Opel campo crw cab levy dvere

Sem dávejte vše co sháníte na kastli.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

Ahoj ,nema nekdo l.p a l.z. dvere na campo 93 r ?.Nasel jsem na vrakovisti za 1500/ks ale nevim jestli je to predrazeny nebo normalni cena
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od farmář »

z pohledu vrakaře normální cena, z pohledu nás lidí předražený. Otázka je, jestli se sklem nebo bez něj....to by jsi koukal co stojí pitomé sklo do dveří.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

hele tady je odkaz http://www.vrakoviste-most.cz/index.php ... &id=ID1755 ale nejni to jasny jestli se sklem nebo bez nebo jak to maji.Asi budu muset tam zavolat
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

jo farmari a blatniky s frontery pasuji do campa?ona totiz pani mi vzaala cely bok auta,dvere plus blatnik.Ale blatnik jsem origo do campa nasel an automedik ale tam chcou za nej 2000 s ojetiny a do frontery novy jsem nasel za 824
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od vlado007 »

Blatnik aj predne dvere tam pasuju z frontery pokiaľ si dobre pametam. Ale ten blatnik u teba prispôsobiť k tym svetla bude asi divočina.
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

to nebude tak hrozny...odriznu neco s toho stareho...pak neco privarim a bude to :P
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
Tankan
Začínající diskutér
Příspěvky: 443
Registrován: 20 dub 2008 20:23
Bydliště: Lysovice, Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od Tankan »

Pokud jsi našel nové dveře za tuto cenu tak neváhej, na Fronteru i Campo jsou předni stejné,( kastle stejná po tředový sloupek jen máme jiné světla) a než kupovat staré z vrakáče,tak to radši nové. Po zadních se ti podívám. Vím tady o jednom Campu, jen nevím jestli už majitele ukecám aby to prodal po částech. Je to jen zadokolka ale kastle je stejná jak máme my. Jinak Vítej a hodně pohodových km. :grin:
Mazda B 2,5D ,udělá spoustu práce, a terénu se nebojíme. Neustálou údržbou k dalším kilometrům. Motorová pila a další udělátka. (fšecko enem na prácu)"Pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta!"
Uživatelský avatar
radole
Začínající diskutér
Příspěvky: 472
Registrován: 16 pro 2008 14:04
Bydliště: Vyšný Slavkov okr. Levoča

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od radole »

blatnik je rovnaky iba antenu ma Frontera na streche a dvere su rozmerovo rovnake ale Frontera ma jedno okno a v rohu zrkadlo a Campo do r.97 ma v rohu to male okienko a zrkadlo pod oknom
Frontera A 3,1 TD troška podvihnutá, 37" kolieska,2x uzávierka, 2x navijak
Frontera B 2,2 DTL troška podvihnutá 32" kolieska, 2x navijak a expedičná výbava

náhradné diely Frontera A,B, Trooper, Monterey, Campo
0919 224 231
fronteradiely@azet.sk
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

jeee....tak to je dobra zprava.Dekuji vam :).O ty predni uz jsem volal jednomu typkovi.Ma 2 v dobrym stavu.A zadni jsou na vrakaci v Mostu.Za kazdy chcou 1500.Ty predni vezmu asi komplet.Akorat stve mne ze nedava k nem zrcatka.Ja mam tam strceny s feldy ,ale uprimne receno ,mam strasne rad velike zrcatka,je v nech dobra viditelnost.Nevite s ceho popripade dalo by se dopasovat?Ja se podivam jestli nenajdu kompletni s frontery,prece jenom jich bylo vic a treba to vyjde za stejnou cenu a nebudu muset kombinovat.Blatniky stejne jsem mel bez dir,antenu nekdo napojil proste na kostru,radio chyta blbe ale chyta,casem neco s tim udelam.Motoricky to auto je v celkem slusnym stavu ale vnitrek je dost vykradeny,zas je tady velmi velike pole k tomu aby si udelat to "po svem" :D
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

jo a ten blatnik uz jsem nasel dokonce za 630 kc :)
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

ze bych si udelal dvere v elektrice s fronterky? http://auto.bazos.cz/inzerat/43294226/O ... tera-I.php
typek ma krasnou cenu za ty dvere.Tim padem by mi zbylo na nijake jine opravy.Videl jsem za 1500 nastavbu na korbu tak by mi to jeste vyslo :D
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
radar.2003
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 90
Registrován: 16 srp 2014 15:56
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od radar.2003 »

vím o laminátu na campo, cena 1000Kč, je to okres Rychnov nad Kněžnou, kontakt ve zprávě
Frontera 2.5 TDS long 1997
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel campo crw cab levy dvere

Příspěvek od kamil9002 »

Radare dekuji jeste jednou.Zavolam tam v nejblizsi dobe.Aco do dveri tak predni jsou uz na ceste.250 /ks jak jsem psal.Pan mel i kapotu tak jsem to vzal do hromady,mozna ji nebudu potrebovat ale za 300 a doprava za ni 250 (550 do hromady) neber to.Kdyby nekdo chtel tak muzu odprodat ,jinak bude zaskladnena ve stodole.Tak ted schanim jen ty zadni.Hodil by se komplet at to uz bude solidni oprava.Ale na vrakovisti v mostu chcou za ne take 1500/ks plus doprava coz je moc jak na muj vkus.To ale bude slepenina,dvere s frontery ,svetla s jeepa a sedacky s feldy :D
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Odpovědět

Zpět na „Koupím - Karoserie“