Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Adresář vrakovišť, prodejcu ND atd....
Odpovědět
autozazitek.cz
Příspěvky: 3
Registrován: 05 bře 2013 21:15
Kontaktovat uživatele:

Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od autozazitek.cz »

Ahoj klubáci,

chci vám představit projekt Autozazitek.cz, který je zaměřený na nás - petrolheads a jiné automobilové nadšence.

Obrázek

V současné době máme v nabídce 11 automobilových zážitků, které lze i jednoduše darovat (takže ukecáte manželku/přítelkyni/tchýni a máte pro sebe super dárek k narozkám/vánocům/čemukoliv :grin: )

Co by mohlo zajímat vás? Pokud máte rádi ještě víc bahna, ale míň offroad Případně nějaké supersporty, okruhy, školy smyku, pronájmy aut ad.

Jako bonus pro vás máme ještě automobilové vůně California Scents za exkluzivní cenu 79,- Kč / kus. Více informací najdete na webu

A pokud fandíte sociálním sítím, najdete nás i na :arrow:
facebook.com/autozazitek
twitter.com/autozazitek
gplus.to/autozazitek
Uživatelský avatar
palto111
Začínající diskutér
Příspěvky: 400
Registrován: 12 lis 2010 11:26
Bydliště: furt v garáži pod autom inak Banska Bystrica- frontera 2,3td 1996

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od palto111 »

nóó aj by som sa dal nahovoriť.len budem musieť vypestovať vela zemiakov aby som si do toho mohol sadnúť. :lol: :lol:
a sáčky na zvratky sú grátis? :lol:
Palo Banska Bystrica Opel Frontera 2,3TD 1996
Uživatelský avatar
stefi_ul
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 964
Registrován: 22 bře 2011 09:21
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od stefi_ul »

me by zajimalo, jestli by nesela misto darku zadara snizit cena... modely nesbiram, casopisu mam v praci stovky... ale to humvee, to bych si chtel zkusit, ta jako joooo
kdyz vidim ty ceny modelu... http://www.abecedamodelu.cz/abecedamode ... MER-modely 8) 8)
tak jak muzou byt zdarma :roll: :roll:
Jeep G Ch 98, 5.2,156kW,e85 - BFG KM2
A 1992, 2.4i, - uz jen par organu
OII 2.0TDi, 103kW.
Canon 40d, Canon 14-40l/f4, Canon 70-200l/f2,8, Sherpa 450R,
Benq DV M23
608201193,60347163
autozazitek.cz
Příspěvky: 3
Registrován: 05 bře 2013 21:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od autozazitek.cz »

Právě jednáme o 3% slevě. Ja vím, není to moc, ale lepší než nic :) Až budu vědět více, budu vás informovat :wink:
autozazitek.cz
Příspěvky: 3
Registrován: 05 bře 2013 21:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od autozazitek.cz »

S 3% slevou je to trochu složitější, ale pokud má někdo zájem - kontaktujte nás na emailu info@autozazitek.cz a my Vám 3% slevu poskytneme :)
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od Vokoun »

Koukám nové vlákno.......
Docela mě pobavilo. Zase jsem si vzpoměl na ten "výstižný" slogan, "Kde všichni končí ....."
Jooo, pěkný auto, ideální na americký středozápad. Českým lesem s tím pomalu neprojedu, pokud to nebude po cestě a ta váha.
Auto na parádu....... :wink:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od Janeš Petr »

taky mi tenhle příspěvek trošku zavání spamem ale budiž.... trošku jsem se musel pousmát tomu těžkému terenu - ani kotouče ve vodě na těch videích nesmočil :) a ty peníze ? je to hnus, za to u nás pronajmeš tankáč pro pět aut na celej den a můžeš svézt koho chceš a jak chceš :grin:
myslím, že tenhle inzerát jsi kolego měl vyvěsit někam na Václavák a ne sem - zazobanej pražskej Pepik si sjede deset minut americkým neohrabancem a rázem z něj bude největší znalec a OFFROUĎÁK :lol:
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od Nimrod »

Faktem je. že to je darda ta cena za jízdu v Humeru. Ale když vezmu v potaz, že musí platit pojištění a spoustu dalších starostí a snaží se s tím uživit tak to má docela vert. Samozřejmě s Vámi pánové v mnoha věcech souhlasím, jako typ Pepík a komerční sdělení atd... Nicméně, ale jak píše Náš moderátor budiž. I tato sdělení patří na Naše fórum jako spousta technických informací která pomáhají všem lidem a jsem velmi rád, že je na tomto fóru můžeme poskytovat zdarma a děkuji všem kteří Nám pomáhají s provozem. Tak a teď mám černej puntík. :grin:
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: Jízdy v offroadech na Autozazitek.cz

Příspěvek od pida3.2v6 »

Asi před třemi lety jsem podobnou projížďku dostal jako dárek . S offrouděním to sice moc společného nemělo , ale s tímhle autem se člověk nesveze každý den takže to mělo docela smysl.Sám bych si to nekoupil , ale dát to jako dárek není špatné.Je to stejné jako projížďka s Ferrari na okruhu - se závoděním to nemá nic společného , ale jako zážitek dobrý.

PS: s autozážitkem nemám nic společného :grin:
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
Odpovědět

Zpět na „Adresář“