Přispívání do diskuze

Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Přispívání do diskuze

Příspěvek od Nimrod »

Z důvodu dalších útoků na toto fórum jsme byli nuceni uzamknout forum pro přispívání neregistrovanými uživateli. Na jednu stranu je to poněkud škoda, ale na druhou stranu toto forum již obsahuje poměrně velké množství informací a budeme jej chránit jak to půjde, aby jsem o něj nepřišli. Čtení zůstalo zpřístupněno všem. Pouze pro zápis a odpověď musíte být zaregistrování. Děkujeme za pochopení.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Rozumné

Příspěvek od Slaava »

To je rozumné.
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Mám Fronteru chvílu a tyto stránky mě už hodně radama pomohly tak by byla škoda aby je nějakej blb zkazil.Jinak jsou stránky super!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od Nimrod »

Děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že naše stránky přispívají k informovanosti o Fronterách a pomáhají Vám.
Luboš K.

Příspěvek od Luboš K. »

Zdravím.O stránkách vím krátce a jsem za ně rád.Člověk je vždy rád,když si může pokecat se stejně postiženejma lidma.
Občas se na nějaká fora podívám a kolikrát je mi až úzko,když si přečtu co lidi napíšou,když jsou schováni za annominitou.
Nimrode vydrž a nám držím palce ať to nevzdáš.
Čauky Luboš K.
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Luboš K. píše:Zdravím.O stránkách vím krátce a jsem za ně rád.Člověk je vždy rád,když si může pokecat se stejně postiženejma lidma.
Občas se na nějaká fora podívám a kolikrát je mi až úzko,když si přečtu co lidi napíšou,když jsou schováni za annominitou.
Nimrode vydrž a nám držím palce ať to nevzdáš.
Čauky Luboš K.
Jo je to tady ok.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Ahojky Nimrode
stránky Offroad-frontera jsou velmi zdařilé a pevně věřím, že budou stále aktualizovány a rozšiřovány. Moc Ti fandím a rád se podělím o své zkušenosti s kýmkoliv, kdo mě osloví ve věci elektroinstalací a montáže autoalarmů a jiných vylepšení po této stránce. Registrace všech příznivců, co to tu myslí dobře a jsou do toho tak praštění jako my, by měla být naprostou samozřejmostí. Zdárek Milda
Pepe
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 28 čer 2006 11:35
Bydliště: Brno, Frontera A long, 2,5 TDS, r.v. 1997

Příspěvek od Pepe »

Je to velice rozumné opatření, protože tady na fóru jsme taková správná rodina, stejně postižení Fronterama.

Pepe
Mazel 97' 2,5 TDS
merlin

Příspěvek od merlin »

Dobře děláte hoši je to rozumné opatření,číst může každý,ale žádný blb to tu nemůže dojebat.Jinak také chválím,ty rady co se tu najdou jsou k nezaplacení!Sice ještě žádného mazla nemám(jedna froncka mi teď utekla před nosem),ale zuřivě na tom pracuji!!! :twisted:Merlin
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Vono to tu mizí, pomóóóóóóóóóóc, Mr. Green!

Příspěvek od Slaava »

Jenom si dovolím příspívající upozornit, že příspěvky v sekci "Nové věci na webu" jsou čas od času promazány. Často sem totiž (hlavně noví a nezasvěcení) diskutéři píšou i poměrně přínosný věci, který sem nepatří a ty pak vezmou za svý. Takže se držte pravé víry věrozvěsta Mildy a svoje příspěvky řádně řaďte.

Děkuji za pochopení s dovoluji si upozornit na velmi zajímavou diskuzi na tomto odkazu: viewtopic.php?t=926 (reklama musí bejt) :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kondor
Site Admin
Příspěvky: 186
Registrován: 23 dub 2005 20:17
Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kondor »

Dopřesním Slaavův příspěvek. Ano, jednou za čas se to vyčistí, aby to bylo přehledný, ale dáváme si s tím tu práci, že to přečteme a pokud je tam opravdu něco přínosného, tak to přesouváme do příslušné sekce.

Hodnotné věci se tedy neztrácí, to by jsme si nedovolili. Ale chválím Slaavovo upozornění, aby každý hned ze startu správně svoje nové diskuzní téma správně řadil do sekcí. A ještě k tomu přídávám, snažte se v názvu tématu vystihnout, o čem to je. Samozřejmě velmi stručně, nejlépe jední až dvěma slovy, žádné dlouhé věty do názvů témat.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Doplnění

Příspěvek od Slaava »

Kondor píše:...jednou za čas se to vyčistí, aby to bylo přehledný, ale dáváme si s tím tu práci, že to přečteme a pokud je tam opravdu něco přínosného, tak to přesouváme do příslušné sekce...
Díky za doplnění, vy jste klucí šikovný :wink:
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Nimrod »

Takže pánové, další upozornění. Prosím pokud máte k připojení nějáké soubory připojujte je jako přílohy témat a dedávejte odkazy na servery typu imageshack.us a podobné. Dochází pak k nárůstu spamu a to je pro tuto diskuzi nedobré. Dole pod oknem textu je záložka příloha. Příloha může mít maximální velikost 800x600 pixelů a veikost 256 kB. Pokud budete mít někdo problém s přílohou tk se klidně ozvěte.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Milda »

No - důvody jsou mi vcelku jasné, ale mám 2 otázky:
1. Není vhodné sem dávat ani odkazy na osobní fotky z veřejných fotoúložišť :?:
(např.:......fotoalba.centrum.cz..... ) :?: :?:
Naposledy upravil(a) Milda dne 26 lis 2007 20:50, celkem upraveno 2 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Slaava »

Milda píše:No - důvody jsou mi vcelku jasné, ale mám 2 otázky:
1. Není vhodné sem dávat ani odkazy na osobní fotky z veřejných fotoúložišť :?:
(např.:......fotoalba.centrum.cz..... ) :?: :?:
2. Bude možno výhledově dávat v jedom příspěvku formou interní přílohy i více fotek než jednu :?:
Nebo se bude muset na každou fotku otvírat nový příspěvek, jako je to teď.. :| :?:
1) Taky by mě to zajímalo, mám tu pár odkazů na můj server. Záleží odkud to sem leze.
2) Už tu jsou příspěvky i s více fotkama v příloze jedinného příspěvku, takže vpoho.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Odpovědět

Zpět na „Nové věci na webu“