Nepotkali jsme se ?

Zde diskutujme o čemkoliv, co se nedá zařadit do jiné výše nebo níže uvedené sekce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Nepotkali jsme se ?

Příspěvek od premek_k »

Ahoj,

myslím, že zde podobná rubrika již byla, ale v současné době ji tady nevidím a postrádám.

O co jde : Bylo by fajn (a k tomuto tento tred), kdybych mohl nahodit dotaz, koho jsem to dneska na cestě potkal. Možná, že se dotyčný ozve, možná ne. Ale alespoň se zjistí jak to vypadá s "členskou regionální základnou" ....

Takže můj dotaz:

Dneska, tj. 28.3.2007, cca 08:30, ulice Rudná, Ostrava, sjezd na Karvinou. Potkal jsem tmavou (asi černou) fronteru A s černým rámem vepředu jedoucí na Havířov v levém pruhu, řidič na mě koukal, možná i mával. Já jel v pravém pruhu na centrum. Má frontera je v galerii pod "Přemkova frontera".
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Nepotkali jsme se ?

Příspěvek od Slaava »

premek_k píše:...jedoucí na Havířov v levém pruhu, řidič na mě koukal, možná i mával...
Je pochopitelný, že když jel v protisměru, tak mával :lol:
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Další setkání:

Dneska, tj. 30.3.2007 v 17.15 - 18.00 parkoviště u Prioru v Karviné. Černá frontera A s chromovaným rámem, stříbrné lemy blatníků - celkově leštěnka.....
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

V Pelhřimově u výpadovky na Humpolec u domku stála vínově červená, co si pamatuju...kdopak to?
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Roman

Příspěvek od Roman »

Chlapi, já to nebyl, protože nemám ani černou ani červenou fronteru a navíc teď stojí v servisu. Je fakt, že dát dokupy nějaké setkání v rámci regionu by taky nemuselo být od věci. jenom abychom o sobě věděli, někdy se to může docela hodit.
Rosta

Příspěvek od Rosta »

...a co dnes rano cca 8:30 dlouhy acko se zlutym ramem a dalsima zlutyma doplnkama v Brne do kopce ze Zidenic na Vinohrady?

...a vinovy dlouhy Acko, co stava u domu na zacatku Rajhradu, kdyz se prijizdi od Brna?

...jo a stribrna A sportka, ktera parkuje v Lisni na sidlisti, Konradova ul. ?
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Frontera ve Slaném

Příspěvek od Milda »

Včera jela krásná Frontérečka Áčková myslím 2.2 v klasice , černá nebo tmavězelená od Mělníka přez Slaný na Řevničov. Za sebou táhla na podvalu tmavý osobák a ještě motorku cross. A mazala jak utržená ze řetězu. Krásný pohled. Nebyl to někdo z místního fóra? Na CB výzvu nereagovala, ačkoliv anténu CB měla. Škoda. Chtělo by to nějaký domluvený CB Froňakanál! Nimrode, poraď! :roll: Už jsem o tom jednou plácal v sekci "CB radiostanice". Bohužel bez konstruktivní odezvy : :cry:
út únor 27, 2007 8:52 pm Předmět: Domluvený kanál CB?

CB radiostanice viz.: viewtopic.php?t=833
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

2,5TDS Sport

Příspěvek od Slaava »

Včera dopoledne v deset za Třeboní na rovince za odbočkou na Halámky - bílá Felicie a dva chlapíci s radarem. Co to bylo za kokoty? He? :? :?:

Ne, teďka vážně: cca před měsícem stála v bazaru na Rudolfovský v ČB krátká červená áčková Sportka, lehce potuněná, záhadně vybavená 2,5TDS-kem. Už tam není a od tý doby jsem ji viděl 2x jet po městě. Nečte tohle náhodou její majitel?
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Dneska, tj. 3.4.2007 v 7:50 Petřvald u Karviné:

1, směrem na Karvinou jela vínová frontera A, uvnitř tuším tři lidi, řidič (mladý kluk) koukal, já jsem mu mával....

2, po 200m tmavě zelená frontera A ve stejném směru, řidič + spolujezdkyně zabráni do hovoru...
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Rosta

Příspěvek od Rosta »

...pravidelne po vetsinu dne pekny tmavemodry Acko na Jamborove ulici v Brne - Zidenicich. Myslim, ze i s rakvi. Moc hezkej kousek :D
Jirka V.

Příspěvek od Jirka V. »

Asi před čtrnácti dny jsem potkal u Jilemnice tak brutálně zvednutou, na libereckých SPZ, že jsem si připadal že jedu v trabantu :( , JÁ CHCI TAKY VEJŠ! :cry:
Roman

Příspěvek od Roman »

premek_k píše:Dneska, tj. 3.4.2007 v 7:50 Petřvald u Karviné:

1, směrem na Karvinou jela vínová frontera A, uvnitř tuším tři lidi, řidič (mladý kluk) koukal, já jsem mu mával....

2, po 200m tmavě zelená frontera A ve stejném směru, řidič + spolujezdkyně zabráni do hovoru...

Neměla ta tmavě zelená polské SPZ ? Jednu takovou potkáám docela často v Ostravě.
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Roman píše: Neměla ta tmavě zelená polské SPZ ? Jednu takovou potkáám docela často v Ostravě.
Spztky jsem si nevšiml, jela v koloně za semaforem... Možné to je...
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
PM palkon
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 02 bře 2007 09:23
Bydliště: Ostravsko

Příspěvek od PM palkon »

A kdopak se prohání s dlouhýma Béčkama centrem Ostravy? Jedno stříbrné a druhé černé? Vídávám je docela často, když korzuju mezi domovem a prací. Teď jsem si vzpoměl na jedno dlouhé modré Béčko, které jsem potkal cestou do práce, bylo ze zadu zaparkované do autobusu-smutný to pohled.
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Černé by mohlo být moje - viz Přemkova frontera v galerii. Otázkou je, kde v centru - ke krajskému úřadu na 28. října.
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o čemkoliv“