Predný ochranný rám B

Vše o karoserii vozidla
netvor
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 27 úno 2008 13:02
Bydliště: Bohumín

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od netvor »

Neboj Slavo laskyho už znam nejaky ten rok a můžu říct že když on vezme co-čko do ruky tak ví co dělá a že těch utržených šroubů už bylo hafo.
Citroen C2 - firemní nákladní nákupní vozík
Opel Frontera-A long 2,4i+lpg,zvednutá+vzduchové měchy - prodáno
tel: 605 35 81 05
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: Rám

Příspěvek od kout.jk »

Slaava píše:
lasky píše:ten zalomeny sroub nemusis odvrtavat staci na neho prilozit vetsi matku aprovarit to co2 nechat schladit a pak ho vysroubovat jestli nemas cocko tak mi klidne brnkni a mužes prijet ja ti to zavarim
Všechny moje na Fronteře zalomený šrouby jsou ulomený na kraji zapuštěný matice, jsou teda cca 3mm pod rovinou rámu (kastle atd...) a navíc jsou zespoda, takže veškerej přístup je zcela na hovno. :?

tak já se zase nabídnu tobě Slaavo, že ti ty utržený šrouby přivařim k rámu (kastli atd.) :grin:
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
Cobra
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 21 úno 2008 02:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rám

Příspěvek od Cobra »

Slaava píše: Všechny moje na Fronteře zalomený šrouby jsou ulomený na kraji zapuštěný matice, jsou teda cca 3mm pod rovinou rámu (kastle atd...) a navíc jsou zespoda, takže veškerej přístup je zcela na hovno. :?
Tak v tom s tebou souhlasím, přístup je hroznej. No, domluvil jsem se s Laskym na sobotu, že to zkusí vytáhnout, tak uvidíme. Zaplaťpámbu za všechny ochotný lidičky, kteří neváhají podat pomocnou ruku ostatním... A když jsme u toho přístupu - jak to vypadá se startérem u Fronter - dá se vymontovat v pohodě? Měl jsem Fiata Argentu a z toho dostat startér bylo jako Ježek v kleci - tam natočit, tam o kousek posunout, ždibec povytáhnout a zase někam natočit... :shock: :grin:
Frontera A long, r.v.1997, 2,2i benzín + LPG, alarm Magicar 3000
Jen ve Fronteru víra tvá pevná, i když křehká, silou je, jež dere se i proti větru...
Uživatelský avatar
Cobra
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 21 úno 2008 02:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rám

Příspěvek od Cobra »

Slaava píše: Všechny moje na Fronteře zalomený šrouby jsou ulomený na kraji zapuštěný matice, jsou teda cca 3mm pod rovinou rámu (kastle atd...) a navíc jsou zespoda, takže veškerej přístup je zcela na hovno. :?
Tak Lasky s Netvorem zapracovali a tu potvoru zalomenou dostali celkem v pohodě ven, provařili to přes matku a zadařilo se... Díky ještě jednou, Lasky a Netvore, dobrá práce!
Frontera A long, r.v.1997, 2,2i benzín + LPG, alarm Magicar 3000
Jen ve Fronteru víra tvá pevná, i když křehká, silou je, jež dere se i proti větru...
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Rám

Příspěvek od Slaava »

Cobra píše:
Slaava píše: Všechny moje na Fronteře zalomený šrouby jsou ulomený na kraji zapuštěný matice, jsou teda cca 3mm pod rovinou rámu (kastle atd...) a navíc jsou zespoda, takže veškerej přístup je zcela na hovno. :?
Tak Lasky s Netvorem zapracovali a tu potvoru zalomenou dostali celkem v pohodě ven, provařili to přes matku a zadařilo se... Díky ještě jednou, Lasky a Netvore, dobrá práce!
Tack to cloboaque doloo!!!
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Cobra
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 21 úno 2008 02:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Klobouk

Příspěvek od Cobra »

Slaava píše:Tack to cloboaque doloo!!!
Jojo, kluci Bohumíňáci jsou fakt dobří... :lol:
Frontera A long, r.v.1997, 2,2i benzín + LPG, alarm Magicar 3000
Jen ve Fronteru víra tvá pevná, i když křehká, silou je, jež dere se i proti větru...
Uživatelský avatar
václav
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: 12 srp 2007 20:28
Bydliště: okolo Hradce Králové

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od václav »

Áť žije Bohumín !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
netvor
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 27 úno 2008 13:02
Bydliště: Bohumín

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od netvor »

No no cobro,moc nás nepřechvaluj nebo nám to stoupne do hlavy. :lol: :lol: Ale jinač dik za pochvalu.........
Citroen C2 - firemní nákladní nákupní vozík
Opel Frontera-A long 2,4i+lpg,zvednutá+vzduchové měchy - prodáno
tel: 605 35 81 05
Uživatelský avatar
Cobra
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 21 úno 2008 02:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od Cobra »

Až vám to stoupne do hlavy, tak na vás zase budu chvíli třeba nadávat, abyste se vrátili do normálu... :mrgreen: Ještě mě neznáte, ale až mě poznáte...:twisted: Ale fakt dík, v pondělí se chystám nahodit rám a uvidíme, co na to spotřeba s mojí těžkou nohou na plynu... :oops:
Frontera A long, r.v.1997, 2,2i benzín + LPG, alarm Magicar 3000
Jen ve Fronteru víra tvá pevná, i když křehká, silou je, jež dere se i proti větru...
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od DJ.Tom »

Ahoj, ted jsme byl na jednom vrakáči u kladna a měl tam rám na Fronterku Kovový nerezový ačko se dvěma světli. chtěj za něj 6000, pak tam měl kryt plastovej na rezervu (Bčko) komplet taky za 6
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od honzík »

koukněte na tohle :

http://www.mattouno.com/prodotti/?Famil ... 9&Model=57

na 4x4nazory je někdo kdo to dokáže dovézt a ceny s dnešním kurzem eura jsou hodně chytlavy ...........................


h.
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od janoduch »

Franta píše:Asi máš namysli třeba něco takového.
celkem pjekny ale i ten muj neni na zahodeni co?
Obrázok 006.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od Franta44 »

....taky pěknej macík.Bych se s tebou nechtěl čelně srazit :roll: to by asi bolelo :lol:
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od janoduch »

NO MOC NE ALE PRECE JENOM TROCHU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
gackom
Začínající diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: 23 bře 2008 13:27
Bydliště: Moravský Písek okr. Hodonín

Re: Predný ochranný rám B

Příspěvek od gackom »

Ahojte ve spolek.
Také jsem zakoupil Fronťu a ta moje mám přední rám Cobra. Mám ale problém, protože v čistopisu není přední rám uvedený a tak po mě htějí nějaký papír, že uvedený rám je homologovaný pro toto vozidlo. Už jsem obvolal čerta s ďáblem, ale zatím jsem nic moc nezjistil. Nemáte někdo nějakou zkušenost jakým způsobem získat, nějaké dobrozdání?
Toyota LC 95, 3,0TD, rv.96, Ironman +2", 5cm body lift, pevnostní nárazníky, naviják, šnorchl, pneu 285/75 R16 BFGoodrich KM2
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“