vyblikávání závad - chybové kody

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
dzugy325i
Příspěvky: 8
Registrován: 15 úno 2016 16:47
Bydliště: Plzen

Re: vyblikávání závad - chybové kody

Příspěvek od dzugy325i »

vitoSNP7 píše:Zdravim vsetkych prosim o pomoc vyblikal som chybu 74 -Měřič hmotnosti vzduchu - vysoke napätie. Vie mi niekto poradit co s tým. Froňa 2.0 A sa dusí sviečky su začmudené ako keby som jazdil na uhlie a po nastartovaní mi z výfuku hadže čierny sajrajt. Mam podozrenie na tu vahu alebo lambdu. Za odpovede diky. Vyfuk je vymenený teray nový, spotreba sialena mozno 25L
Kontrolka motoru ti svítí? Zkoušel si startovat motor s odpojenou váhou?
vitoSNP7
Příspěvky: 4
Registrován: 21 pro 2013 17:12

Re: vyblikávání závad - chybové kody

Příspěvek od vitoSNP7 »

Kontrolka motoru svieti v jednom kuse ale niekedy pri nerovnosti vozovky prestane, motor akoby naskoci upravi sa zvuk motora na pekny kultivovany chod a ide jak blazen tak ho prefuknem na 100 ale prva nerovnost a bum kontrolka sa rozsvieti a znova to ide tak ako keby na 3valce strasne nekultivovane a zacne dymit jak kovohute Pribram. To sa mi opakuje pri nerovnostiach casto bezne pocas 10km aj 2/3 krat. Ked odpojim konektor vahy vz. nic sa nedeje ziadna zmena v chode motora. Stale vyblikava chybu 74. Dnes skusim nastartovat bez vahy a aj ju premeriam podla hodnot ktore sem hodil (kout.jk) diky za zaujem.
Opel Frontera Sport 2.0i 1994- lov, rybolov
Audi A4 1.9TDI 2008- manželkin miláčik
Felda 1.6 1998 Combi- pracant na všetko
Uživatelský avatar
radole
Začínající diskutér
Příspěvky: 472
Registrován: 16 pro 2008 14:04
Bydliště: Vyšný Slavkov okr. Levoča

Re: vyblikávání závad - chybové kody

Příspěvek od radole »

najprv precisti nastriekaj vsetky konektory a ak to nepomoze tak rozober celu kablovacku v motorovej casti a skontroluj kazdy kabel uz to tu bolo popisane
Frontera A 3,1 TD troška podvihnutá, 37" kolieska,2x uzávierka, 2x navijak
Frontera B 2,2 DTL troška podvihnutá 32" kolieska, 2x navijak a expedičná výbava

náhradné diely Frontera A,B, Trooper, Monterey, Campo
0919 224 231
fronteradiely@azet.sk
vitoSNP7
Příspěvky: 4
Registrován: 21 pro 2013 17:12

Re: vyblikávání závad - chybové kody

Příspěvek od vitoSNP7 »

Tak beštia teraz som na to došiel. Radole dikes mal si pravdu zle nasadený konektor na 3 valci, pri nerovnosti to poskakovalo po kontaktoch. Zajtra ešte prestriekam kontakty , ale ešte to pri rozbehu cuká aj na volnobehu to má také deravé miesta keď to zbuble a mení otáčky tak na 2-3 sec. Ale keď ju rozbehnem tak vo vyššich otáčkach ide hladko a má aj dobrý ťah. Není to tým že sa musí jednotka po tých poruchach ukludniť a načítať dobré data nejakou dlhšou jazdou?

A ešte vo váhe mám iba 4 vodiče viď foto je to dobré? Keď všade sa hovorí o 5 konektoroch.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Frontera Sport 2.0i 1994- lov, rybolov
Audi A4 1.9TDI 2008- manželkin miláčik
Felda 1.6 1998 Combi- pracant na všetko
Uživatelský avatar
palo frontera
Extra diskutér
Příspěvky: 2351
Registrován: 16 črc 2011 21:15
Bydliště: Klenovec- Slovakia

Re: vyblikávání závad - chybové kody

Příspěvek od palo frontera »

Trochu to tu oprášim. Len taka otazka. Tento spôsob vyblikavania funguje aj na Frontere 2,5TDS rocnik 97 :?: Ja mam dole pri lavej nohe tie OBD konektory dva. Ktory na co sluzi? Dakujem.
Frontera A 2,5TDS rocnik 97 dlha, svetelna rampa, AVM volnobezky, pneu.- 255/70-16 mt. a pneu matador Izzarda 255/65-16 a ocelovy šusplech
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“