Dotaz na mechanika-Olomoucko

Vše o benzínových motorech (2.0, 2.2, 2.4, 3.2)
Uživatelský avatar
Gryzly_cz
Začínající diskutér
Příspěvky: 104
Registrován: 11 pro 2013 20:55
Bydliště: Groß Ullersdorf, okr. SU

Re: Dotaz na mechanika-Olomoucko

Příspěvek od Gryzly_cz »

Takhle jsem taky kdysi nemohl sundat kolo. Jsem si nechal disky opískovat na komaxitovat a když jsem je na auto dával, tak to šlopřes středovej kroužek ztuha, tak jsem to dotáhl matkama a ono si to sedlo. za tři měsíce, asi 450km od baráku mi začalo pískat kolo a nějak to blbě brzdilo, tak jsem se chtěl podívat a nešlo to sundat. mohl jsem do toho mláti jak jsem chtěl. tak jsem to zase dotáhl a čekal jsem co to udělá. naštěstí jsem dojel až domů a tam mi pomohl ten špalek mezi diskem a kastlí.
Fro B, 2,2 16V, Limited, Červená, 07/1999, LPG, 290t km
Uživatelský avatar
Krnule-FronteraB
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 24 pro 2013 16:23
Bydliště: Šumpersko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na mechanika-Olomoucko

Příspěvek od Krnule-FronteraB »

Parada.Nevim, jestli je to tim krasny pocasim, ale kolo slo sundat skoro samo.Tak jsem rovnou vymenil-no spis vysekal a pak namontoval- cidlo ABS na levem prednim kole za zadni cidlo z Octavie (made in china) a po par metrech kontrolka zhasla.Zkouska na podmacene trave a ABS funguje perfektne.Dekuji foru za skvele rady jak si co nejlevneji opravit Fronterku.Tet jeste zkontrolovat rozvody jestli nejsou poskocene nebo zjistit proc jednotka hlasi chybu cidla vackove hridele a auto bude kompletne v poradku....Hezky den Vsem.Petr
Frontera B Sport 2000Limited 2.2 16V LPG (Y22SE)
Rozšířená (+3cm) a zvednutá (+5cm) :)
Uživatelský avatar
Krnule-FronteraB
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 24 pro 2013 16:23
Bydliště: Šumpersko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na mechanika-Olomoucko

Příspěvek od Krnule-FronteraB »

Ten spalek mezi kolem a kastli se mi moc nezamlouva.Mam docela rad svuj funkcni posilovac a celkove tesnost celeho hydraulickeho systemu rizeni....
Frontera B Sport 2000Limited 2.2 16V LPG (Y22SE)
Rozšířená (+3cm) a zvednutá (+5cm) :)
Uživatelský avatar
Krnule-FronteraB
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 24 pro 2013 16:23
Bydliště: Šumpersko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na mechanika-Olomoucko

Příspěvek od Krnule-FronteraB »

Po vymene ekolika cidel vacky jsem se za par korun dostal k jednomu starsimu (made in italy)znacka tam neni.Vicemene z nudy jsem ho prehodil a jezdil dal.Kontrolka ale po dvou dnech zhasla a chod motoru je tet perfektni.Jde lepe za plynem od nizsich otace,necuka, zkratka jede jak by mel.Tak jsem zvedav jak dlouho to takhle bude...Rozvody jsou tim padem asi OK , ale kdyz potocim motorem aby byly vackove kola na ryskach tak kolo vacky vyfuku mi pripada, ze by chtelo vratit presne o zub zpet aby se krylo s ryskou.To ale necham zkontrolovat nejakym odbornikem.Hezky den.Petr
Frontera B Sport 2000Limited 2.2 16V LPG (Y22SE)
Rozšířená (+3cm) a zvednutá (+5cm) :)
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Dotaz na mechanika-Olomoucko

Příspěvek od Goauld_cz »

Pokud je problém v kabeláži a ne v čidlu samotnym, tak mohlo zapůsobit teplejší počasí a problém se vrátí jakmile se například zvedne vlhkost ovzduší. Nebo projedeš nějakou díru a kontrolka se zase rožne.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
Krnule-FronteraB
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 24 pro 2013 16:23
Bydliště: Šumpersko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na mechanika-Olomoucko

Příspěvek od Krnule-FronteraB »

Pul rok utekl jako voda a problem se nestesti neobevil....
Frontera B Sport 2000Limited 2.2 16V LPG (Y22SE)
Rozšířená (+3cm) a zvednutá (+5cm) :)
Odpovědět

Zpět na „Benzinové motory“