B dlouhá - nefunkční zámek pátých dveří

Vše o karoserii vozidla
Odpovědět
David
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 31 srp 2005 23:24
Bydliště: Praha 9

B dlouhá - nefunkční zámek pátých dveří

Příspěvek od David »

Ahoj Fšichni !
Mám nový krásný problémek, který jsem tu ve fóru ještě nenašel : zavřené páté dveře a nefunkční zámek. Prostě to nejde otevřít - ani elektrikou, ani klíčkem, ani klikou - lomcoval jsem s tím ve všech kombinacích ale výsledek nula.
Tak než začnu likvidovat tapecírunk ve snaze dostat se k tomu zevnitř prosím vás o radu ev. zkušenost, nápad co s tím..
Auto bez kufru je přeci jenom trochu na prd..

Tak díky za radu
David
David, FRONTERA 2.2 DTI dlouhá
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: B dlouhá - nefunkční zámek pátých dveří

Příspěvek od vlado007 »

Tak jak pises, tapacir dole a otvorit. Inac sa tam nedostanes
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: B dlouhá - nefunkční zámek pátých dveří

Příspěvek od DJ.Tom »

Ahoj, mě se to taky jednou seklo. Jakoby se zámek s klíčkem propadal, ale nemačkalo to tam tu klapku. Tapec dolu půjde dost blbě protože drží za šroubek podedveřma a zvrchu za dva pod zámkem u skla :( + je to zachycené o zamykací systém tedy ho nedostaneš dolu aniž by jsi ho zníčil :/ potřebuješ se dostat do části jakoby na úrovni kliky a zámku, tam už jou všechna ta táhla takže buď zkoušet jako já, párkrát s eprojel vzpamatovalo se to otevřel sem sundal tapec, vše očistil, namazal a složil zpět (závada byla vyloženě na zámku na takovém nástavci na něm co mačká to táhlo zároven do tohohle nástavce mačká motorek. nebo holt udělat nějakou inteligentní díru v tohle místě a místo ní si pak dát nějaký kryt, ... taková díra pro otevření se vždy hodí. stačí začít na průměru 5 cm mezi klikou a zámkem a kdyžtak pak zvětšit no. mě se to povolilo samo apak sem tam stejně dácval jinou desku s reprákama, takže kdyby se to stalo zase stačilo demontovat reprák a byl jsem uvnitř.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“