levý přední blinkr, páčky blinkru

Sem dávejte vše co sháníte na kastli.
Odpovědět
Dante1982
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2013 15:57

levý přední blinkr, páčky blinkru

Příspěvek od Dante1982 »

Ahoj poptávám levý přední blinkr na fronteru A Sport 2.0 r.v. 1994, mám před technickou a někde v terénu mi uletěl plastový kryt, byl již lepený, ale asi špatným lepidlem :lol:

Kontakt na mě- dante.m@seznam.cz, popř. tel. 731 270 247. Martin

Dále by mě zajímalo zda někdo řešil již přepínací páčky blinkrů pod volantem, tišťák v bílém plastu, ovládá to směrovky a dálková světla, nějak se mi zapekl tišťák a v oplu mi pán sdělil že tahle sranda koštuje 8 tis. :evil:
Milhausino
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 12 led 2017 15:13

Re: levý přední blinkr, páčky blinkru

Příspěvek od Milhausino »

Jak moc zapekl? Třeba by se to ještě dalo opravit. Osm litrů za to je blbost, zajdi se poptat na vrakáče, tam to seženeš levněji.
Levý přední blinkr jsem našel někde na bazoš.cz nebo něčem podobném, ale stál kolem dvou litrů. A nebo taky zkusit vrakáč.
Dante1982
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2013 15:57

Re: levý přední blinkr, páčky blinkru

Příspěvek od Dante1982 »

Celkem dost zapekl, s autoelektrikářem jsme to udelali na provizorni provoz, takze blinkr funguje packou, ale prepinac dalkových ne.(provizorne uz to funguje ctvrtym rokem)
Vrakac je moje další moznost, protože na netu jsem nasel nejlevnejsi blinkr za 1 300 Kč. Nejdriv sem to chtěl zkusit tady :) Jsem z usti a nejblizsi vrakac je myslim nekde u Mostu, nebo u Prahy. Diky
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: levý přední blinkr, páčky blinkru

Příspěvek od vlado007 »

Mne to tiež uz dávnejšie cele zhorelo v tej packe, a vyriešil som to tak ze som zobral cele vnútro z anglickej verzie pacok.
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Odpovědět

Zpět na „Koupím - Karoserie“