Zámek krytu rezervy

Vše o karoserii vozidla
Uživatelský avatar
PM palkon
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 02 bře 2007 09:23
Bydliště: Ostravsko

Re: :D

Příspěvek od PM palkon »

*pt* píše:vies ze som ti chcel odpisat nieco v tom duchu , ako ze ci si tym plastom otocil, ale povedal som si ze to nemoze byt tym?:D
a ked si ho teda otvoril, tiez si tam nasiel nadherne nove 16" koleso s uplne nejazdenym dezenom? ja ano , a to som si myslel ze tam nebudem mat nic 8)
Stejná zkušenost. Když jsem si byl pro Fronteru v Německu, tak jsem se taky neuměl dostat k rezervě. Majitelka (teď už bývalá) mě ubezpečovala, že tam ta rezerva určitě bude, a že bude nejetá. Naštěstí měla pravdu.
drobek
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2007 10:14
Bydliště: Pardubice

Re: zamek rezervy

Příspěvek od drobek »

Náčelník píše:poptaval jsem zamek na kryt rezervy u Becka, puvodni je totiz tak zasekanej ze do nej nejde ani klic. Kryt se vsak s opatrnosti da vypacit.
Pochtivaj zan skoro 2 000Kc, nemate neco levnejsiho.
Zdravím z Pardubic,
mám stejný problém, nejde mi do zámku strčit klíč. Zatím do měj peru WD sprej a zatím marně. Jestli to nepovolí v dohledné době, tak tam koupím nový. Ovšem jak otevřít ten starý? I násilím! Už jste to někdo dělal? Nerad bych zničil kryt.

Drobek
B-čko 2,2 DTI 2001
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Dělal jsem to:

Brzdovku do injekční stříkačky, nastříkat do zámku, klíč do konbinaček a pomalu ho tam tlačit. Nepůjde to hned, ale za tu jebačku to stojí. Zajímavé je, že otočit pak s tím zámkem už jde, tam problém není. Problém je opravdu jen narvat tam ten klíč, zarostlé jsou jen ty tyčinky, které kopírují drážky klíče....

No a potom zarvat vazelínou. Taky tam na to mohli vymyslet nějakou krytku, tan zámek je tam opravdu blbě vyřešený.
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

zamok

Příspěvek od *pt* »

asi to bude vseobecna zavada :D
presne ako pise premek - zalievat wd40-kou, a trpezlivost ...urcite sa ho oplati neznicit , on sa podda ;)
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta44 »

premek_k píše:Dělal jsem to:

Brzdovku do injekční stříkačky, nastříkat do zámku, klíč do konbinaček a pomalu ho tam tlačit. Nepůjde to hned, ale za tu jebačku to stojí. Zajímavé je, že otočit pak s tím zámkem už jde, tam problém není. Problém je opravdu jen narvat tam ten klíč, zarostlé jsou jen ty tyčinky, které kopírují drážky klíče....

No a potom zarvat vazelínou. Taky tam na to mohli vymyslet nějakou krytku, tan zámek je tam opravdu blbě vyřešený.
Nevím jak vy pánové, ale já mám na tom zámku krytku a není s tím problém :lol: :lol: :lol:
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
drobek
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2007 10:14
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od drobek »

Franta píše:

Nevím jak vy pánové, ale já mám na tom zámku krytku a není s tím problém :lol: :lol: :lol:
Já jí tam mám taky a stejně je to na h...o. Musím se s tím holt poprat.

Drobek
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost

Příspěvek od Nimrod »

Již mě prošli dva zámky B Frontery rukama. Jden se nám púodařilo rozdýchat a druhý opravdu bohužel ne. Ten se musel celý kompletně odvrtat ikdyž se prolíval vším možným v dílně v teple a asi 14 dní v kuse. Holt nepovolil. Při odvrtávání jsme přišli na to proč nepovolil. Zámek byl vystaven asi hodně soli a vnitřní hliník se při odvrtávání úplně drolil.
Uživatelský avatar
PM palkon
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 02 bře 2007 09:23
Bydliště: Ostravsko

Příspěvek od PM palkon »

U mě bylo prolívámí zámku čímkoli bez výsledku, naštěstí protikus do kterého zapadá zamek byl trochu uvolněný a povedlo se mi krytem otočit a sundat ho. Zámek jsem rozebral vyčistil a doslova zasral vazelínou, zatím funguje.
Frontera B 2.2dti dlouhá automat
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

premek_k píše:Dělal jsem to:

Brzdovku do injekční stříkačky, nastříkat do zámku, klíč do konbinaček a pomalu ho tam tlačit. Nepůjde to hned, ale za tu jebačku to stojí. Zajímavé je, že otočit pak s tím zámkem už jde, tam problém není. Problém je opravdu jen narvat tam ten klíč, zarostlé jsou jen ty tyčinky, které kopírují drážky klíče....

No a potom zarvat vazelínou. Taky tam na to mohli vymyslet nějakou krytku, tan zámek je tam opravdu blbě vyřešený.
Krytka tam je... Ovšem předchozí majitel ji tam asi nedával :-( Zámek totálně v háji:-( WD, oleje, kapaliny nic :-( Prostě nepovolí) tak já už sakra nevím :-(
Rosta

Příspěvek od Rosta »

Rescuer píše:
premek_k píše:Dělal jsem to:

Brzdovku do injekční stříkačky, nastříkat do zámku, klíč do konbinaček a pomalu ho tam tlačit. Nepůjde to hned, ale za tu jebačku to stojí. Zajímavé je, že otočit pak s tím zámkem už jde, tam problém není. Problém je opravdu jen narvat tam ten klíč, zarostlé jsou jen ty tyčinky, které kopírují drážky klíče....

No a potom zarvat vazelínou. Taky tam na to mohli vymyslet nějakou krytku, tan zámek je tam opravdu blbě vyřešený.
Krytka tam je... Ovšem předchozí majitel ji tam asi nedával :-( Zámek totálně v háji:-( WD, oleje, kapaliny nic :-( Prostě nepovolí) tak já už sakra nevím :-(

...ránu pajsrem do deklu a co z nej zbude odlamat :roll:
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Rosta píše:
Rescuer píše:
premek_k píše:Dělal jsem to:

Brzdovku do injekční stříkačky, nastříkat do zámku, klíč do konbinaček a pomalu ho tam tlačit. Nepůjde to hned, ale za tu jebačku to stojí. Zajímavé je, že otočit pak s tím zámkem už jde, tam problém není. Problém je opravdu jen narvat tam ten klíč, zarostlé jsou jen ty tyčinky, které kopírují drážky klíče....

No a potom zarvat vazelínou. Taky tam na to mohli vymyslet nějakou krytku, tan zámek je tam opravdu blbě vyřešený.
Krytka tam je... Ovšem předchozí majitel ji tam asi nedával :-( Zámek totálně v háji:-( WD, oleje, kapaliny nic :-( Prostě nepovolí) tak já už sakra nevím :-(

...ránu pajsrem do deklu a co z nej zbude odlamat :roll:
A pak polepit vteřiňákem co? ne, to se poctivě odvrtá...
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Tak já jsem na svém koženkovém futrále rezervy žádnej zámek nenašel. :roll: Tak nevím, kde to mám odvrtávat. Poraďte! :D :D :D
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 lis 2007 17:09, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:Tak já jsem na svém koženkovém futrále rezervy žádnej zámek nenašel. :roll: Tak nevím, kde to mám odvrtávat. Poraďte! :D :D :D
Zkus zámek na pátých dveřích... Třeba je to spojený :D
drobek
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2007 10:14
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od drobek »

Ještě se vracím k tomu zámku. Má tam pasovat klíč od zapalování (a samozřejmě od zámků) nebo je k tom jiný? Koupil jsem nový zámek a jsou k němu takový menší klíče. Teď ještě nějak rozdělat ten starý zámek aniž bych poškodil kryt rezervy.

Drobek
B-čko 2,2 DTI 2001 Limited
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Příspěvek od *pt* »

drobek píše:Ještě se vracím k tomu zámku. Má tam pasovat klíč od zapalování (a samozřejmě od zámků) nebo je k tom jiný? Koupil jsem nový zámek a jsou k němu takový menší klíče. Teď ještě nějak rozdělat ten starý zámek aniž bych poškodil kryt rezervy.

Drobek
B-čko 2,2 DTI 2001 Limited
kluc na rezervu je pravdaze ovela mensi ako kluc do zapalovania - skor nieco ako zamok na bycikel ..
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“