Svod vody ze šíbru

Vše o karoserii vozidla
Odpovědět
merlin

Svod vody ze šíbru

Příspěvek od merlin »

Přátelé,prosím pěkně,kde najdu vyůstění hadiček,co při dešti odvádějí vodu ze střešního šíbru?Asi by to mělo být v podběhu předních kol .Je to jen na jedné straně?Merlin
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

otevři šíbr, jsou tam odtoky na obou stranách každá do jednoho podběhu.
merlin

Příspěvek od merlin »

Jo,díky Petře,musím to prorazit jsou zacpané a zanesené bahnem,tak snad to bude v :) poho.
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

když jsem je ucpal tenkrát já tak mi kapala voda z tapecírunku na hlavu :lol:
merlin

Příspěvek od merlin »

Ještě upřesnění,jsou to dva malé,obdélníkové otvory ve žlábku?Stejně potřebuji poradit,kudy se dostanu k hadičkám,vypadá to,že to budu muset vyměnit . :evil: Poraďte prosím,díky Merlin
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Hadičky

Příspěvek od DJ.Tom »

Jo jo jsou to dva kulaté otvůrky v té vaničce kolem šíbru, j jsem dopadl tak že když lilo tak jsem pak měl mokrou celou podlhu, vůbec jsem nehápal proč ale ono to opravdu stejkalo vevnitř po tapecu a zastavilo se to až o podlahu :o) Jinak doporučím 3 m tvrdý drát tak 2,5 mm nebo elektrikářské péro. Fixanelu,či jiný žrout kamene (používá se to na mytí van a podobně maj to v každý drogerii i supermarketu ) Můj postup byl takový fixanelu jsem lehce ohřál nalil jí tam, nechal půl dne působit pak proštouchával a v průběhu prolíval vařící vodou (hadička změkne a bordel jde líp ven) jinak to vede do podběhů předních kol stačí sundat ty kryty, ale to já jsem už nemusel mě to povolilo po mé akci.
Tom
merlin

dík

Příspěvek od merlin »

Tome chlape zlatá,díky moc ,zařídím se dle tvé rady ,dnes jsem v práci,tak na to naběhnu zítra a dám vědět.Ještě jednou díky
Merlin-Petr
namornik
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 13 úno 2012 12:48
Bydliště: Dubnica

Re: Svod vody ze šíbru kde sa stratil?

Příspěvek od namornik »

ahoj tak aj ja som vcera zistil tento problem ze mi kvapalo na hlavu(nie karbit) :(
No tak som to dnes rozobral zvnutra som odmonocal tu plastovu okrasnu vanicku a nevidel som tam ziadne odtokove hadicky,pozeral som sa aj okolo okna kol dokola ale nic,bud mam iny typ alebo som slepy?mam siber znacky :VERMEULEN HOLLANDIA No:1072546.
skusim dat sem foto.
tak poradte ,mna co napadlo bolo ze som ocistil gumove tesnenie a natrel olejom.
okno.jpg
okno2.jpg
okno4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Frontera 2,3TD,r.v.1994
namornik
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 13 úno 2012 12:48
Bydliště: Dubnica

Re: Svod vody ze šíbru

Příspěvek od namornik »

hups,ten faker neni pre nikoho to mam len na prednych sedakoch take tricka :grin:
Opel Frontera 2,3TD,r.v.1994
namornik
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 13 úno 2012 12:48
Bydliště: Dubnica

Re: Svod vody ze šíbru

Příspěvek od namornik »

nikdo nic? :(
musim to este raz rozobrat ci som nebol slepy :(
Opel Frontera 2,3TD,r.v.1994
namornik
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 13 úno 2012 12:48
Bydliště: Dubnica

Re: Svod vody ze šíbru

Příspěvek od namornik »

uz nezateká,že lebo mrzne?inac natrel som to gumove tesnenie olejom a bolo to ok
Opel Frontera 2,3TD,r.v.1994
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“