VIN kódy na karoserii a rámu, nečitelnost VIN na rámu

Vše o karoserii vozidla
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: VIN kódy na karoserii a rámu, nečitelnost VIN na rámu

Příspěvek od farmář »

Nikdo netuší, co Campo vydrží. Musím se donuti nafotit svoje, aby tu bylo vidět, jak může vypadat rám auta, co táhne klidně 2 tuny, jezdí do lesa pro větve a vozí palety tvárnic :D
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Rom.Honda
Začínající diskutér
Příspěvky: 168
Registrován: 18 lis 2009 19:38
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: VIN kódy na karoserii a rámu, nečitelnost VIN na rámu

Příspěvek od Rom.Honda »

Já mám VIN na rámu čitelný ... ale zase je kratší :grin: , tak jsem dostal od Honda zastoupení potvrzení, a na úřadě mi napsali do velkého TP, že vyražený VIN je kratší a vypsali ho tam.
Podle výrobce je hlavní legální VIN za oknem, jinak je zapsaný i v řídící jednotce motoru.
Honda Ridgeline 3.5 Vtec r.v. 2006 , Jeep Cherokee XJ 2.1 TD 1993 ... dříve Honda Passport 3.2 V6 LPG 2001
Uživatelský avatar
Tankan
Začínající diskutér
Příspěvky: 443
Registrován: 20 dub 2008 20:23
Bydliště: Lysovice, Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: VIN kódy na karoserii a rámu, nečitelnost VIN na rámu

Příspěvek od Tankan »

farmář píše:Nikdo netuší, co Campo vydrží. Musím se donuti nafotit svoje, aby tu bylo vidět, jak může vypadat rám auta, co táhne klidně 2 tuny, jezdí do lesa pro větve a vozí palety tvárnic :D
Dobře já potom přidám fotky,jak vypadal rám mojeho když jsem ho koupil :twisted: . Mám jen pár fotek ale stojí to za to.
Jak to vidíš s tím víkendem. :?:
Mazda B 2,5D ,udělá spoustu práce, a terénu se nebojíme. Neustálou údržbou k dalším kilometrům. Motorová pila a další udělátka. (fšecko enem na prácu)"Pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta!"
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: VIN kódy na karoserii a rámu, nečitelnost VIN na rámu

Příspěvek od farmář »

sry jakým víkendem? příští víkend mám rezervovanej pro dvě eventuality, jednou je děsná várka chlastu, protože pokořím Krista co se týká délky života a druhou je stavba Martinosovy zdi, aby mu kurvy chamtivý nekradly materiál na barák. Druhá je na 50%, protože to má snad vošéfovaný jinak a tak v případku volna je první pořád dost aktuální. Taky mohu makat na farmě nebo na zpojízdnění černého Campa, bo Green jde do kytek :/
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
robert.kvita
Super diskutér
Příspěvky: 1015
Registrován: 26 srp 2010 11:36
Skype: robert.kvita
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od robert.kvita »

Paráda...
Já totiž dnes ironicky křičím VIVAT ADAM OPEL---- Tak, kde jsou uprostřed rámu díry k použití, tak oni mezi ně vyrazí WIN číslo jak kráva. A mám po vaření úhcytů To číslo je tak velké, že před něj ani za něj to už asi není vhodné dávat. Vyzkouším to ještě jiným zvedákem kde je těžiště :twisted:
Robert,Val.Meziříčí,Tel:737190632,
Fr.B 2,2DTi,automat,r.99,Chip107kW,péra Maxík+10cm,př.uzávěrka"AUSSIE",rozš.3+3cm,
Procomp+5cm,VraníkTruck2000MT,HiLift,kamera,tempomat Lasky
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od pida3.2v6 »

přeraž číslo jinam,na technickej ví stejně kulový,když sem tam byl já,tak mi řek,že rám stejně nikdo nemění a ani ho nehledal (a to sem mu ho předem vobrousil a nastříkal bezbarvým lakem,aby to měl jednodušší),v manuálech je několik umístění vin - vod středu spolujezdcovo dveří po rám za zadním kolem
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
Uživatelský avatar
D@ve
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 604
Registrován: 18 srp 2008 12:56
Bydliště: walasske kotary

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od D@ve »

no na evidencce na bobrkach mi h o kontrolovali a na technicke ve valasskych klobukach mi ho kontrolovali taky ... ja ho ale mam nastesti u praveho zadniho kola :lol: 8) :mrgreen:
jo a inac moc dobre vedi kde ma byt to cislo... i kdyz jim to trva zjistit trosku dele... :mrgreen:
A 2,2 long
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od Janeš Petr »

D@ve píše: jo a inac moc dobre vedi kde ma byt to cislo... i kdyz jim to trva zjistit trosku dele... :mrgreen:
...a nejen to, dobře vědi, jaké raznice se prodávaj v železářství a jakýma jsou ražena VINka na autech, takže přesekávat čísla na autě jen tak, protopže se mi nelíbí jejich umístění, je naprostá zhovadilost :!:
pida3.2v6 píše:v manuálech je několik umístění vin - vod středu spolujezdcovo dveří po rám za zadním kolem
umístění se liší jen tím, jestli je to frontera áčková nebo béčková a sportka nebo dlouhá
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od pida3.2v6 »

já mam v manuálu nakreslený dvě možnosti - buď za zadním kolem,nebo uprostřed auta a na fotce je dlouhá bez popisu,pokud to znamená že jedna možnost je pro krátkou a druhá pro dlouhou,tak sorry :oops:
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od Janeš Petr »

za kolem to maji sportky, pod autem dlouhé. někdu to o tom je dost obsáhlé vlákno
Uživatelský avatar
D@ve
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 604
Registrován: 18 srp 2008 12:56
Bydliště: walasske kotary

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od D@ve »

no nevim.. ja mam dluhe a mam to za kolem :lol:
Naposledy upravil(a) D@ve dne 25 čer 2011 03:47, celkem upraveno 1 x.
A 2,2 long
Uživatelský avatar
SulakOndrej
Začínající diskutér
Příspěvky: 292
Registrován: 05 říj 2010 16:52
Bydliště: SK - Sered

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od SulakOndrej »

D@ve píše:
Janeš Petr píše:za kolem to maji sportky, pod autem dlouhé. někdu to o tom je dost obsáhlé vlákno
no nevim.. ja mam dluhe a mam to za kolem :lol:
Takisto mam Dlhe A a cislo mam za kolesom
Firemna Fobia 1,2TSi
+ rybarska Felicia Combi 1,3i...
ex- Frontera A 2,5Tds, 5dv, predana pri 276 000km a stale posluchala...
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od Slaava »

Tak to oba máte svařený z bouranejch Sportek. :lol:
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od Janeš Petr »

Osobně jsem to na dlouhém Áčku viděl vždy jen na podélníku pod zadními dveřmi - nemáte někdo fotku?
Uživatelský avatar
D@ve
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 604
Registrován: 18 srp 2008 12:56
Bydliště: walasske kotary

Re: Jak, čím a za co zvedat Fronteru heverem?

Příspěvek od D@ve »

tak to budes muset pockat az to umyju :lol:
byl sem ted prez tyden na chate ze ji ostrikam .. .vytahnu vapku a cca 30 m hadice a nic... voda v hadici zmrzla :lol: :lol: - jeste ze ten kvas nezmrzl :lol:
a ted v sobotu sem tam NEVYJEL :!: inac mam A a uz s vinutyma pruzinama... takovy jakoby mezityp :)

inac mam ho tady
Obrázek
Naposledy upravil(a) D@ve dne 25 čer 2011 03:47, celkem upraveno 1 x.
A 2,2 long
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“