Kryt rezervy Bčko

Vše o karoserii vozidla
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od DJ.Tom »

Lidičky neřešil jste někdo jak se zbavit toho aby ten kryt dělal takovej bordel ? Já mám prostě rád ticho a nedám pokoj dokud v tom autě nebude nic hlučet rachtat a podobně Když jedu po kostkách dělá ten kryt akovej bordel jak gdybych vezl vzádu lego. Uč jsem to zkoušel rozně vypodložit je to furt stejný. Brzo se naseru, a kryt půjde do háje a dám tam jen tu desku jak to maj Ačka (kterou nevím kde vemu)
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Pavel M
Začínající diskutér
Příspěvky: 306
Registrován: 21 čer 2006 06:59

Re: Kryt rezervy Bčko

Příspěvek od Pavel M »

DJ.Tom píše:Lidičky neřešil jste někdo jak se zbavit toho aby ten kryt dělal takovej bordel ? Já mám prostě rád ticho a nedám pokoj dokud v tom autě nebude nic hlučet rachtat a podobně Když jedu po kostkách dělá ten kryt akovej bordel jak gdybych vezl vzádu lego. Uč jsem to zkoušel rozně vypodložit je to furt stejný. Brzo se naseru, a kryt půjde do háje a dám tam jen tu desku jak to maj Ačka (kterou nevím kde vemu)
Nikdy jsem nic takového nepozoroval (teda neslyšel) a to jsem jezdil v létě i bez střechy :roll:
FRONTERA B SPORT RS r.99´ 2,2DTI-16V automat;
5cm podložky +2,5cm bodylift, 2x4cm rozšíření, pneu 255/70/16", xenon lights . . . . SKYPE: pavelmed
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

to je divné prasklý to neni ale přitom to chrastí akovej ten tupejzvuk jak se to omílá o rezervu
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Ahoj,mně tam sedí že vo ní ani nevím/ale je tam,byl sem se kouknout/a ani nešpitne.Mazlím se s ní,občas jí promažu zámeček.Pryč????????NIKDY!!!!!!!!!!!! :twisted:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Já bych držák rezervy taky nesundal. Vůbec vo něm nevím. Mám Fronta A . Sice to zatěžuje zadek,jsem nižší, ale na mokru je to výhoda. A toho místa vevnitř. :!: Jo a nemáš povolený šrouby, co ti držej kolo na nosiči :?: *MILDA*
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

DJ

Příspěvek od Slaava »

Milda píše:Já bych držák rezervy taky nesundal. Vůbec vo něm nevím. Mám Fronta A . Sice to zatěžuje zadek,jsem nižší, ale na mokru je to výhoda. A toho místa vevnitř. :!: Jo a nemáš povolený šrouby, co ti držej kolo na nosiči :?: *MILDA*
DJ má Béčko, tam váží držák míň než dekl na něj.

Tomíku, zkus ten dekl něším vycpat. :D
Pavel M
Začínající diskutér
Příspěvky: 306
Registrován: 21 čer 2006 06:59

Příspěvek od Pavel M »

DJ.Tom píše:to je divné prasklý to neni ale přitom to chrastí akovej ten tupejzvuk jak se to omílá o rezervu
Pokud tam máš rezervu v origo rozměru, tak by se neměla krytu vůbec dotýkat :roll:
FRONTERA B SPORT RS r.99´ 2,2DTI-16V automat;
5cm podložky +2,5cm bodylift, 2x4cm rozšíření, pneu 255/70/16", xenon lights . . . . SKYPE: pavelmed
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

No tak kolem rezervy je všude 1-3 cm místa sundal jsem kryt a zkusil to vycpat takovýma kouskama gumy, ale bez výsledku vre a drnčí dál, Jako ono to není hlasitý e to tichoznký ale protě mě to štve. i jsme se díval jestli to drží opravdu a všechny ty zámečky a drží (mimochodem když se to sundá, trefit se zpátk je dobrej opruz hehe :o) A mazání zámečku to bla dobrá poznámka, dělejte to kžý třb jen tam stříknout WDčko, když jsem to sundaval poprvý sundaval jsme to 3 dny než to povolilo
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

hele kdyz mejm chlapům takhle drncela dodávka tak si ji vevnitr na stenach polepili kobercem

nedavej tak gumu - ta nekde dolehne nekde ne
dej tam po celym koberec a je po ptakach

me se to taky ani nehne a zamecek je davno v tahu ale jinak super
shanim airbrush.................

h.
Uživatelský avatar
Hugo
Začínající diskutér
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2006 18:23
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo »

predam ti moje bcko :)
mne to nedrnci...
ale ked do mna naburali tak po oprave mi to tiez drncalo a dal som tam molitan 3cm na "urcite miesta" kde sa to dotykalo rezervy
a je klid...

skus este to
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

když já tam právě nechtěl dávat nic co saje vodu no, proto ta guma. zapeklitá situacia, počkám asi do jara pak něco vymyslím a nebo vezmu montážní pěnu a......
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

A jsi si jistý, že je to rezerva nebo její kryt? Ono to v autě tak možná vypadá, ale může to být něco uvnitř 5. dveří. Zkus se do nich podívat.Táhla, konektory, el.servo zámku a plno dalších cajků. Tyhle pazvuky se blbě vyhledávají. Začni zespoda držením výfuku. *M*
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

To už mě taky napadlo, tam taky plno věcí chrastilo tm jsem to oblepil 0,5 cm molitanem (táhla a celek vystříkl bitumenem (takhle mam udělný celý auto) ale tohle je rezerva no protože když ten dekl sundám je ticho. ještě to zkuím sundat celý i s kolem zčíhnu jak je to tam našroubovaný i když jsem to utahoval ale už si to nepamatuju.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

precti si poradne to svoje heslo a podle nej si pomoz............

jinou radu nemame :twisted:

h.
Majk

Příspěvek od Majk »

No a kdyby se tií to náhodou odstranit nepovedlo tak já bych plastovej kryt bral, mám tam totiž koženku, ta sice žádnej rachot nedělá, ale zato je na menší rozměr kol než mám a tak nejde zalepit :D
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“