prodejce náhradních dílů pro manuální volnoběžky AVM

Adresář vrakovišť, prodejcu ND atd....
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Havelka
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 16 pro 2010 09:21

prodejce náhradních dílů pro manuální volnoběžky AVM

Příspěvek od Michal Havelka »

Mam AVM,ale rozlomila se mi v nich ta plastova klicka u pruziny zamku. Netušíte někdo, zda s tim jde neco udelat? Kupovat celou sadu se mi moc nechce. Dekuji za radu
2.0 i Sport , r.v. 96 ,zvedla 6cm + bodylift 6 , ram,svet.rampa,Wrangler duratrac 245/75 r16
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Náhradní díly pro manuální volnoběžky AVM

Příspěvek od Slaava »

Čau. Janeš kdysi zlomil ten podivnej šroubek, co drží horní hliníkovou přepínací část a sehnal to přes někoho jako náhradní díl, takže to asi pude ale víc o tom nevím. Třeba někdo napíše něco bližšího ale bejt tebou, tak zkusím nějakýho prodejce, třeba to jsou schopný sehnat.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Náhradní díly pro manuální volnoběžky AVM

Příspěvek od Janeš Petr »

přesně tak. zkus najít na internetu přímo AVM a domluv se s nima. mně tvrdili, že není nic problém
Uživatelský avatar
Michal Havelka
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 16 pro 2010 09:21

Re: Náhradní díly pro manuální volnoběžky AVM

Příspěvek od Michal Havelka »

ahoj,tak jsem po dlouhem hledani nasel kontakt na zastoupeni AVM . Jsou super,sice maji ceny o trochu vyssi nez jsou na netu,ale dokazou poslat na dobirku do druheho dne treba jen pulku volnobezky nebo jednu celou.Takze odpada kupovani cele sady a co je take fajn,maji asi 2 mesice v nabidce i pevnosti volnobezky na Frontery.Jejich cena je 7900kc,jsou i se segrovkama a se zarukou.Abych pripadnym zajemcum usnadnil hledani kontaktu tak prikladam i tlf.cislo a vse se da vyridit jen po tlf :grin: Jen uz si nepamatuji jmeno,ale cislo je 603 804 458
2.0 i Sport , r.v. 96 ,zvedla 6cm + bodylift 6 , ram,svet.rampa,Wrangler duratrac 245/75 r16
Odpovědět

Zpět na „Adresář“