Ostřikovače světel Frontera B

Vše o karoserii vozidla
Odpovědět
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Ostřikovače světel Frontera B

Příspěvek od rescuer »

Zdarec Fronteráci, tak už od doby co sem koupil Froňu, mi necákaj ostřikovače světel. Ne že by mě to sralo, ale vono občas zjišťuju, že čistý světla svítí sakra líp :-D

Otázka zní: Proč dopr** nestříkají? kapalina nikde neteče.
Salší postřeh: čím se vůbec zapínají? :-D, podle informací by snd měly při zapnutých světlech, se stěrači čelního skla, je to tak?

HEEEELP MEEEEEEE
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Re: Ostřikovače světel Frontera B

Příspěvek od *pt* »

Ostrekovace svetiel sa spustaju IBA pri zapnutych svetlach a spolu ostrekovacmi celneho skla!

Preco ti to nestrieka neviem, skusal si prekontrolovat privodne hadicky?
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
václav
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: 12 srp 2007 20:28
Bydliště: okolo Hradce Králové

Re: Ostřikovače světel Frontera B

Příspěvek od václav »

Zkontroluj trisky bejvaj ucpaný . (Jó vodní kámen to je prevít) :mrgreen: :lol:
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel Frontera B

Příspěvek od janoduch »

rescuer a skousel si to ustama prefuknout jestlize to neni upchaty!!!alebo ci to nema svoj motorcek ktory nefunguje !
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
Rade1975
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 01 pro 2013 14:40
Bydliště: Plzen

Ostřikovače světel

Příspěvek od Rade1975 »

Ahoj, tak jsem konečně sehnal ostřikovače světel co někdo urval a po namontování a vložení pojistky to maka jako blázen jen mam problé s tím že neustále protékají. Dokud je tam voda tak to prostě lehce protéká na obou stranách. Nemáte někdo nějakej nápad co s tím ? Předem dík za radu.
Frontera B .2000´ 2,2DTI-16V
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Ostřikovače světel Frontera B

Příspěvek od Goauld_cz »

Můžu mít otázku mimo téma, kde si sehnal ty ostřikovače ? Sháním je taky a nikde sem je nenašel :(
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Kraken01
Začínající diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: 07 bře 2014 20:25
Bydliště: Uhřínovice (Týniště nad Orlicí)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od Kraken01 »

Rade1975 píše:Ahoj, tak jsem konečně sehnal ostřikovače světel co někdo urval a po namontování a vložení pojistky to maka jako blázen jen mam problé s tím že neustále protékají. Dokud je tam voda tak to prostě lehce protéká na obou stranách. Nemáte někdo nějakej nápad co s tím ? Předem dík za radu.
Ahoj,
na mém Campu už ostřikovače světel byly. Mají vlastní čerpadlo a na hadičkách od čerpadla k tryskám byla vřazená něco jako zpětná klapka, která zabraňuje tomu, aby samospádem protékala voda bez chodu čerpadla. Profouknout jde, ale má nepatrně odpor, takže volně neprotéká. Určitě by se dalo sehnat něco z ostřikovačů k nějakému osobáku. Campo mám do šroubku rozebrané, dělám teď rám, takže to mám někde na půdě v bednách. Nejsem schopen ti to teď vyfotit. Možná tady někdo může ten vehement trochu líp popsat, eventuelně vyfotit. Předpokládám, že to bude na fronteře stejné :wink:
jinak bych pokoukal někde v prodejně autodílů, určitě tam budou nějaké takové díly k mání, jde jen o to, abys kupoval na správný průměr hadičky. Jde to vřadit normálně do hadičky, která vede od čerpadla.
Campo 2,5D CREW CAB '92, dlouhá korba+orig HardTop SUNWIN,
Volvo V70 2,5TDI´99 V5 :lol:
Volvo XC70 2,4D5´03 4x4 automat V5 :?
traktor EICHER Diesel Panther r.v.1963 28hp vzduch
Multicar M25 třístranný sklápěč
MAN F2000 26.464´99+HR FASSI 220
ali7737jbc
Příspěvky: 12
Registrován: 01 led 2016 22:39
Bydliště: Jablonec n. N.

Re: Ostřikovače světel Frontera B

Příspěvek od ali7737jbc »

Zdravím, mám také problém s ostřikovačem světel.
Po sepnutí páčky začne ostřikovač fungovat, ale nedá se zastavit. Vyteče litr vody a vypnu to jen vypnutím klíčku zapalování. Nebo se to sepne samo. Nakonec jsem raději vyndal pojistku :-) Bez světel ostřikovač skla funguje normálně.
Neřešil jste už někdo? Díky.
Frontera B Limited 2,2DTi, r.v.2000, dlouhá
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“