Zvednutí B-čka

Sem piště cokoliv, co se týká sekce Podvozek, ale nezapadá konkrétně do předdefinovaných kategorií sekce Podvozek
Odpovědět
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od vlado007 »

Nemecko, Polsko jedine. Ale vysoke ceny. A este jedna poznamocka co sa tyka calmini. Nic velke okrem liftu od neho neocakavaj.
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
marfusak
Začínající diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: 03 pro 2011 08:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od marfusak »

No dneska jsem do calmini psal a v podstate obratem odpovedeli, ze do czeska mi to z usa v pohode poslou...myslim ze by to mohlo vyjit levneji nez v nemecku, natoz pak v polsku...:) ...akorat teda evidentne neporadej kterou sadu vybrat, protoze pro B-cko mi doporucili neco s listovejma perama, prej pruziny tam asi nemam..:)
http://www.pureisuzu.com/new_page_13.htm
Prej ale at to nafotim a ze to vymyslime..;)
Nahodou nevite teda ktera ta sada to je, ze?...;)
Jinak tedy po pravde opravdu od toho cekam jenom zvednuti...nic vic...;) ...ovsem tedy ocekavam ho za ty prachy bez potizi, jako ze to nebude nikde drhnout, delat diry do nadrze a tak...;)
Nebo myslite ze je lepsi treba koupit sadu od ome a od calmini dokoupit jenom ten zbyvajici bordylek, jako kosti a tak?
Frontera B 2.2DTi 88 kW 2003
Nissan Patrol GR Y61 2.8TD - kapsa plakat, srdce jasat...;)
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od vlado007 »

Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
marfusak
Začínající diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: 03 pro 2011 08:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od marfusak »

Aha, ono je to teda rodeo...ja to odhadoval na trooper...;) ...tak diky moc.....;) ...v dolarech to vychazi celkem dobre...za 18 by to bylo supr...:) ...otazka co s tim udela clo a doprava...:/ ...nicmene horsi nez v nemecku za 33, nebo v polsku pres 40 to snad nebude...;)
Frontera B 2.2DTi 88 kW 2003
Nissan Patrol GR Y61 2.8TD - kapsa plakat, srdce jasat...;)
marfusak
Začínající diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: 03 pro 2011 08:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od marfusak »

Tak o tom porad dumam a nejsem vnitrne uplne presvedceny, ze bych to chtel zvedat o tech 8cm. Navic mam v pytli predni tlumice, takze to budu potrebovat resit celkem, jak rikame my cesi, zofort...;) ...nejak jsem z predchozi diskuze nepochytil, jestli pri zvednuti o 3-4 cm, jako nabizi treba sada od OME, musim na dlouhem B jednoznacne resit ty zadni kosti atd., nebo jestli je to pri takhle decentnim zvednuti ok a staci jenom poresit dorazy. Nebylo by, prosim, info od nekoho, kdo ma za sebou takhle decentni zvednuti, nebo od nekoho kdo to seka jak Bata cvicky?... :wink: Predem moc diky.
Frontera B 2.2DTi 88 kW 2003
Nissan Patrol GR Y61 2.8TD - kapsa plakat, srdce jasat...;)
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od Vokoun »

Při zvednutí do 5cm kosti neřešíš. Zadní stabilák ti to stejně níž nepustí, aby ti kost za řidičem mlátila o nádrž :!: Jiný problém, teda pokud nezvedáš o víc jak 10cm není. :grin:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od Žanek »

Jak píše Vokoun. Při těch 4 cm nic neřeš. Maximálně dorazy.
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od pida3.2v6 »

já jsem zvedal o 7 cm,prodloužil jsem jenom kosti vepředu a dorazy vzadu,
dal jsem ještě delší tlumiče,protože to nějak nebylo ono a je to v pohodě
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
marfusak
Začínající diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: 03 pro 2011 08:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od marfusak »

Diky moc chlapci, asi se tedy vydam touto nejmene trnitou cestou...;) ...4 cm budou uplne stacit...
Frontera B 2.2DTi 88 kW 2003
Nissan Patrol GR Y61 2.8TD - kapsa plakat, srdce jasat...;)
moncazzz
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2011 19:36

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od moncazzz »

Zdravím, rád bych zvedl Bčko o 5cm jenže nevím kde sehnat delší pružíny ? Tlumiče bych nechal zatím původní. Dík
Frontera B 2,2Dti 2003 132k najeto
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od Slaava »

Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
kuriatko
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 650
Registrován: 01 bře 2011 19:54
Bydliště: Prievidza SK

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od kuriatko »

marfusak píše:Tak o tom porad dumam a nejsem vnitrne uplne presvedceny, ze bych to chtel zvedat o tech 8cm. Navic mam v pytli predni tlumice, takze to budu potrebovat resit celkem, jak rikame my cesi, zofort...;) ...nejak jsem z predchozi diskuze nepochytil, jestli pri zvednuti o 3-4 cm, jako nabizi treba sada od OME, musim na dlouhem B jednoznacne resit ty zadni kosti atd., nebo jestli je to pri takhle decentnim zvednuti ok a staci jenom poresit dorazy. Nebylo by, prosim, info od nekoho, kdo ma za sebou takhle decentni zvednuti, nebo od nekoho kdo to seka jak Bata cvicky?... :wink: Predem moc diky.
Marfusáku tak ako si sa rozhodol...
Uživatelský avatar
Jožin z Bažin
Začínající diskutér
Příspěvky: 396
Registrován: 28 srp 2014 22:06
Bydliště: Měřín, kousek od Velkého Meziříčí

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od Jožin z Bažin »

Čtu tady o přizvednutí a taky bych do toho zlehka šel, zatím asi jen ty čtyři nebo pět centimetrů mi do začátku budou stačit. Čili otázka za bludišťáka: Vyrábí někdo podložky pod pera a nebo nemá je někdo doma navíc?

děkuji
Frontera 3.2 V6 - Hobby Car
Saab 9-5 2.8T XWD - Shiny Car
Zetor 6911 - Wood Machine
patrik147
Příspěvky: 1
Registrován: 09 srp 2019 07:22

Zvednutí B-čka

Příspěvek od patrik147 »

zdravim mám problem včerá jsem měnil přední levé rameno a po smontování všeho zpět sedí až na gumovém dorazu nevíte prosím čím by to mohlo být. Předem děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Zvednutí B-čka

Příspěvek od Goauld_cz »

Rameno v jeho správné poloze drží (pruží) torzní tyč. Musí se svěsit rameno, povolit torzku, nastavit do správné polohy tisicihran šroubu torzky a pak předpínáním torzky nastavit správnou výšku. Buď musíš pohledat v servisním manuálu správnej postup, nebo navštívit někoho kdo ti to udělá.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Odpovědět

Zpět na „OSTATNÍ_podvozek“