dotaz ohledně převozu člunu

Zde diskutujme o čemkoliv, co se nedá zařadit do jiné výše nebo níže uvedené sekce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MartasFrfnaMatej
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2015 20:53
Bydliště: Praha - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

dotaz ohledně převozu člunu

Příspěvek od MartasFrfnaMatej »

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jsem rybář a přemýšlím o nafukovacím člunu. Nevíte jak se řeší převoz břemene (u mě člunu) až nahoře na plachtě na vozíku?? Jinak pod plachtou je dostatečně silná konstrukce aby to přemeno o váze 60kg udrželo.Zkoušel jsem to na sobě a mých 120kg s tím nic neudělalo. Bohužel chci větší a tak dovnitř nevleze a navíc většinou mám sebou plný vozík věcí na dovolenou jelikož mám dvě děti. Děkuji za odpověď
Opel Frontera A long 2,2 16v r.v.95
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz ohledně převozu člunu

Příspěvek od sherpa »

clnky a pltky sa na frontere daju vozit priamo aj takto :mrgreen:
viewtopic.php?f=8&t=3122&p=52956&hilit=bejvoc#p52956
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: dotaz ohledně převozu člunu

Příspěvek od Janeš Petr »

MartasFrfnaMatej píše:Dobrý den
chtěl bych se zeptat jsem rybář a přemýšlím o nafukovacím člunu. Nevíte jak se řeší převoz břemene (u mě člunu) až nahoře na plachtě na vozíku?? Jinak pod plachtou je dostatečně silná konstrukce aby to přemeno o váze 60kg udrželo.Zkoušel jsem to na sobě a mých 120kg s tím nic neudělalo. Bohužel chci větší a tak dovnitř nevleze a navíc většinou mám sebou plný vozík věcí na dovolenou jelikož mám dvě děti. Děkuji za odpověď
viděl bych to tak - jestli máš plachtovou konstrukci přívěsu zapsanou v TP ( výška přívěsu ) , asi to budeš muset risknout. Jestli ji tam nemáš, je to součást nákladu a tam je na tobě, co a jak si naložíš. Musíš splňovat zákon, tj, metr za káru prapor, totéž půl metru přes bok káry, nesmíš přelézt rozměry max. povolenou délku a šířku, hmotnost, náklad musí být řádně upevněn no a když se do toho všeho vejdeš, může ti každej akorát políbit prd...el. jen u té konstrukce počítej s boční stabilitou, aby to zatížení vydržela i v zatáčkách ( nějaké vhodné úhlopříčky, třeba kurtny nebo lanka se šponovákem ) osobně jsem nafukovací šlun vozil rovnou na střeše, chycenej k hagusám
Uživatelský avatar
Gryzly_cz
Začínající diskutér
Příspěvky: 104
Registrován: 11 pro 2013 20:55
Bydliště: Groß Ullersdorf, okr. SU

Re: dotaz ohledně převozu člunu

Příspěvek od Gryzly_cz »

Střecha je dobrá, jen bacha na anténu. A nebo vozit sebou ventilátor na 12V a pokaždé dofouknout.
DSCN4645.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Fro B, 2,2 16V, Limited, Červená, 07/1999, LPG, 290t km
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o čemkoliv“