Přispívání do diskuze

Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Slaava »

Jan Sekanina píše:Slaavo doufám ,že jsi nebyl lampasák. :mrgreen:
Gdepak, já by na civilce! :lol:
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Nimrod »

Po vyřešení s počítadlem zpráv, se začínají objevovat problémy ve fóru s češtinou. Hledáme proč a jak se to stává, ale zatím nemáme ani náznak. Pokud budete mít někdo užitečný postřeh při čem se Vám to stalo, tak jej sem napište. Zatím nic nenasvědčuje, že by se jednalo o Spyware nebo podobnou sračku, ale přesto Vás zde opět varuji před připojováním odkazů na yotube servery a jim podobné. Bohužel na těchto serverech leží spousta sraček, ale i dobrých věcí. Ovšem pokud se narazí na sračku je zle. Děkujeme za pomoc a pochopení Administrátoři.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Uživatelský avatar
ASTRA F
Začínající diskutér
Příspěvky: 147
Registrován: 17 bře 2008 20:02
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od ASTRA F »

Mě se ta "češčina" obyčejně zmršila kdyžjsem opět otevřel příspěvek pro doplnění, ale je to nepravidelné. :shock:
Ferda Mravenec
ASTRA F 1.4i
Frontera SPORT 2.0i (A)
ICQ 258 332 332
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Nimrod »

Takže po pečlivém zvážení a studování kostiček a proč se to stává si dovolím napsat následující věc. Vyzkoušeno je to na WIfi síti a IE 7.0. Pravděpodobně se to bude stávat u wifi spojení kdy dojde k nepatrnému výpadku signálu a k tomu je použita kombinace IE 7.0 a položce v menu Zobrazit, kódování je zaškrtnuta položka automatický výběr. Pravděpodobně dojde k výpadku při přenosu zrovna ve chvíli kdy se určuje kódování stránky a kostičky jsou na světě. Stává se to velmi nepravidelně a nevyzpytatelně. Zkuste prosím zrušit zaškrtnutí poloky automatický výběr a pokud se Vám objeví kostičky znova dejte vědět. Fakt na to neserem, ale v tomto směru je čas náš nepřítel a hlavně záludnost těchto kostiček.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od sherpa »

ahoj,
moje IT postrehy:
pouzivam WIFI a to dost nestabilne...takze rozpojeni je u mne bezna vec
pisu bez diakritiky
na browse po foru pouzivam vyhradne Mozilla Firefox 2.0.0.14
autocomplete funkci vo FF pouzivam {setri cas a prsty}
portovane na WIN XP PRO EN SP3

avsak uz se mi stalo ze kocky byli...ale byli v prispevku kde byla citovana diakritika, resp. nazev prispevku mel diakritiku.
stalo se mi to asi 2 krat a to uz mam pres 100 psani tadydle.
Naposledy upravil(a) sherpa dne 28 kvě 2008 20:37, celkem upraveno 1 x.
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Janeš Petr »

Nimrod píše:Takže po pečlivém zvážení a studování kostiček a proč se to stává si dovolím napsat následující věc. Vyzkoušeno je to na WIfi síti a IE 7.0. Pravděpodobně se to bude stávat u wifi spojení kdy dojde k nepatrnému výpadku signálu a k tomu je použita kombinace IE 7.0 a položce v menu Zobrazit, kódování je zaškrtnuta položka automatický výběr. Pravděpodobně dojde k výpadku při přenosu zrovna ve chvíli kdy se určuje kódování stránky a kostičky jsou na světě. Stává se to velmi nepravidelně a nevyzpytatelně. Zkuste prosím zrušit zaškrtnutí poloky automatický výběr a pokud se Vám objeví kostičky znova dejte vědět. Fakt na to neserem, ale v tomto směru je čas náš nepřítel a hlavně záludnost těchto kostiček.
bylo mi to vysvětleno nedávno naprosto stejně,kde ta chyba vzniká.... ale pod tím v menu , Zobrazit- Znaková sada - Automaticky rozpoznat - mám nastaveno vypnuto. to máš na mysli? už jsem si nějak zvykl,že první příspěvek po ránu se musí přepsat
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od premek_k »

No, já mám IE6 na kabelu a nekostičkuju. Dneska jsem psal na jiném kompu s IE7, taky na kabelu a kostičkoval jsem. Takže ono to asi nebude až tak o wifi, i když na ní se to asi nejčastěji projevuje, ale o samotném IE7, resp. systému, na kterém je IE7
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Re: IE7 fujtajbl, kto tto este pouziva?!

Příspěvek od *pt* »

sherpa píše:ahoj,
moje IT postrehy:
pouzivam WIFI a to dost nestabilne...takze rozpojeni je u mne bezna vec
pisu bez diakritiky
na browse po foru pouzivam vyhradne Mozilla Firefox 2.0.0.14
autocomplete funkci vo FF pouzivam {setri cas a prsty}
portovane na WIN XP PRO EN SP3

avsak uz se mi stalo ze kocky byli...ale byli v prispevku kde byla citovana diakritika, resp. nazev prispevku mel diakritiku.
stalo se mi to asi 2 krat a to uz mam pres 100 psani tadydle.
ja som uz som to pisal - ziadna diakritika, mozilla a napriek wi-fi (vylucne) ziadne kockovanie!! (taktiez asi iba 2x ked som citoval nejaky uz zmrseny prispevok) ...
ono to bude tym IE
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Slaava »

Musím vás zklamat. Dělá to i Firefox s ADSL (Firefox 2.0.0.4, Win 2000) - akorát místo čtverečků zobrazuje otazníky.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od premek_k »

Slaava píše:Musím vás zklamat. Dělá to i Firefox s ADSL (Firefox 2.0.0.4, Win 2000) - akorát místo čtverečků zobrazuje otazníky.
Nezačínej ještě s otazníčky !!!! :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

FireFox

Příspěvek od Nimrod »

Otázka: a je u Firefoxu zapnuta volba automatický výběr kódování?
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od sherpa »

aaa prave jsem zistil ze u mojeho FF je to v poloze OFF a mam natvrdo UNICODE UTF-8. a vzdy to tak bylo nastavene.
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: FireFox

Příspěvek od Slaava »

Nimrod píše:Otázka: a je u Firefoxu zapnuta volba automatický výběr kódování?
Zejtra se k tomu pelechu dostanu, tak se na to kouknu.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od farmář »

marná snaha pánové, já makám už zase většinou na kabelu a řeknu vám, dělá to. Není to wifinou.A kabel je 6metrů, bych v něm problém neviděl.Do routeru, ne někam do zásuvky.Wifi jsem vypnul bo nějak nemusím mikrovlny.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

WiFi

Příspěvek od Milda »

Ona WiFi je minimálně dvojí:
Jedna je jako hlavní připojovací WLAN na poskytovatele ( anténa na střeše a poskytovatel do 3 km ) a doma je rozbočení LAN po kabelech z routru. To mám já.
A druhá je na poskytovatele kabelem (ADSL, kabelovka a tak) a doma routr s wifi modemem na bezdrátové připojení místníchPC a noutbuků v bytě (v domě). To má např. náš kolega "kuchař" v Aši.
Možná má někdo bezdrátem komplet. Kombinace obou výše uvedených. tak která nekostičkuje.? Moje ano. :|
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Odpovědět

Zpět na „Nové věci na webu“