Nebezpečné přední zástěrky

Vše o karoserii vozidla
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Mata.rc píše:a nemá to belt jen na hnací nápravě?
No já ale přeci mluvím o ZADNÍCH zástěrách!
Už o tom nechci debatovat. Každý na to máme jiný náhled a právo na svůj názor. O tom to tu je si k tomu říct své. Já jsem pro, aby auto na pozemních komunikacích mělo vždy ZADNÍ zástěry. A na offroudech v terénu aby se mohly snadno sejmout. O nic víc mi nejde. Kdo už jel za nějakým bezzástěrcem v dešti, dá mi snad za pravdu.
Naposledy upravil(a) Milda dne 27 úno 2008 18:23, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebezpečné přední zástěrky

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:Rád se podělím o nemilou zkušenost s předními zástěrami. Někdo tu už psal (snad Rosťa?), že to sundal hned jak Froňu koupil. Teď už ho chápu. Nedávno jsem lehce zapad v říčním suchém písku. Při couvání na 4x4 s redukcí jsem v plném rejdu najel př.kolem na zahrabaný šutr a skřípl o něj př.zástěru. Nejde o to, že to nevydržela a přetrhla se v půli, ale co horšího, spolu se zástěrou šel o 2cm dolu a o 3 cm od dveří i blatník. Prostě k naštvání. Teď už sice jezdím bez zástěr, ale nevím, jak se na to budou tvářit podběhy, rám a prahy po zimních solených silnicích. Zatím mám jen nádherně zadělané auto až na střeše od bláta v terénu .
Pěknýýýý mildo :D Vypadalo to faaakt super :D Mno, ale teď vážně, asi je taky radši sundám... :D Při plném rejdu v couvání o ně drhnu.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Rosta

Příspěvek od Rosta »

Milda píše:
Mata.rc píše:a nemá to belt jen na hnací nápravě?
Kdo už jel za nějakým bezzástěrcem v dešti, dá mi snad za pravdu.
...no ja jsem za sebou v desti jeste nastesti :lol: nejel a jsem rad. Frontera fungovala jak rozprasovac vody do okoli :shock: tak ti za mnou to asi nemeli uplne v pohode. Nadruhou stranu nemaj se co lepit. Slapnu na brzdu, jemu to sklouzne a kdo ten naraznik pak ma rovnat :evil:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Kadyž dodržíš za deště bezpečnej odstup, tak ti to nevadí, že to auto před tebou zástěry nemá, a když se mi nějakej moušl lepí na prdel, tak ať si to žere ten marast, si nebudu HYZDIT auto nějakejma HNUSNEJMA ZÁSTĚRAMA (byť by byly originál, ještě abych si jimi v terénu urval kus blatníku, nebo plastovýho lemu) jen kvůli tomu, že když se mi nějakej blb bude lepit za deště na prdel, abych mu náhodou trošíčku nezacákal předek, tak to mě ani nehne 8) :roll: :lol: :wink:
Rosta

Příspěvek od Rosta »

... má pravdu, predseda. Tak na ne Obrázek
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

A už jsi někdy takový auto, co nemělo vzadu zástěrky v dešti ( nebo i na mokru po dešti ) předjížděl? To je panečku pocuc, co? To je přímo obecné ohrožení !!
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Zástěrky

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:A už jsi někdy takový auto, co nemělo vzadu zástěrky v dešti ( nebo i na mokru po dešti ) předjížděl? To je panečku pocuc, co? To je přímo obecné ohrožení !!
To je fakt, předjíždět takové auto je o tlamu :D Ale od doby co mám nový Bčko mě ještě nikdo nepředjížděl :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Stačí když někdo bez zadních zástěrek předjede tebe, je to fakt super. Vůbec i tak je na silnicích dost magorů kterým je jedno co se za nima děje. :roll:
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Jan Sekanina píše:Stačí když někdo bez zadních zástěrek předjede tebe, je to fakt super. Vůbec i tak je na silnicích dost magorů kterým je jedno co se za nima děje. :roll:
Je fakt, že by asi měly být... Uvažuju nad plastovejma šroubama na zástěrky... Otázka kolik by vydržely... Každopádně při průseru jako se stal Mildovi by zařvaly plastový šrouby a auto zůstalo celý.

PS: Nevěřily by ste, co vše se na Roomstrech dělá plastovýma šroubama...
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Žanek

Příspěvek od Žanek »

No vidíš ty kluku šikovná , že se dá na něco přijít. Dá se to přichytit i U sponou a zástěrka při najetí na ni v pohodě vyjede. :lol:
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Jan Sekanina píše:No vidíš ty kluku šikovná , že se dá na něco přijít. Dá se to přichytit i U sponou a zástěrka při najetí na ni v pohodě vyjede. :lol:
no... Přemýšlím že si v práci .... půjčím... pár těch plastových šroubů :-) :D :lol:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Mrchazástěrky na předku

Příspěvek od Milda »

Tak takhle to nějak vypadá, když si ji skřípnete jako já a ona to nevydrží, urve se a vezme kus auta s sebou
Obrázek Obrázek Obrázek
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Rosta

Re: Mrchazástěrky na předku

Příspěvek od Rosta »

Milda píše:Tak takhle to nějak vypadá, když si ji skřípnete jako já a ona to nevydrží, urve se a vezme kus auta s sebou
Obrázek Obrázek Obrázek
...tuning jaxviňa :shock:
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Mildo aspoň vidíš kde to reziví.Jinak ten blatník drží na pár šroubech a není problém ho vrátit tam kam patří pokud není zlomenej.
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rescuer »

Jan Sekanina píše:Mildo aspoň vidíš kde to reziví.Jinak ten blatník drží na pár šroubech a není problém ho vrátit tam kam patří pokud není zlomenej.
Sem Mildovi už říkal "Všichni auta zvedáme, zvyšujeme, liftujeme a jen ty SNIŽUJEŠ" :D :lol: :twisted:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“