Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Vše o dieslových motorech (2.2, 2.3, 2.5, 2.8)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Slaava »

Na tom držáku převodovky je tam asi v dost velkým průvanu. Zatuhlo ti to po cestě?
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
stavitel1
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 654
Registrován: 23 čer 2008 19:51
Bydliště: okres Nitra, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od stavitel1 »

zamrzlo to cez noc , auto naštartovalo a išlo len na volnobeh, do otačok vynechavalo a dymilo na bielo, nahriatie fenom pomohlo . nemá niekto prierez vrchneho dielu obalu filtu by ma zaujimalo ako je to vyhrievanie riešené
skype ,, stavitel2 ,, email ,, stavitel1@azet.sk ,, 2,2dti ,, 5dv.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Slaava »

Na Áčku je v takovým plastovým prstenci mezi filtrem a ručním čerpadlem kovová vložka s odporovým vedením, která má na sobě ještě takový drážky aby byl co největší styk s naftou. Možná by pro tebe bylo nejsnazší koupit celej tenhle komplet z Frontery A 2,3TD (u jinejch naftovejch Áček to bude asi podobný nebo stejný) a dát si ho někam rozumněji, třeba k motoru. Co myslíš?
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
stavitel1
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 654
Registrován: 23 čer 2008 19:51
Bydliště: okres Nitra, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od stavitel1 »

filter s A čka je väčší a už som mal také navrhy dať filter s pumpičkou niekde pri motor ale tam neni kde aby to nezavadzalo a neboly hadice tahané krížom krážom , dám tam pôvodný je vyhrievaný otlakovaný je ok . :wink: na starej mi nafta nezamrzla ani pri -23°C
skype ,, stavitel2 ,, email ,, stavitel1@azet.sk ,, 2,2dti ,, 5dv.
JimCrossar
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 07 dub 2014 16:02

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od JimCrossar »

Ahoj měl jsem problém se zavzdušňovaním při jízdě.. a dělalo to jen někdy, jak se tomu chtělo.. třeba 100km v pohodě a 5o na houno..

Takže to došlo do stádia že včera v Přerově auto zdechalo co x metrů a nemohl jsem se pomalu dostat z křižovatky..

koupil jsem na rychlo v baumaxu 5m. hadice 10mm průhledné, a sponky 2kusy.. natankoval 10l kanystr a protáhl hadice spodem od trubek na čerpadle ( přívod nafty, zpátečka ) do kabiny k volantu( bohužel víc hadice nebylo, proto pod volant ) a odvzdušnil auto přes přepady... a dojel jsem takhle 80km domů..

tím pádem netěsnost mezi spojem někde a sálo to vzduch.. hadice jsem komplet vyhodil, vyhodil i trubky u rámu atd.. napojil přímo vždy kusem hadice, jediná rubka která zůstala je v příčníku který je u motoru..

takže pokud jsem někoho štval někde na křižovatce.. moc se omlouvám, a problém jsem už vyřešil..
Frontera B dlouhán Y22DTH 2000.
Co neubrzdíš, to neukecáš ...
I Frontera ledasco projede, jen je to většinou o tom mezičlánku co sedí na sedačce :-)
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Vokoun »

Hezkýý, mnohdy stačí fakt jen trochu zapřemejšlet a příčina se ukáže :!: :grin:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
Rade1975
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 01 pro 2013 14:40
Bydliště: Plzen

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Rade1975 »

Ahoj vsem,tak uz to na mne taky prislo vcera jsem rano normálne nastartoval jezdil atd.... Zaparkoval jsem zhruba na 3h a po normalnim nastartovani to vzdechlo a dlouho trvalo nez to caplo pak se to opakovalo jeste dvakrat a dneska po vzdechnuti uz nic. Cetl jsem tohle vlakno pro jistotu dvakrat a pak jsem odsrouboval cervenou krytku ventilku o kterem se zde zminujete a je tam kolem ventilku tekuto ( nejspis nafta ) to asi neni normalni ze ? Pokud to ma tesnit tak tam nafta nema co delat nebo se pletu ? Predem dekuji za odpoved.
Frontera B .2000´ 2,2DTI-16V
Uživatelský avatar
václav
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: 12 srp 2007 20:28
Bydliště: okolo Hradce Králové

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od václav »

Ahoj. Ta nafta bude zřejmě staršího data, neboť pokud by to netěsnílo , bylo by tam sucho, protože ten ventil je na sací hadici a čerpadlo by si tam tudy přisávalo vzduch. Proběhni ještě trubky pod autem jestli není někde mokrá, mně se proklepala. jinak postup co je zde popsán. Ahojda.
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
Uživatelský avatar
Rade1975
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 01 pro 2013 14:40
Bydliště: Plzen

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Rade1975 »

Ok , zitra na to jdu. Kouknu a poreferuju.
Frontera B .2000´ 2,2DTI-16V
Uživatelský avatar
Rade1975
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 01 pro 2013 14:40
Bydliště: Plzen

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Rade1975 »

Pic, tak jsem rano nenastartoval . Prvni co jsem udelal tak byla vymena tech prepadovejch hadicek, vse se zdalo ok tak jsem to nechal stat a behem pul hodiny se zacala pod autem delat ropna katastrofa ( pod nadrzi ) . Zjisteni : prohnila saci naftova trubicka po sundani nadrze jsem zjistil ze ta spatecka sto ji za stejny h...... ,Tak jsem dal nove a zatim po 5h normalne nastartovala. Pravda se ukaze az rano .
Frontera B .2000´ 2,2DTI-16V
Uživatelský avatar
Rade1975
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 01 pro 2013 14:40
Bydliště: Plzen

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Rade1975 »

Tak zavada odstranena, startuje jak za mlada :) !
Frontera B .2000´ 2,2DTI-16V
Hellborn
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Bydliště: Uničov okres Olomouc

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od Hellborn »

Tak já už mám taky přetěsněno :grin:

Doporučuju zkontrolovat u výměny filtru, jestli máte čistou naftu.
Pokud je tam černá nafta (olej v naftě), je nutné přetěsnit i těsnění mezi tryskou vstřiku.

U těch těsnění se to taky rádo zavzdušňuje pokud už sou špatny. Nejdříve olej v naftě, potom vzduch v palilové soustavě.
Ten olej se jednak ztrácí z motoru a hrozí poškození a taky nedělá zrovna dobře už tak háklivému čerpadlu.

Obrázek

Obrázek
Frontera 2,3 TD dlouhá
Frontera 2,2DTI - EGR emulator
ivo123456
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2017 14:55

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od ivo123456 »

chlapy , vynikajuce vlakno !!! :grin: , sice nemam FRONu ale VEBE a X20DTH ale problemy su rovnake , moja zere olej , aj vodu , a nestartuje a nikde inde som sa nedocital to co som potreboval len tu .

este popripade , co sa tyka prepadovych hadic - aky maju mat vnutorny a vonkajsi priemer ? a tie spojovacie Tčka ako tu uz bolo napisane ,mozu byt aj tie kovove akvaristicke alebo radsej origo OPEL umele ?

a ked sa menia tesnenia medzi traverzami a vstrekom , nestacilo by len povolit a nadvihnut klukovku ? teda by sa komplet odmontovali uchyty a len by sa nadvihla a vymenily by sa tie tesnenia , co nato hovorite ?
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od vlado007 »

Urcite si myslel vackovy hriadel. A ano robi sa to aj tak ze sa demontuje vakuova pumpa, a nadvihne sa vacka. Ale na frontere dat dole vakuovku je masaker. A za druhe je to taka ciganska robota z tym nadvihnutim. :wink:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
ivo123456
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2017 14:55

Re: Zavzdušňování palivového systému (padání nafty) u 2,2DTi

Příspěvek od ivo123456 »

hej mal som na mysly vackovy hriadel , tak vies v domacich podmienkach bez momentoveho klucu :oops:
a hlavne naco si robit viac roboty , lebo ked ho nadvyhnem teda ak to pojde s tym ze neodmontujem ozubene kolecko z retazou ktore uchtim stahovacimi paskami aby sa retaz nezosmykla , poznacim si na hriadely a mostiku aby som to vedel vratit naspet a odmontujem tych 5 mostikov a vyhnem do lava , mal by tam byt dostatocny priestor na vymenenie tych tesneni pod traverzami , to je aspon moja teoria ked som videl fotku tej hriadele , ale kludne ma vyved z omylu . niesom automechanik , ale som zdatny menic dielov :)
Odpovědět

Zpět na „Dieselové motory“