Dvierka nádrže

Vše o karoserii vozidla
Odpovědět
Igino
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2006 23:32
Bydliště: Trnava

Dvierka nádrže

Příspěvek od Igino »

Tak som zistil že dvierka od nádrže idú otvoriť bárs čím. Ja som tam pchal klúčik a naivne si myslel že je zámok na ten istý klúč ako zapalovanie a dvere. Toť prd, ide to otvoriť (pootočiť) aj šrobovákom a keď si neodtríham nechty tak aj prstom :(
Mám tam volačo uvalené alebo to tak má byť ? Vrchnák žiaden zámok nemá, iba dvierka. Aký klúč do toho ide vám ostatným ?
Zatial sa majte
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Ahojky - já mám dlouhý Ačko r94 a zámek nádrže otvírám klíčem od zapalování. Ze dvou silně "ojetých" originálů klíčů šlo odemknout auto oběma, ale startovat jen jedním z nich. Tak jsem si nechal udělat novej, kvalitní, italáckej s velkou hlavicí a je super. Je to trochu výhoda oproti novým verzím, co maj v klíči DO na centrál nebo čip na immobilizér nebo obojí. Takovej klíč moc dobře nejde přidělat. A otvírám s ním všecho / dveře,kufr,nádrž a zapalování / , ale na dveře ho nepoužívám. Dal jsem si do nich centrály a na DO s alarmem. Milda
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Dvierka nádrže

Příspěvek od Goauld_cz »

Jak má řešeny víčko nádrže Béčko ? Zamyká se centrálem víčko, nebo je pod ním klíčem zamykací to šroubovací víčko ?
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: Dvierka nádrže

Příspěvek od pida3.2v6 »

víčko na kastli centrálem a vevnitř je klasický šroubovací bez klíčku
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Dvierka nádrže

Příspěvek od Goauld_cz »

A mohl bys mi prosím vyfotit jak vypadá to co ho zamyká a jestli má víčko nějaky očko na zamykací kolíček ? Rodeo totiž nemá na víčku centrál, ani zamykací to šroubovací.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
pida3.2v6
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 574
Registrován: 21 led 2011 17:59
Bydliště: Dlažov-někde u Šumavy

Re: Dvierka nádrže

Příspěvek od pida3.2v6 »

ten capflik vyjede ven , zapadne do otvoru ve víčku a tím ho zamkne
nadrž.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera B 3,2 V6 ,r.v.2000,246 000 km,manual,dlouhá,LPG,pera + 7 cm + prodloužený Rancho RS 5000,rozšířená +3+3 cm,protektory Colway C Trax MT 245/70 R16
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Dvierka nádrže

Příspěvek od Goauld_cz »

Díky, přemýšlím totiž, jestli mám dodělat centrál na zamykání dvířek, nebo koupit uzamykatelny to šroubovací. Víčko totiž obsahuje přetlakovej ventil a moc se mě nechce tam dávat jiny.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“