dily z ameriky

Zde diskutujme o čemkoliv, co se nedá zařadit do jiné výše nebo níže uvedené sekce.
Odpovědět
heidix1982
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 04 bře 2014 20:17
Bydliště: pošumavi,Klatovy

dily z ameriky

Příspěvek od heidix1982 »

Cau lidi chtel bych obednat z ameriky predni levi brzdic a hadicky na fronteru B 3,2v6 ale nejak se tam v tom neviznam ,prej to tam maj jako isuzu Rodeo ale nevim jaky rok vyroby.neporadil by jste mi nekdo nejaky eshop a jak to najit?? diky vsem popripade nejaky odkaz
3,2 V6 24 valve, Frontera B,rv. 2001+lpg
radek583
Příspěvky: 16
Registrován: 11 lis 2014 21:13

Re: dily z ameriky

Příspěvek od radek583 »

Podle mě v Americe je to isuzu amigo.Přesně to mám a je to dovezeno z Ameriky.Rodeo je v Australii.
isuzu amigo 2,3- frontera
radek583
Příspěvky: 16
Registrován: 11 lis 2014 21:13

Re: dily z ameriky

Příspěvek od radek583 »

Tak oprava A bylo amigo B už rodeo
isuzu amigo 2,3- frontera
Uživatelský avatar
Jožin z Bažin
Začínající diskutér
Příspěvky: 396
Registrován: 28 srp 2014 22:06
Bydliště: Měřín, kousek od Velkého Meziříčí

Re: dily z ameriky

Příspěvek od Jožin z Bažin »

Napiš přesně co potřebuješ a jakej máš rok výroby...
Frontera 3.2 V6 - Hobby Car
Saab 9-5 2.8T XWD - Shiny Car
Zetor 6911 - Wood Machine
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: dily z ameriky

Příspěvek od pida3.2v6 »

já objednávám tady :

http://www.rockauto.com/

když tak se můžeš zastavit u mě v Dlažově a kouknem na to spolu , Jarda bude chtít taky určitě něco :)
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: dily z ameriky

Příspěvek od Goauld_cz »

radek583 píše:Tak oprava A bylo amigo B už rodeo
Pleteš se, je to trochu složitější.
Isuzu Rodeo je dlouhá frontera jak A, tak B. Isuzu Amigo je krátká frontera A i B. posléze se označení druhé generace krátké verze změnilo na Isuzu Rodeo Sport.
Isuzu označovalo svoje generace dlouhyho Rodea jenom jako první a druhá. Opel dodržel svoje písmenkování tak jako u všech svých aut.
Označení Rodeo platí pouze pro Ameriku. Pro Austrálii bylo označení první i druhé generace dlouhé verze jako Wizard. První generace krátké verze nesla označení Isuzu MU a druhá generace krátké verze Isuzu Wizard sport.
Co se týče dnešního Isuzu Rodeo třetí generace, ktery je u nás označovany jako Isuzu D-Max, tak to už nemá žádnou licenční kopii od Opelu, ani od jiné značky, protože narozdíl od Opelu Isuzu z Americkyho koncernu GM odešlo.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o čemkoliv“