Martas Praha Frontera A long 2,2 16v 95

Uživatelský avatar
MartasFrfnaMatej
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2015 20:53
Bydliště: Praha - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Martas Praha Frontera A long 2,2 16v 95

Příspěvek od MartasFrfnaMatej »

vlado007 píše:A pod co ho podlozis ked ho budes chcet pouzit :?:
Taky už to řeším asi nechám udělat pevnostní nastavce pod prahy ale n nechci nic co by nějak extra čouhalo nejspíš jen kus železa pod prahy aby se rozložila váha. Ze předu to jde zvednout za rám vzadu za tažné zařízení. Už řeším jen boky ale nevím.
Opel Frontera A long 2,2 16v r.v.95
Uživatelský avatar
MartasFrfnaMatej
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2015 20:53
Bydliště: Praha - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Martas Praha Frontera A long 2,2 16v 95

Příspěvek od MartasFrfnaMatej »

Tak sumář roku 2015, aneb spíš co všechno se porouchalo, po výměně motoru auto asi měsíc jelo až se mi skoro rozpadla vana která držela nádrž při výměně za novou jsem alespoň udělal vybroušení a natření podlahy nad vanou a tažného a nárazníku a malý pruh dookola. Po poskládání auta v pondělí se zase zadařilo a při vycouvání z parkovacího místa jsem přehlédnul hyundai i20 a bouhžel ten mi bouchnul do zadku naštěstí se jednalo jen o urvanou kouli a pomačknutý nárazník a trochu vyhnutý konec výfuku, tak jsem objednal díly u chlápka co jsem na něj dostal dobré recenze od známého s tím, že po cestě za rodinou je vyzvednu a doma dám auto dohromady. Jenže při cestě se mi v polovině trasy začalo ozývat ložisko kardanu zadní nápravy. Jelikož jsem nevěděl co to je tak jsem se spoléhal na pána který měl pro mě nachystané díly. Bouhužel ortel byl jasný a já se bál dojet do 200km dále za rodinou a následně 400km zpět domů, Tak jsem mu auto nechal aby jej opravil. Takže sumář roku 2015 březen koupě auta poté vyměněna hlavy nakonec i celý motor následně výměna zadní nápravy a i přední jelikož jsem nemohl sehnat nápravu se stejným převodovým poměrem.
Tak snad rok 2016 bude ve znamení ježdění
Opel Frontera A long 2,2 16v r.v.95
EdaDuran
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 30 pro 2015 20:11

Re: Martas Praha Frontera A long 2,2 16v 95

Příspěvek od EdaDuran »

Martas,snad se bude dařit a smůla se protrhne. :grin: Jinak obdiv za vytrvalost. :shock:
Opel Frontera 2,2 DTi 85 KW,Modrá metal.
Uživatelský avatar
MartasFrfnaMatej
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2015 20:53
Bydliště: Praha - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Martas Praha Frontera A long 2,2 16v 95

Příspěvek od MartasFrfnaMatej »

EdaDuran píše:Martas,snad se bude dařit a smůla se protrhne. :grin: Jinak obdiv za vytrvalost. :shock:
no párkrát jsem si už říkal, že to auto pošlu pod kytky, ale pak stačila jen fotka a už jsem byl zase nalomený a pak navíc včera jsem si to vezl zase z opravy 250km a zase mě to auto chytlo za srdce, no a dneska když jsem viděl jak trochu nasněžilo. Tol víš v praze kalamita jak na sibiři bo jeden centimetr sněhu a u muzea prd :-D tak jsem musel obalit gumy do sněhu na jedné polní cestě, ale nepráskněte mě :-D
Opel Frontera A long 2,2 16v r.v.95
EdaDuran
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 30 pro 2015 20:11

Re: Martas Praha Frontera A long 2,2 16v 95

Příspěvek od EdaDuran »

To jezdíš na opravu 250 km,tos musel být u nás na Moravě. :grin:
Opel Frontera 2,2 DTi 85 KW,Modrá metal.
Uživatelský avatar
MartasFrfnaMatej
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2015 20:53
Bydliště: Praha - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Martas Praha Frontera A long 2,2 16v 95

Příspěvek od MartasFrfnaMatej »

EdaDuran píše:To jezdíš na opravu 250 km,tos musel být u nás na Moravě. :grin:

Ano byl jsem jel jsem trasu Praha - Hradec - Mohelnice - Olomouc - Ostrava a u Mohelnice se mi to rozbilo
Opel Frontera A long 2,2 16v r.v.95
Odpovědět

Zpět na „Představení nováčků“