Zámek krytu rezervy

Vše o karoserii vozidla
lasky
Začínající diskutér
Příspěvky: 469
Registrován: 28 lis 2006 11:44
Bydliště: Bohumín FRONTERA B dlouhá 2.2 DTI:Gumy v kaslíku a v lekarničce
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od lasky »

to ja taky ja jsem to pochopil tak ze si nevis rady s tím zámkem
tel- +420 608701329 NON STOP
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od Vokoun »

Jan Sekanina píše:Já jsem myslel , že víš jak to funguje. :P
Kdeže, všechno je jednou poprvé. :mrgreen:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
krpy_zlin
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 02 kvě 2009 19:44
Bydliště: Zlín - Sazovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od krpy_zlin »

Mě pomohla vrtačka...pak jsem tam dal novou vložku..a funguje to...
Frontera B Sport 2,2dti - prodáno, Mitsubishi L200, r.v. 1994, 2,5 TD - prodáno, Jeep Grand Cherokee 4.0 :-)
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od Vokoun »

krpy_zlin píše:Mě pomohla vrtačka...pak jsem tam dal novou vložku..a funguje to...
U mne to bylo trošku jinak. Nikdo mi neřekl, že je potřeba s tím krytem pootočit :mrgreen: :mrgreen: Na to jsem musel dojít sám :idea:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
krpy_zlin
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 02 kvě 2009 19:44
Bydliště: Zlín - Sazovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od krpy_zlin »

No mě taky ne...ale vhledem k těm úchytů z boku mě to napadlo...Teď ještě opravit tacháč..a frontera je OK (dokud zase neklekne něco nové) Včera jsem si dobře zajezdil v lese...konečně trochu popršelo..
Frontera B Sport 2,2dti - prodáno, Mitsubishi L200, r.v. 1994, 2,5 TD - prodáno, Jeep Grand Cherokee 4.0 :-)
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od Vokoun »

krpy_zlin píše:No mě taky ne...ale vhledem k těm úchytů z boku mě to napadlo...Teď ještě opravit tacháč..a frontera je OK (dokud zase neklekne něco nové) Včera jsem si dobře zajezdil v lese...konečně trochu popršelo..
V pátek jedu do UH. Mladá tam má rodinu.
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
krpy_zlin
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 02 kvě 2009 19:44
Bydliště: Zlín - Sazovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od krpy_zlin »

No já včera autko pěkně vypucoval...opravil tacháč..a ta svině ukazovala jeden den a už zase nejede..Pokud by si byl někde u UH s frontérákem..můžem dát scuka...
Frontera B Sport 2,2dti - prodáno, Mitsubishi L200, r.v. 1994, 2,5 TD - prodáno, Jeep Grand Cherokee 4.0 :-)
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od Vokoun »

krpy_zlin píše:No já včera autko pěkně vypucoval...opravil tacháč..a ta svině ukazovala jeden den a už zase nejede..Pokud by si byl někde u UH s frontérákem..můžem dát scuka...
Jsem pro, muselo by to být v sobotu nebo v neděli dopoledne. Jedu totiž zítra z firemního věčírku z Lednice a přijedu do UH po 21 hod. V sodotu odpoledne má zase dětsko narozeniny 5let, tak to znáš , celá rodinka z manželčiny strany a tak. Proto jen dopoledne, ale dopoledne je dlouhý. Mobil 733 509 577 , pošli mi tvůj taky, ať si můžem v průhěhu zítřka crnknout a domluvit se přesně.
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
minnko
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2008 20:24
Bydliště: Slovakia Košice Opel Frontera A 2.5TDS 6.1998 Vsetko okrem kože +webasto

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od minnko »

:shock: :shock: :shock: Tak Chlapci a Hlopi dnes som si kupil zabavku a hned som sa pustil do drobnosti najsamprv kryt rezervy povodny majitel to mal vraj 3X odomknute a ja som tam ani kluč nevedel vopchat ale podaril sa kryt dat dole zamoček šup šup von a Rada ??? trošku kuchyne hrnček miska kde to vojde zamoček hodne zaliat OCTOM dat tomu teplo nech to prevrie aspon 10 minut ocot použite pre suseda bude ako spaleny olej a zamoček ako novy -- potom miska s vazelinou opatrne zohriat nech je to tekute šup zas zamoček nechat chladnut a dokonale potom vyutierat ---Davam zaruku 5 rokov ze pojde ako po masle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
relax auticko Opel frontera B 2.2 DTi 2002 85 kw
Prac. auticko Ford fiesta 1.3 Endura 1997
havlisek
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 20 dub 2009 11:50
Bydliště: Klenovice,Soběslav

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od havlisek »

Kdo probůh vymyslel tenhle postup :grin: Hned zítra na to půjdu a budu informovat jestli se zdařilo :grin: ,protože od začátku co mám fronterku tak mi ten zamek neběhá :|
Opel Frontera 2,5 TDS rok1997 ačko
krpy_zlin
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 02 kvě 2009 19:44
Bydliště: Zlín - Sazovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od krpy_zlin »

A naco to zamykate??? že by někdo chodil kolem fronter a zkoušel to otevřit??a pak by šrouboval a odnesl rezervu?? když navíc ani neví, co pod krytem má čekat?? Já to po koupi odvrtal a už to neřeším.... Příjdou horší starosti.... :lol:
Frontera B Sport 2,2dti - prodáno, Mitsubishi L200, r.v. 1994, 2,5 TD - prodáno, Jeep Grand Cherokee 4.0 :-)
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od myslivec »

krpy_zlin píše:A naco to zamykate??? že by někdo chodil kolem fronter a zkoušel to otevřit??a pak by šrouboval a odnesl rezervu?? když navíc ani neví, co pod krytem má čekat?? Já to po koupi odvrtal a už to neřeším.... Příjdou horší starosti.... :lol:
Mno, neřešit to budeš do té doby, než ti kartáče v myčce ten dekl strhnou :lol: :lol: :lol:
krpy_zlin
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 02 kvě 2009 19:44
Bydliště: Zlín - Sazovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od krpy_zlin »

myslivec píše:
krpy_zlin píše:A naco to zamykate??? že by někdo chodil kolem fronter a zkoušel to otevřit??a pak by šrouboval a odnesl rezervu?? když navíc ani neví, co pod krytem má čekat?? Já to po koupi odvrtal a už to neřeším.... Příjdou horší starosti.... :lol:
Mno, neřešit to budeš do té doby, než ti kartáče v myčce ten dekl strhnou :lol: :lol: :lol:
Tak tam s těma tunama blata nejezdím..vapka doma postačuje..a navíc jsem si to dole pojistil malím šroubečkem..ať se to nepootočí....
Frontera B Sport 2,2dti - prodáno, Mitsubishi L200, r.v. 1994, 2,5 TD - prodáno, Jeep Grand Cherokee 4.0 :-)
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od myslivec »

OK, šroubek stačí :idea:
Uživatelský avatar
DerrickCuster
Začínající diskutér
Příspěvky: 107
Registrován: 11 úno 2010 16:22
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek krytu rezervy

Příspěvek od DerrickCuster »

Poradí mi někdo, jak funguje mechanismus toho zámku? Respektive čím ten zámek otáčí? Celý zámek jsem odvrtal a vyndal, ale pořád se mi to nedaří otevřít. Předpokládal bych, že ten zámeček původně otáčel nějakou packou, která brání pootočení toho krytu kola. Skoro mám obavu, jestli jsem toho neodvrtal moc, abych ten zbytek teď ještě vůbec dostal ven :)
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“