Dotaz ohledne TP Ford Transit 1991-1994

Zde diskutujme o čemkoliv, co se nedá zařadit do jiné výše nebo níže uvedené sekce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Krnule-FronteraB
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 24 pro 2013 16:23
Bydliště: Šumpersko
Kontaktovat uživatele:

Dotaz ohledne TP Ford Transit 1991-1994

Příspěvek od Krnule-FronteraB »

Zdravim vsechny priznivce tohoto fora.Sice to sem nepatri, ale zkusim to :-) treba se na mne usmeje stesti.Asi pred rokem jsem si koupil obytny automobil na podvozku Ford Transit 2.5D 51kW 1992 s belgickymi doklady.Byl v zalostnem stavu, ale za dobre penize.A to jsem jeste nevedel co bude nasledovat.Dal jsem se s kamaradem do prace .Nejdriv komplet vyvareni podvozku a nosniku, vymnena cele zadni napravy, komplet nove natahani brzd a elektriky.Vymena naplni a filtru.Dodelat oplechovani obytne casti.No a pred sesti tydny nateseny jedu na STK udelat dovozovou technickou.Stale vse bezi jako na dratkach a ja se tesim na prvni vylet v obytnem aute.Technickou jsem prosel napoprve, emise krasa na tak stare auto.Ale najednou to prislo.V belgickem technicaku bylo minimum udaju.Jen vin, barva, palivo, a ze je auto obytne :-D a zacal mi kolotoc se schanenim udaju.Dekra zadost zamitla, ze udaje nemaji.Zadam Ford o certifikat doplneni technickych udaju za ktery chteji 3600kc.Zadost zamitnuta, udaje nemaji.Tak jsem sehnal nejake manualy a z nich jsme dopsali spoustu udaju.Pres znameho na dopravce jsme jeste nejake udaje proskrtaly, ze pry nejsou potreba.A tet stojim skrz to ze nevim maximalni rychlost, spotrebu a hluk vozidla.Skrz nasi zku...... birokracii se na auto chodim jen divat.Technik na STK je nastesti rozumnej clovek a rekl mi, ze to sice neni bezne, ale kdyz sezenu kopii zadni casti TP auta se stejnym kodem kotoru coz je 4BC tak ki ty udaje dopise a ja muzu konecne vyjet se svym autickem.Tak se obracim o pomoc na Vas, pratele z tohoto fora (na fordacke diskuzi nejsou moc sdilni lide) nevite nahodou nekdo o nekom kdo vlastni Ford Transit z let 91-94 2.5D 51kw a to hlavji kod motoru 4BC? Moc by mi to pomohlo.Je to nejspis jedinna sance jak dostat auto na ceske doklady.Teda asi kromne statni zkusebny, coz by stalo snad polovinu porizovaci ceny auta.Za informac vedouci k vysnene kopii onoho TP nabizim odmenu.Predem dekuji vsem co by se mi pokusili pomoci.Hezky den Vsem preje Petr
Frontera B Sport 2000Limited 2.2 16V LPG (Y22SE)
Rozšířená (+3cm) a zvednutá (+5cm) :)
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Dotaz ohledne TP Ford Transit 1991-1994

Příspěvek od Goauld_cz »

Zkusim se zeptat kamaráda co obytnyho tranzita má, jakej má motor. Zrovna dneska byl na dílně, přečíst si to dřív, tak sem se ho rovnou zeptal a do techničáku se podival. Ale mám obavy že ten jeho bude novější.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
Krnule-FronteraB
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 24 pro 2013 16:23
Bydliště: Šumpersko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz ohledne TP Ford Transit 1991-1994

Příspěvek od Krnule-FronteraB »

Moc dekuji za snahu.Transit nemusim byt obytny, to by byla az moc nahoda.Muze byt v jakekoliv variaci.Valnik, skrin-velka ci mala, obytny....
Frontera B Sport 2000Limited 2.2 16V LPG (Y22SE)
Rozšířená (+3cm) a zvednutá (+5cm) :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o čemkoliv“