakt supr blbůstka.... :wink:
Odpovědět

Zpět na „INTERIÉR“