P.A.T. Louny - Kazan213

Odpovědět
Uživatelský avatar
Standa27Cepec
Začínající diskutér
Příspěvky: 243
Registrován: 21 dub 2009 18:40
Bydliště: Letovice

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Standa27Cepec »

Vždy když někoho vidím ve škarpě a nedej bože ho zrovna natáči televize nova se slovy silničáři tu zrovna nebyli oni to neposipali oni to neprohrnuli oni .......! Tak bych jim nejradeji dal takovou po čuni :!: Z neboškou š120 jsem toho tolik najezdil i v zimě a na letních ale nikdy jsem nezapadl :!: :lol: :lol: :mrgreen:
fronťák 2,2 dti r.v.2000 B AUTOMAT podložky pod kola 33mm+zvednuto o 6cm
Kazan213
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: 04 úno 2014 20:40
Skype: Facebook ?
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Kazan213 »

Chlapci všem přeju hodně ujetých km bez nehod.K chlubení to není že jsem vzdal dvakrát škarpu ale vždy jsem přehledně viděl na obě strany useku. A jednalo se mě o to vyzkoušet si jak se to auto zachová vždy je být lepší připraven a vedet než pak jen bezhlavě brzdit.Dneska jsme podstoupily Babiny offroad palačinka.Super akce a kdo tam byl tak viděl jak mě tam Jokerrra jezdit a udělal si obrázek sám.Jinak není to zrovna sranda na zledovatele vozovce na vzorku T3. :evil:
Uživatelský avatar
Jokerrr83
Začínající diskutér
Příspěvky: 207
Registrován: 31 říj 2013 19:24
Skype: jokerrr.
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Jokerrr83 »

Petr : no stress.... bylo to vse pod dohledem doprovodneho vozidla ;) az na stromy, zadne ohrozeni okoli... a Frona vzdy jela dal, po pripnuti predku.
Frontera A 2.0i Sport 4x4 (1996)-manualni AVM pevnostni,do terenu 31´na 11,5´ R15 Muzilla LT s diskem ET-35, predni tlumice Ironman, UP + 5 cm na podlozkach, vyhozena stabilka, koncovka Remus, naviják BESW12000, predni pevnostni naraznik
Kazan213
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: 04 úno 2014 20:40
Skype: Facebook ?
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Kazan213 »

:oops: :oops: Neříkej hopla dokud jsi nenastartoval auto mám bohužel zase na dílně :? Z práce už mě otáhly ještě že to je kousek. Skusím vám popsat mojí situaci třeba někdo budete vědet co by to mohlo bejt.Ráno jsem jel do práce vše ok zaparkuji odpoledne přijdu nasednu a nic motor točil jak zběsilej ale nechytal.Nuže dobrá kousek benzínka kanystr dolily jsme 10l.Nasednu točím dalších cca 20 minut přerušovaně. Auto ani známku že by chtělo bežet.Jedu s kámošem domu převlíknu a jedem to roztáhnout čaplo krásně.Vrčelo cca 10 minut sundáme lano sednu zařadím chcíplo.A od znova lano roztáhnout sundám lano.Sednu zařadím chcípne a zase mohu jen točit.Dotáhnul jsem to nasranej na dílnu 3 dny stálo.Přijdu na dílnu sednu chytlo nechám ho vrčet voda cirguluje,olej taky,za plynem jde.Štastnej nasednu jedu to projet cca 20 km z toho 8 km lehkej terren.Vrátím se na dílnu veselej jak blecha.Oprava neoprava ale jede chytá několikrát za projetí chcípnuto.No a chci jet domu a auto zase bohužel stávkuje a stále furt jen točí a točí.Benzín tam jde svíčky házej kabely nikde známka poškození.No co vám budu psát krásně ztrávené odpoledne před noční směnou a auto spinká zase v kopřivách :cry:
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Žanek »

Můj odhad je odcházející čerpadlo benzinu nebo zasraný fitr.
Kazan213
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: 04 úno 2014 20:40
Skype: Facebook ?
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Kazan213 »

Žanek píše:Můj odhad je odcházející čerpadlo benzinu nebo zasraný fitr.
Ten filtr mě taky napadl. A to čerpadlo mě ani neříkej zdali to bdue čerpadlo už asi koupím to tlakové
Uživatelský avatar
radole
Začínající diskutér
Příspěvky: 472
Registrován: 16 pro 2008 14:04
Bydliště: Vyšný Slavkov okr. Levoča

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od radole »

zly kontakt rele cerpadla (za LP svetlom) alebo prelomeny kabel k nadrzi a vela inych veci
Frontera A 3,1 TD troška podvihnutá, 37" kolieska,2x uzávierka, 2x navijak
Frontera B 2,2 DTL troška podvihnutá 32" kolieska, 2x navijak a expedičná výbava

náhradné diely Frontera A,B, Trooper, Monterey, Campo
0919 224 231
fronteradiely@azet.sk
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Goauld_cz »

Co třeba snímač klikovky ?
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Kazan213
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: 04 úno 2014 20:40
Skype: Facebook ?
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Kazan213 »

Díky za rady jsem po noční jdu se natáhnout a odpoledne se na to mrknu snad máte někdo pravdu a já zase budu jezdit na zase neurčenou dobu než zase začne auto stavkovat
Uživatelský avatar
Jokerrr83
Začínající diskutér
Příspěvky: 207
Registrován: 31 říj 2013 19:24
Skype: jokerrr.
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Jokerrr83 »

na Babinach se Frone libilo :),
ale domu se ji moc nechtelo :/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera A 2.0i Sport 4x4 (1996)-manualni AVM pevnostni,do terenu 31´na 11,5´ R15 Muzilla LT s diskem ET-35, predni tlumice Ironman, UP + 5 cm na podlozkach, vyhozena stabilka, koncovka Remus, naviják BESW12000, predni pevnostni naraznik
Kazan213
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: 04 úno 2014 20:40
Skype: Facebook ?
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Kazan213 »

Na babinách super poježdění všichni spokojený.Všechno fungovalo jak má akorát pak Jokerrr mě zase našel práci prej ji mám málo.Zdar a sílu výletu odjíždíme ukažem se zase tu :grin: Jenom frontera po 20 mintunách jízdy se asi začalo stýskat tak se rozhodla zastavyt. A to tak žě nadobro nedalo se jet po ose.K auto jsme přijeli platákem a samo najelo sjelo a po Lounech žádnej problém.Dokáže mě to někdo vysvětlit? :roll: Jsem z toho jelen.
IMAG0026.jpg
Foto než se pozdě ale přece musela trochu zkulturnit. :wink: Noc přespí na dílně a zítra se uvidí zdali půjde znova natočit tak si asi potřebovala trochu oráchnout.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kazan213
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: 04 úno 2014 20:40
Skype: Facebook ?
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Kazan213 »

:grin: Už je to druhý den co mě auto nezklamalo asi dostalo strach.Jelikož na závadu jsme nepřišly a tedkon v pohodě jezdí.Ale nechci to zakřiknout. Dneska jsme začaly s opravováním šrámů po babinách.Mě auto už jede v pořádku samo oprava. A jokerrr dostal záplatu na nosnej rám auta od urvaného nášlapu plus převinoute lano na navijáku. V práci už se připravují new houpačky na zadní listy. A taky tažná oka :wink:
Uživatelský avatar
maxik.t
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 854
Registrován: 01 zář 2009 21:17
Bydliště: Prostějov

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od maxik.t »

Divočáci :lol:
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
2.5 TDS long , 1997, 31x13,5 R15 Maxxis Mudzila, naviják 5,4t , lift 6cm + bodylift 5cm ,CB,nějaký ty světýlka na střeše, šnorchl , přední a zadní pevnosťák , expediční zahrádka ,pergola...
Kazan213
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: 04 úno 2014 20:40
Skype: Facebook ?
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od Kazan213 »

maxik.t píše:Divočáci :lol:
zatím jen selata divočáci až za pár let a po hodně upravách :grin:
Uživatelský avatar
maxik.t
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 854
Registrován: 01 zář 2009 21:17
Bydliště: Prostějov

Re: P.A.T. Louny - Kazan213

Příspěvek od maxik.t »

:lol: :lol: :lol:
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
2.5 TDS long , 1997, 31x13,5 R15 Maxxis Mudzila, naviják 5,4t , lift 6cm + bodylift 5cm ,CB,nějaký ty světýlka na střeše, šnorchl , přední a zadní pevnosťák , expediční zahrádka ,pergola...
Odpovědět

Zpět na „Představení nováčků“