Kryt rezervy Bčko

Vše o karoserii vozidla
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Drnčení

Příspěvek od Nimrod »

Problém z drnčení je způsoben již z výroby a v drtivé většině případů se jedná o držák zadní RZ a děláto opravdu nepříjemný rachot a člověk má pocit, že to způsobuje kryt rezervy.
Uživatelský avatar
Tony
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 07 lis 2007 12:04
Bydliště: SLOVAKIA, Tvrdošín

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Tony »

Vrzganie som odstránil 4 ks neoprenoveho tesnenia. Nastrihal som si pásiky dĺžky 5 cm a hrubka toho tesnenia je 1,5 cm. Dal som ho medzi plastový kryt, ktorý je za kolesom. Vložte to medzi kryt a koleso. :)
FRONTERA B - 2.2 DTI RS, 85 kW, r.v. 2000
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od pato »

Tony napíšeš bydlisko Slovakia.Chlape kde Ťa náhodou možem stretnút.Paťo-Divoch,Trnava,SR :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od DJ.Tom »

Přiznejme si to frontera je hort druhovýroba Isuzu :o)
To bych chtěl vidět tu třetivýrobu Landwich ....

No ted už klepání neřeším, za ty tři roky co jí mám na ní už chrastí snad naprosto všechno, jediné řešení by bylo projet silikonovou lázní :o)

vrže mi něco jakoby od předních kol, vzádu drncá rezerva a poslední co mě dostalo bylo vrzání zezadu, a pak jsem zjistil že to dělaj západky na zadních opěradlech (zámky sklápění, tak jsem to vypodložil a je zase o rachtání mín, ale stejně to děsně rachtá, když jeu s jinýma autama přibližně ze stejných roků tak Frontery jsou prostě rachtadla.

ještě že mám dobrou muziku.....
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Hugo
Začínající diskutér
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2006 18:23
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Hugo »

koxo... ja som mal este mriezky na zadnom okne (N1) a buchali este aj tie :)))
potom aktivne buchal strabilizator, tak som ho utlmil (vybral), potom v predu gulove capy, tie zadne operadla, a este k tomu aj palubovka....
a auto nebolo nikdy havarovane...
ale tiez som to riesil muzikou :))))

musis tome ale uznat, ze tak pohodlny kompromis medzi terenom a cestovanim tak lahko nenajdes ako je Froncka B :)
Toyota land cruiser 90, 3.0 D-4D, 33"x12.5 SuperSwamper Booger, Superwinch EP9, Safari Snorkel, ... atd atd...
Uživatelský avatar
václav
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: 12 srp 2007 20:28
Bydliště: okolo Hradce Králové

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od václav »

:lol: Ahojte já mám zatím klid, ale původně mi klepaly plasty na prahách, byly v zadu na konci uhnilý šroubky. Odstranění" sundat koncový díl navrtat vrut a opět zadeklovat. Zkus na to mrknout stačí praštit pěstí do nášlapu. Jinak kryt rezervy ok guma suchá a čistá, žádný bordel. Jen jsem musel rozchodit zámeček, v německu na to ka ka. Jo a rezerva ti na sebe doléhá dobře není vůle mezi těma půlkama ??? :oops: Takže hodně zdaru a ahoj.
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
Uživatelský avatar
Tony
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 07 lis 2007 12:04
Bydliště: SLOVAKIA, Tvrdošín

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Tony »

Vie niekto zohnať ten zámok na kryt kolesa, alebo sa tam dá niečo prispôsobiť? Mám tam samorezku-skrutku.
FRONTERA B - 2.2 DTI RS, 85 kW, r.v. 2000
Radim Solanský
Začínající diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2006 20:41

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Radim Solanský »

takovej dotaz, nevrže ti náhodou trojúhelník ve dveřích? myslím to vážně. :?: on by tam měl mít vodítko nebo něco podobnýho pokud je origoš pak to dělá rachot. Když jsem do toho sítka dveří dal nabiječku na svítilnu tak mi to dělalo podobný zvuky jak popisuješ. Rezerva je ok aspoň u mne. Koukni ještě na boční kapsy v autě jestli ty řemínky s 100% drží co maj držet :!:
frontera 2,0 sport
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
Uživatelský avatar
Tony
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 07 lis 2007 12:04
Bydliště: SLOVAKIA, Tvrdošín

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Tony »

Tony píše:Vie niekto zohnať ten zámok na kryt kolesa, alebo sa tam dá niečo prispôsobiť? Mám tam samorezku-skrutku.
Hošiiiiiiiiiiiiii čo s tým zámkom??? :cry:
FRONTERA B - 2.2 DTI RS, 85 kW, r.v. 2000
Radim Solanský
Začínající diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2006 20:41

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Radim Solanský »

Tony píše:
Tony píše:Vie niekto zohnať ten zámok na kryt kolesa, alebo sa tam dá niečo prispôsobiť? Mám tam samorezku-skrutku.
Hošiiiiiiiiiiiiii čo s tým zámkom??? :cry:
tu zkrutku použij spoň 100mm dlouhou a nebudeš pak potřebovat ani rezervu :grin: :grin:
a máš po problému :lol: :lol: :lol:
frontera 2,0 sport
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
Uživatelský avatar
Tony
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 07 lis 2007 12:04
Bydliště: SLOVAKIA, Tvrdošín

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Tony »

Radim Solanský píše:
Tony píše:
Tony píše:Vie niekto zohnať ten zámok na kryt kolesa, alebo sa tam dá niečo prispôsobiť? Mám tam samorezku-skrutku.
Hošiiiiiiiiiiiiii čo s tým zámkom??? :cry:
tu zkrutku použij spoň 100mm dlouhou a nebudeš pak potřebovat ani rezervu :grin: :grin:
a máš po problému :lol: :lol: :lol:
:grin: :grin: Počúvaj Radim, si mal na raňajky SALONKY, keď si taký vtipnýýýýýýýýýýýý!!!! Ty tam máš tu skrutku čo si spomínal? :shock:
FRONTERA B - 2.2 DTI RS, 85 kW, r.v. 2000
David
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 31 srp 2005 23:24
Bydliště: Praha 9

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od David »

Ahoj,
mě to taky dělá kravál, když vyndám ty gumy, co mi tam nechal původní majitel. Tím odpovídám na Tvoji otázku.Nasadím kryt a potom do spáry vrazím na třech místech kousek gumy, tím přestanou o sebe obě půlky krytu mlátit a je klid. Vozím je tam už 6 let a ještě jsem je neztratil - funguje to.
David
David, FRONTERA 2.2 DTI dlouhá
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od premek_k »

Já vycpávám prostor mezi kolem a krytem, taky po problemech
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Pavel Mirtl »

DJ.Tom píše:Přiznejme si to frontera je hort druhovýroba Isuzu :o)
To bych chtěl vidět tu třetivýrobu Landwich ....

No ted už klepání neřeším, za ty tři roky co jí mám na ní už chrastí snad naprosto všechno, jediné řešení by bylo projet silikonovou lázní :o)

vrže mi něco jakoby od předních kol, vzádu drncá rezerva a poslední co mě dostalo bylo vrzání zezadu, a pak jsem zjistil že to dělaj západky na zadních opěradlech (zámky sklápění, tak jsem to vypodložil a je zase o rachtání mín, ale stejně to děsně rachtá, když jeu s jinýma autama přibližně ze stejných roků tak Frontery jsou prostě rachtadla.

ještě že mám dobrou muziku.....
Jo když jsme u toho vrzání,kdo nemá vůli v lištách sedaček?/je to myslím slyšet dost/,nejsem pintlich,zvykl jsem si.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Slaava »

Pavel Mirtl píše:
DJ.Tom píše:Přiznejme si to frontera je hort druhovýroba Isuzu :o)
To bych chtěl vidět tu třetivýrobu Landwich ....

No ted už klepání neřeším, za ty tři roky co jí mám na ní už chrastí snad naprosto všechno, jediné řešení by bylo projet silikonovou lázní :o)

vrže mi něco jakoby od předních kol, vzádu drncá rezerva a poslední co mě dostalo bylo vrzání zezadu, a pak jsem zjistil že to dělaj západky na zadních opěradlech (zámky sklápění, tak jsem to vypodložil a je zase o rachtání mín, ale stejně to děsně rachtá, když jeu s jinýma autama přibližně ze stejných roků tak Frontery jsou prostě rachtadla.

ještě že mám dobrou muziku.....
Jo když jsme u toho vrzání,kdo nemá vůli v lištách sedaček?/je to myslím slyšet dost/,nejsem pintlich,zvykl jsem si.
Já, sice áčkař, ji nemám. Naopak oišty sedaček jsem musel dobře namazat aby jezdily bez odporu.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“