znate cz-ebay.cz ?

Adresář vrakovišť, prodejcu ND atd....
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eisner
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 25 srp 2006 08:02
Bydliště: Česky Brod

znate cz-ebay.cz ?

Příspěvek od Eisner »

Možná to někomu pomuže při shánení dílu, dlouho sem sháněl světla na Bečko, chtěl sem čirý jako puvodní, ale vrakoviště problém, nebo cena. Tak sem začal šmějdit po usa a hlavně na Ebay.com, dílu na naše milačky je tam spousta, teda spíš na hondy pasport, issuzu rodea, amigo, wizard, sice motorově se zas tak nepodobáme, ale zevnějškem víc než dost.
Takže světla sem objevil za směšnou cenu zde http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-02-RO ... 0555331892 , ale problém jak je dostat do čr, když pulka ameríčanu ani nemá ponětí že existuje evropa, natož aby tam ještě něco poslali. Kamarad mi dopručil překupníky na cz-ebay.cz, hned byl problém vyřešen. Na jednu stranu sem zaplatil dost navíc, ale i tak je to směšna častka za komplet přední světla na fronteru. Nakonec sem z puvodních 159 dolaru zaplatil 277 dolaru, což je nějakejch 4700 czk, ale ze všim všudy, clo, zboží, doprava a provize.
Provize pro překupníky nebyla zas tak hrozná, asi 200kč.

Firma cz-ebay.cz funguje tak, že vy zadate po registraci adresu vašeho předmětu na ebay.com, oni vám běhen chvíle, pošlou vypočítanou cenu i z dopravu do čr (muže se stat že budete doplacet kvuli váze), hlavní vyhoda je ta, že pokud prodejce neposíla mimo USA, tak oni to řešej tim, že maji vlastní adresu (pobočku cz-ebay) ve statech kam jim balíky prodejci posílaji, odtamtud už oni přeposílají po celem světe jako třeba ke mě domu:) Někomu možná bude vadit platba předem, ale tak to už na těchto obchodech funguje, ihned po platbě sem byl vyrozuměn že předmět byl zakoupen a postupně mi chodila upozornění na email kde se balik nachazi, nakonec po deseti dnech telefon z DHL že mi vezou zasilku do domu.

Další vyhoda je ta, že pokud nakoupíte předmětu víc od ruznych prodejcu, bude zasilka přez moře poslána komplet, takže platíte jen jedno poštovné. Takže po zkušenostech, mužu doporučit, už se chystám na další nakupy, například deflektor na kapotu a střechu:)

Snad to někomu pomuže, da se zamozřejmě nakupovat vše, oblečení, elektronika a podobně
Frontera A Long, 2.2i, r.97, Frontera B long 2,2dti, r.04
Uživatelský avatar
Eisner
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 25 srp 2006 08:02
Bydliště: Česky Brod

Re: znate cz-ebay.cz ?

Příspěvek od Eisner »

Chystam další nakup na fronteru, pokud něco shánite, dejte vědět, domluvíme se. Budu brat z usa, takže jsou to převážně díly na rodeo.
Frontera A Long, 2.2i, r.97, Frontera B long 2,2dti, r.04
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: znate cz-ebay.cz ?

Příspěvek od Janeš Petr »

tohle mi přišlo mejlem -
POZOR, NOVÝ TYP PODVODU NA E-BAY.
KAMARÁD ZAPLATIL 150 EURO ZA PREPARÁT, KTERÝ ÚDAJNĚ ZVĚTŠUJE PENIS.
A TY KURVY MU POSLALI LUPU!
Uživatelský avatar
Rom.Honda
Začínající diskutér
Příspěvky: 168
Registrován: 18 lis 2009 19:38
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: znate cz-ebay.cz ?

Příspěvek od Rom.Honda »

:lol: :lol: :lol:
Honda Ridgeline 3.5 Vtec r.v. 2006 , Jeep Cherokee XJ 2.1 TD 1993 ... dříve Honda Passport 3.2 V6 LPG 2001
Uživatelský avatar
Eisner
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 25 srp 2006 08:02
Bydliště: Česky Brod

Re: znate cz-ebay.cz ?

Příspěvek od Eisner »

už vám nikdy nic neřeknu ani nenabídnu, pro dobrotu na žebrotu. Taky sem slyšel že čím větší auto, tim menší péro, je mi lito řidiču H1 ale zase zavidim řidičum Samuraie. Frontera je asi lepší průměr:)

Ale tyhle specialní leky sem ještě nehledal, našel jsem akorat zavaží.... prostě to tam přivažeš a nechaš pracovat přitažlivost zemskou. časem se to vytahne tak nějak samo, jen občas přidaš nějaké to kilo...
Frontera A Long, 2.2i, r.97, Frontera B long 2,2dti, r.04
Odpovědět

Zpět na „Adresář“