***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Adresář vrakovišť, prodejcu ND atd....
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Slaava »

Zkuste sem napsat všechny kontaky servisů, který máte.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Servisy

Příspěvek od Slaava »

http://www.brusirnavalcu.cz/ - moje oblíbená brusírna válců

http://www.motorpisek.cz/ - taky umí renovovat motory a celý auta, malý se jim ale moc nezdaj

http://opravyhlav.pohl.ru/ - neznám, vím ale, že to není v Rusku ale v Práglu

http://www.silentbloky.cz/ - renovace silentbloků, dobrá práce - lze vyřídit poštou

http://www.brzdy.cz/eshop/renovace_lame ... ce%20lamel - renovace spojkových lamel, dobrá práce - lze vyřídit poštou

http://www.rada-bosch.cz/ - Bosch servis ale i jiné úkony, dobrá práce
Lukáš

Příspěvek od Lukáš »

http://www.pemm.cz - pneumatiky, disky, řetězy, pneuservis, autoservis, geometrie
Snezenkakyticka

Příspěvek od Snezenkakyticka »

Ústecko :
www.autoheas.cz
Autocentrum Heas
Božtěšická 23
Ústí n.L.

tel.:475603140
602493307
Snezenkakyticka

Re:

Příspěvek od Snezenkakyticka »

Doplnění...??...
:lol: ... to, co v Heasu udělali opraváři na Beruně viz. diskuze "Rány v motoru", tak to po opakování problému opravil jeden klučina během 2 minut....raději to dále nebudu ani komentovat...
Petr Hausler - má dílnu v Chlumci u Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Hofik »

fa. AUTOS,Vrchoslavská ul. Novosedlice okr. Teplice
nemožné do tří dnů,zázraky na počkání.
Při troše štěstí tam můžete najít i mojí maličkost,jezdim pro ně odtahy.
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Uživatelský avatar
Miky945
Příspěvky: 2
Registrován: 07 kvě 2008 10:05
Bydliště: Stac:Uherské Hradiště - Port:Blansko-Olešná; Frontera A 2.5 TDS základ
Kontaktovat uživatele:

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Miky945 »

Jaroslav Kalina
Huštěnovice 91
687 03
Telefon: +420 572 585 085
Mobil: +420 603 449 707
Email: opelkalinaj@tiscali.cz
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Slaava »

Nevíte, jestli je v Jižních Čechách jinej servis na naftové vstřikovací systémy než Rada? V poslední době jsem s nimi měl krapet špatné zkušenosti, takže uvažuju o vyzkoušení konkurence. Aktuálně potřebuju zkontrolovat a seřídit vstřiky na Audi A6 2,5TDi V6, jestli se nepletu tak by tam měly bejt dvojčinný vstřiky (teda dvoupružinovej držák a nějakej tvarovej cajk na trysce). Díky za radu.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Janeš Petr »

no třeba u Křížku (pod Jihotransem) je asi jediná firma oficielně v Budějcích přes tyhle problémy,ale časem jsem zjistil,že pro ně spravuje též Rada... :( klasiku dělá výborně pan Nekola ( Brigádnická ul. ) tak myslím,že pokud by to nebyl schopnej udělat sám, někoho spolehlivého by ti dohodil
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Slaava »

Janeš Petr píše:no třeba u Křížku (pod Jihotransem) je asi jediná firma oficielně v Budějcích přes tyhle problémy,ale časem jsem zjistil,že pro ně spravuje též Rada... :( klasiku dělá výborně pan Nekola ( Brigádnická ul. ) tak myslím,že pokud by to nebyl schopnej udělat sám, někoho spolehlivého by ti dohodil
Jo, pod tím Jihotransem je to pobočka Rady. Zkusím toho Nekolu, díky.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od farmář »

Bosche a vše stejné, jako můj Zexel, Soukup na dílně Fubiko v Rodvínově.F(přehlasované u)biko.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
tirlin
Začínající diskutér
Příspěvky: 208
Registrován: 21 čer 2009 18:39
Bydliště: NOVÝ JIČÍN

servis???

Příspěvek od tirlin »

Dotaz patří asi do všech kategorií, je takový všeobecný. Máte někdo tip na nějaký servis, dílnu, soukromého mechanika, který je dobrý a spolehlivý na frontery v okolí Ostrava - Příbor :?: (jméno, e-mail, telefon nebo adresu). V Ostravě jsou opel novotný a adopcar, nemám s nimi žádné zkušenosti (jde mi spíš o kvalitu a férové jednání, než o cenu za hodinovou práci), raději bych měl nějakého frajera někde v garáži, co tomu fakt rozumí. Jsou věci, které člověk doma sám v garáži neudělá - speciální nářadí, přípravky, zvedák apod. Taky asi ze zkušenosti umí poradit, co tam případně dát nebo nahradit, opel se asi srát z přemýšlením nebude, vymění díl za značkový a někdy to můžou být zbytečné prachy navíc. Takže pokud o někom víte a chcete mu případně udělat ze mne dalšího klienta (každé auto bude potřebovat mechanika), uvítám tipy na doporučení. A kde přezouváte? Myslím jako pneuservis - práci, nejde o gumy, jde o práci, mají trny na disky, dobře vyváží kola, auto pěkně zvednou jak mají, nezničí, prostě kde jste spokojeni - okruh Ostrava - Příbor. Děkuji všem za tipy.
Frontera Béčková dlouhá 2.2 litrová nafová 2001 vyrobená černá =Nový Jičín=
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Slaava »

Hele, kolego, řeknu ti to takhle: slušnej servis na Frontery neexistuje a nejvíc to domrdaj v Opelu. Nejlíp si to člověk opraví sám nebo se může domluvit se známým nebo tady na fóru s Nimrodem. Záleží co na tom chceš kromě toho přezouvání dělat a co máš za auto, protože to si nenapsal (specifikaci vozu si dej do podpisu, takhle nikdo neví o čem mluvíš a nikdo ti nikdy nic kloudnýho neodpoví - maximálně tak nasereš nějaký jihočeský naftový choleriky jako jsem já, Farmář nebo Janeš). Nebo chceš dělat něco na kastli, že sem musel ten tvůj příspěvek přesouvat ze sekce "Karoserie" sem?
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
tirlin
Začínající diskutér
Příspěvky: 208
Registrován: 21 čer 2009 18:39
Bydliště: NOVÝ JIČÍN

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od tirlin »

Tak postupně, zatím nic nepotřebuji, jezdí, funguje, myslel jsem udělat si známý servis, časem to auto něco chtít bude, když se nebude srát, tak minimálně servisní údržbu. S tím značkovým servisem Opel jsem reakce předpokládal. Takže ostrava a jičín asi nic, asi to be chtín domluvit se tady, potřebuji nějaké známé, ať znám různé vychytávky na údržbu apod. Mám to 14 dní, ( před koupi prošlo konzultací 2 mechaniků, které jsem poslal na prohlídku, prošlo nezávisle technickou, bez úplatku, bez připomínek - prostě jsem chtěl vědět, co na tom najdou -krom toho, že mám dotáhnout lanko ruční brzdy vše o.k.)tak se nezlob, zatím tady pročítám a pročítám, ale ja tady toho fakt hodně. Je to dobrý web a hlavně vychází ze zkušeností.Myslel jsem to tak, ať nesháním nelítám vedle do okresu, když pak zjistím, že vedle v dědině je na to machr, víš.
Frontera Béčková dlouhá 2.2 litrová nafová 2001 vyrobená černá =Nový Jičín=
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: ***ADRESÁŘ SERVISŮ***

Příspěvek od Vokoun »

Já znám jeden servis, asi ten nejlepší v ČR a je v Chudčicích u Brna. :twisted:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Odpovědět

Zpět na „Adresář“