Voda v oleji Frontera B 2.2 DTI_16V

Vše o dieslových motorech (2.2, 2.3, 2.5, 2.8)
lans1234
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 17 led 2015 21:00
Bydliště: Brno

Re: Voda v oleji Frontera B 2.2 DTI_16V

Příspěvek od lans1234 »

Ty prsa nezdelas pokud tam mas zpet hlavu a vana je take stale namontovana...
A uz jsi to vyresil?nebo stale laborujes?
Opel Frontera B 2.2 Dti r.v. 2001(automat)
Opel Frontera B 2.2 Dti r.v. 2002 (manual)
Uživatelský avatar
Standa27Cepec
Začínající diskutér
Příspěvky: 243
Registrován: 21 dub 2009 18:40
Bydliště: Letovice

Re: Voda v oleji Frontera B 2.2 DTI_16V

Příspěvek od Standa27Cepec »

Napadlo mě, kdy si to tady prohlížím, jestli jsi skoušel zalít blok motoru vodou (jen do kanálků chlazení) aby jsi vyloučil praskly blok? A nechal jsi někde udělat tlakovou zkoušku hlavy?
A toto co píšeš je hodně divný """""" Kdyz fouknu do prepadove hadicky od expansky k termostatu, tak slysim v zadni casti motoru u vyvevy unikat vzduch. Takze praskle tesneni pod hlavou bych mohl vyloucit."""""" To vypadá na prasklou hlavu a to hodně. Ale je to jen teorie vystřelená od PC :wink:
fronťák 2,2 dti r.v.2000 B AUTOMAT podložky pod kola 33mm+zvednuto o 6cm
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v oleji Frontera B 2.2 DTI_16V

Příspěvek od Nimrod »

Tlaková zkouška hlavy a brus hlavy. Cena cca 1500,- Kč.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
RowenWirow
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 29 čer 2014 10:59
Skype: Kondor a Nimrod

Re: Voda v oleji Frontera B 2.2 DTI_16V

Příspěvek od RowenWirow »

Zdravim. Diky za tipy. Po delsi dobe jsem se zase dostal k dodelani Frontery. Zaleti bloku motoru mne blbce napadlo az po tom, co jsem odlepil prsa a nemohl je dostat ven. Hlavu jsem chtel dat na pretlakovani, ale opel Zlin za to chtel 3500,- Kc. Takze jsem zvolil variantu druheho motoru. Ted o poslednim vikendu jsem konecne strcil motor a prevodovku na sve misto. Predelaval jsem si jeste cerpadlo, protoze to moje bylo nedavno repasovane. To puvodni sice vypada taky po repasy, ale nemam soft na sparovani cerpadla s jednotkou. Kdyby ho nekdo chtel, bude asi k prodeji. Bohuzel jsem si vsiml, ze mi pidi klimakompresor, tak ho budu muset jeste poresit(nemate nahodou nekdo k prodeji?). A pak pohledat vsechny poztracene srouby a smontovat to dohromady. Pak to mozna pojede. Kazdopadne zaleti bloku budu zkouset at vim, co s tim starym motorem. Uz se tesim, az to po roce nastartuju :-).
Odpovědět

Zpět na „Dieselové motory“