el zamky zadnich dveri

Vše o karoserii vozidla
Žanek

Příspěvek od Žanek »

De ti otočit klíček v tom zámku?Jak píše Slaava vodorovná poloha štěrbiny odemčeno a čudl jde zamáčknout.Zamčeno svislá poloha.
dan 17
Začínající diskutér
Příspěvky: 133
Registrován: 21 kvě 2006 08:23
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od dan 17 »

Otočit nejde vždycky se zamačkne proto jsem odpojil ty tahla a proto jse ptám jestli to nejde tím tlačítkem ale ja nevim které to je. :oops:
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Tlačítkem se to jen otvírá při zamčeným zámku.Takže zkus zastrčit klíček do zámku pátých dveří nezamačkávat vrtět s ním do stran a trošku povytáhnout.Jo to tlačítko je nalevo od volantu ,jsou tři tak to prostřední. :twisted:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Tailgate

Příspěvek od Slaava »

dan 17 píše:No a pravě ty knofliky,nevim k čemu jsou.Myslite ty na levo od volantu?Já jsem radši na nic nesahl když nevim co to je,byl jsem rád že jsem dojel úspěšně do Ostravy.
Každá Frontera to má trochu někde jinde - jdou prohazovat :-) Tenhle je označenej T-GATE LOCK.
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Však ty na to přijdeš ty kluku šikovná! :twisted:
dan 17
Začínající diskutér
Příspěvky: 133
Registrován: 21 kvě 2006 08:23
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od dan 17 »

Zitra na ně mrknu :shock:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Ručka

Příspěvek od Slaava »

dan 17 píše:Otočit nejde vždycky se zamačkne proto jsem odpojil ty tahla a proto jse ptám jestli to nejde tím tlačítkem ale ja nevim které to je. :oops:
Musíš mít zataženou ručku.
dan 17
Začínající diskutér
Příspěvky: 133
Registrován: 21 kvě 2006 08:23
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od dan 17 »

to jsem nevěděl
Rosta

Příspěvek od Rosta »

dan 17 píše:to jsem nevěděl

... a je to pravda. Prisel jsem na to taky nedavno po vice jak roce co to auto mam
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Do rybníka!!!

Příspěvek od Slaava »

Je to auto mazaný, musíš ho zaručkovat aby tě nepřejelo a až potom tě pustí dozadu...

...v praxi to probíhá tak, že tohle nevíš, tak auto chcípneš, vezmeš si klíč, odemkneš ho a ono tě potom naschvál přejede a ještě skončí v rybníce!!!
Rosta

Příspěvek od Rosta »

....me uz rok rucni brzda "neruckuje" takze ji pouzivam jen pro to otvirani zadniho okna (to zni ale blbě). A v rybnice jsem jeste neskoncil, ale parkrat uz bylo na mále. :roll:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Roočka

Příspěvek od Slaava »

Rosta píše:....me uz rok rucni brzda "neruckuje" takze ji pouzivam jen pro to otvirani zadniho okna (to zni ale blbě). A v rybnice jsem jeste neskoncil, ale parkrat uz bylo na mále. :roll:
To seš na tom stejně jako já. Podžím tlačítko, škubnu ručkou tam a zpátky (ani se nesnažím ji použít na zabrždnění vozidla) a ejhle - vzatu to cvakne, zázrak! A pak že je ručka k ničemu. Když ještě krapet ručkovala, tak sem ji navíc používal jako nouzovou pomoc zadního samosvornýho difu. Humus.
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: el zamky zadnich dveri

Příspěvek od Žanek »

Tak se mi opět projevila závada. Auto zamčený centrálem a omylem jsem zmáčkl čudl na zadních dveřích pro otevření. Auto začlo vřískat a zadní dveře jsem normálně otevřel. Po prozvonění a zjištění , že je drát přerušený jsem natáhl nový drát k motorku pátých dveří a zas zavíráme centrálem. Jeden drát už jsem měnil řed časem. Lámou se v ohybu dveří. Z toho plyne ponaučení - nespolíhat u zadních dveří na centrál a čas od času preventivně při zamčeným autě zmáčknout čudlík 5 dveří pro otestování. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“