Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Vše o karoserii vozidla
munco

Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od munco »

Nazdar,
v amerike sa Frontera vyrabala pod nazvom Isuzu Rodeo a Honda Passport (hhehe:)
Isuzu malo ine zadne svetla, chcel by som si ich dat na Bckovu fronteru. nemate s tym niekto skusenosti? da sa to vobec spravit?
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadné svetlá

Příspěvek od Milda »

Myslíš tato světla? Tak ta by ti u nás neprošla s homologací.
Možná jedině s nějakou výjimkou. Zadní blinkry :idea: nemaj oranžovou barvu. :!:
rodeo.jpg
Vlevo je zadní lampa RESCUERovy "B"čkovky a vpravo je moje Bělice "A"čková.
Jestli to jde ale vyměnit z Rodea ti neřeknu.
lampy.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Milda dne 03 pro 2007 18:04, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadné svetlá

Příspěvek od Nimrod »

Dá a úplně stejně jako frontera se to dá spravit. Mnohdy i levněji.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadné svetlá

Příspěvek od rescuer »

Nimrod píše:Dá a úplně stejně jako frontera se to dá spravit. Mnohdy i levněji.
Upletl sis na sebe BYČ :-) Zkus se mi po těch světlech někde poptat, co bystálý...
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
munco

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od munco »

Riešim tuto vec uz dlhsie... Firma na slovensku ktora by mi ich doviezla aj namontovala si odomna vypytala zhruba 12 tisic. Zistil som ze na internete sa velmi lahko daju objednat za 100 dolarov za kus, problem je v tom ze si ich neviem objednat lebo formular je len pre USA, nieco ako Europa, alebo Slovensko nepozna:) takze neviem ako dalej... Mozno cez nejakeho znameho v amerike..
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od rescuer »

munco píše:Riešim tuto vec uz dlhsie... Firma na slovensku ktora by mi ich doviezla aj namontovala si odomna vypytala zhruba 12 tisic. Zistil som ze na internete sa velmi lahko daju objednat za 100 dolarov za kus, problem je v tom ze si ich neviem objednat lebo formular je len pre USA, nieco ako Europa, alebo Slovensko nepozna:) takze neviem ako dalej... Mozno cez nejakeho znameho v amerike..
Je tam aspoň něco jako Německo? Ukrajina? Rusko? z USA bych možná taky někoho našel, zkusím to prověřit.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od Milda »

Víš proč to do Evropy nedostaneš? Už jsem to psal hned ve druhém článku tohoto tématu..... :idea:
Vyrobeno výhradně pro USA,MEX,CAN a podobně.
Někdy kolem roku 1995 si majitel pražské firmy, kde jsem dělal - (Švýcar) - nechal ze Států dovézt nové Grand Cherokee. Rok a půl sháněl a uplácel někoho, kdo mu to tu přihlásí. Lítaly desetitisícové úplatky - a marně. Nikdo s tím nechtěl mít nic společnýho. V ČR je jediná firma, která je sem dováží a uděluje výjimky z homologace. Pokud si to dovezl sám mimo jejich marži, tak na něj kašlali. A proč to na STK neprošlo? Protože měl přední obrysovky ORAN'ZOVÝ :idea: místo u nás bílých, brzdiče měly vyraženo na třmenech, že jsou schváleny pro provoz v USA. A zadní blinkry :idea: měly ČERVENOU barvu místo oranžových a to jsou přesně takové jako na mé fotce přílohy Rodea. Takže bratře , až je budeš mít na káře, dej sem info, jak ti dopadla technická. Moc mě to zajímá.... :wink:
PS: Ještě mě napadlo, nemá to Rodeo v té bílé části lampy oranžovou blinkrovou žárofku :idea: . To by pak bylo jiný kafe :idea:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:Víš proč to do Evropy nedostaneš? Už jsem to psal hned ve druhém článku tohoto tématu..... :idea:
Vyrobeno výhradně pro USA,MEX,CAN a podobně.
Někdy kolem roku 1995 si majitel pražské firmy, kde jsem dělal - (Švýcar) - nechal ze Států dovézt nové Grand Cherokee. Rok a půl sháněl a uplácel někoho, kdo mu to tu přihlásí. Lítaly desetitisícové úplatky - a marně. Nikdo s tím nechtěl mít nic společnýho. V ČR je jediná firma, která je sem dováží a uděluje výjimky z homologace. Pokud si to dovezl sám mimo jejich marži, tak na něj kašlali. A proč to na STK neprošlo? Protože měl přední obrysovky ORAN'ZOVÝ :idea: místo u nás bílých, brzdiče měly vyraženo na třmenech, že jsou schváleny pro provoz v USA. A zadní blinkry :idea: měly ČERVENOU barvu místo oranžových a to jsou přesně takové jako na mé fotce přílohy Rodea. Takže bratře , až je budeš mít na káře, dej sem info, jak ti dopadla technická. Moc mě to zajímá.... :wink:
PS: Ještě mě napadlo, nemá to Rodeo v té bílé části lampy oranžovou blinkrovou žárofku :idea: . To by pak bylo jiný kafe :idea:
Když si tu káru prohlídneš, uvidíš že ty světla sou dělený 50:50 čirá-červená, první pozice je buď brzdovka nebo mlhovka (teď nevím) druhá blinkr - to je v čiré oprice, takže se tam dá oranžová žárovka a spokojenost, pak sou tam couvačky, a (brzdovky nebo mlhovky) Logicky, asi nebudeš couvat na červených, takže pevně věřím tomu, že to světlo má rozložení následovné: V čiré části: Blinkry, couvačky, v červené: mlhovky, brzdovky s obrisama.

Aspoň u takovýchto světel na jiných kárách to tak je. To by se musel prověřit. A čirá skla u blinkrů nejsou zakázaný, musí tam pak být oranžová Žárovka... Dal bychLED :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od Milda »

No vždyť jo. ! Vždyť to v závěru cancu píšu (oranž.žárovka) A proč citujete vždycky celý článek? Já vždy odmažu vče okolo a nechám jen to, na co konkrétně reaguji. :idea: Geniální je citování něčího článku včetně ponechání všech příloh. :roll: Šetři místem na webu, kdo má furt přilejvat kačky na rozšiřování prostoru tohoto geniálního fóra. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo abude to tak, jak oba svorně a nerozdílně píšeme. V čiré části je oranž. ž. :idea: , bo COUVAČKY jsou dole v nárazníku, ogare :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:No vždyť jo. ! Vždyť to v závěru cancu píšu (oranž.žárovka) A proč citujete vždycky celý článek? Já vždy odmažu vče okolo a nechám jen to, na co konkrétně reaguji. :idea: Geniální je citování něčího článku včetně ponechání všech příloh. :roll: Šetři místem na webu, kdo má furt přilejvat kačky na rozšiřování prostoru tohoto geniálního fóra. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo abude to tak, jak oba svorně a nerozdílně píšeme. V čiré části je oranž. ž. :idea: , bo COUVAČKY jsou dole v nárazníku, ogare :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No dobře dyť už mlčím, nejde mi Backspace :D tak nemažu :D ale spravím si ho kvůli tobě teda.... A couvačky v nárazníku nemám :D Takže.... ehm... mno to je jedno :D :twisted:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od Milda »

No couvačky nemáš v nárazníku ty, ale má je tam to ISUZU Rodeo :!:
Já mažu text myší a pak DELETE :idea:
Naposledy upravil(a) Milda dne 19 led 2008 11:39, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:No covačky nemáš v nárazníku ty, ale má je tam to ISUZU Rodeo :!:
Já mažu text myší a pak DELETE :idea:
to je moc složitý... Tak si ródeo vyrobím :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od Milda »

rescuer píše:....to je moc složitý... Tak si ródeo vyrobím :D
:grin: Ale jdi ty , já si ródeo udělám i jinak. Stačí jedna lahvinka dobrého vína, jadna spřízněná duše a jedna cesta na Moravu :wink:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:
rescuer píše:....to je moc složitý... Tak si ródeo vyrobím :D
:grin: Ale jdi ty , já si ródeo udělám i jinak. Stačí jedna lahvinka dobrého vína, jadna spřízněná duše a jedna cesta na Moravu :wink:
Hehe.. :twisted: :lol:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
munco

Re: Zadní světla z Isuzu Rodeo pro Opel Frontera B

Příspěvek od munco »

Normalne rodeo nema cuvacie svetla v naraznikoch a tie ziarovky su 100 percentne oranzove. S STK mi v tej firme povedali ze nebude ziadny problem, s tym by som sa nestresoval.. Hovorili mi, ze ked dovezu auto z USA tak cervene smerovky riesia tak, ze ziarovky prelepia zelenou foliou... Cervene svetlo potom blika na oranzovo - sikovni:) Da sa to objednat iba za mlakou.. Mozno kontaktovat nejaky servis, neviem fakt.. alebo tam ist na dovolenku:D
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“