Vstřikovací čerpadlo Frontery A 2,3TD, usazení a seřízení

Vše o dieslových motorech (2.2, 2.3, 2.5, 2.8)
lokotraktor
Příspěvky: 2
Registrován: 01 pro 2015 19:39

Re: Vstřikovací čerpadlo Frontery A 2,3TD, usazení a seřízení

Příspěvek od lokotraktor »

Zdravim,menil jsem cerpadlo na aute za jine, udelali me na nem repas a pretesnili,cerpadlo jsem nastavil podle vyse uvedeneho navodu akorat ze hodinky mam ale bohuzel zatim nemam drzak,takze to nastaveni je takove no,proste urcite nepresne..auto ale vubec nechce chytit...
kdyz jsem cetl ze u Kamila to bylo klidne o nekolik zubu vedle a caplo to tak nechapu proc me to alespon nekucka,je me jasne ze presny predsvstrik je jina kava,ale muze to ovlivnit natolik ze auto proste nechytne?? a nebo mam hledat chybu v tom repasovanem cerpadlu..?...tak mala oprava motor zacne chytat, na tri na ctyri ale po dloooooouhem premlouvani... jenze okamzite ale chcipne,dalsi start je zase velmi dlouhy...
Odvzusnene to mam,az na vstrik...motor kompresi ma meril jsem...nafta tam jde vyndal jsem zhavicku..a videl prasit naftu...
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Vstřikovací čerpadlo Frontery A 2,3TD, usazení a seřízení

Příspěvek od Janeš Petr »

bez hodinek to absolutně nemůžeš nasadit, nemáš danou polohu elementu
lokotraktor
Příspěvky: 2
Registrován: 01 pro 2015 19:39

Re: Vstřikovací čerpadlo Frontery A 2,3TD, usazení a seřízení

Příspěvek od lokotraktor »

Ok fajn tak už to alespoň nastartují jakz takz takže zítra budu vyrábět držák důležite je ze to capne ze je čerpadlo v pohodě měl jsem strach ze není ready když nafta šla a taky to má a hodinami jsem to dělal i když bez drzaku
Odpovědět

Zpět na „Dieselové motory“