Rozpredám Trooper 91-98

Sem dávejte vše co chcete prodat a týká se to karoserie.
Odpovědět
Uživatelský avatar
radole
Začínající diskutér
Příspěvky: 472
Registrován: 16 pro 2008 14:04
Bydliště: Vyšný Slavkov okr. Levoča

Rozpredám Trooper 91-98

Příspěvek od radole »

Rozpredám Trooper (Monterey) 3,1TDi 91-98
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera A 3,1 TD troška podvihnutá, 37" kolieska,2x uzávierka, 2x navijak
Frontera B 2,2 DTL troška podvihnutá 32" kolieska, 2x navijak a expedičná výbava

náhradné diely Frontera A,B, Trooper, Monterey, Campo
0919 224 231
fronteradiely@azet.sk
Kraken01
Začínající diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: 07 bře 2014 20:25
Bydliště: Uhřínovice (Týniště nad Orlicí)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpredám Trooper 91-98

Příspěvek od Kraken01 »

Ahoj,
dávám si dohromady Campo a koupil jsem komplet podvozek z Frontery, který upravuju pro Campo. Na fotkách tvého Troopera jsem si všimnul, že disky kol na levé straně bys možná měl shodné s mými. Já mám na tom podvozku tři liťáky, jeden je plecháč. Pokud by to bylo totožné, kolik bys chtěl za jeden (eventuelně dva)disk-y. Doplnil bych si sadu, případně i s rezervou, pokud by byla cena příznivá. Původně jsem neměl v plánu ty disky řešit. Plecháčů mám dost, ale pokud nemáš sadu kompletní a neměl bys s diskama jiné plány... Co jsou za rozměr?
Dík za reakci :wink: , Kraken
Campo 2,5D CREW CAB '92, dlouhá korba+orig HardTop SUNWIN,
Volvo V70 2,5TDI´99 V5 :lol:
Volvo XC70 2,4D5´03 4x4 automat V5 :?
traktor EICHER Diesel Panther r.v.1963 28hp vzduch
Multicar M25 třístranný sklápěč
MAN F2000 26.464´99+HR FASSI 220
Uživatelský avatar
radole
Začínající diskutér
Příspěvky: 472
Registrován: 16 pro 2008 14:04
Bydliště: Vyšný Slavkov okr. Levoča

Re: Rozpredám Trooper 91-98

Příspěvek od radole »

su to 15-ky asi 7" ET+10 neviem presne
mam iba tieto 2 a predam za 20€/ks
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera A 3,1 TD troška podvihnutá, 37" kolieska,2x uzávierka, 2x navijak
Frontera B 2,2 DTL troška podvihnutá 32" kolieska, 2x navijak a expedičná výbava

náhradné diely Frontera A,B, Trooper, Monterey, Campo
0919 224 231
fronteradiely@azet.sk
Kraken01
Začínající diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: 07 bře 2014 20:25
Bydliště: Uhřínovice (Týniště nad Orlicí)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpredám Trooper 91-98

Příspěvek od Kraken01 »

Nejsem teď schopen přesně indetifikovat, co mám já, na diskách jsem našel pouze EXCEL 4x4, 15-ky to jsou, obuté mají pneu 235/75-15. Myslím, že by to mohly být ty samé. Cenu bych asi akceptoval, ale jak jsem koukal, mám to k tobě skoro 500km (jsem od Rychnova nad Kněžnou), takže bych se chtěl zeptat, jestli bys uměl zjistit, kolik by orientačně mohlo stát, kdyby se daly oba disky poslat nějakou přepravní službou.
Nijak extra na to nespěchám, ale předpokládám, že by to mělo být asi levnější, než pro ně jet autem. Neměl bych problém poslat ti peníze na účet i s poštovným. Já se na Slovensko běžně nedostanu.
Ještě to okouknu za světla, co přesně mám za disky, jestli to půjde nakombinovat do jedné sady kol. :P
Zatím dík za informace.
Campo 2,5D CREW CAB '92, dlouhá korba+orig HardTop SUNWIN,
Volvo V70 2,5TDI´99 V5 :lol:
Volvo XC70 2,4D5´03 4x4 automat V5 :?
traktor EICHER Diesel Panther r.v.1963 28hp vzduch
Multicar M25 třístranný sklápěč
MAN F2000 26.464´99+HR FASSI 220
Kraken01
Začínající diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: 07 bře 2014 20:25
Bydliště: Uhřínovice (Týniště nad Orlicí)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpredám Trooper 91-98

Příspěvek od Kraken01 »

Ahoj,
ještě mně napadlo, když jsem tak znovu pročítal různé příspěvky, žes mi radil a posílal nějaké informace k Campu v souvislosti s úpravou rámu z frontery. Mám tam od tebe i nějaké fotky.
Když tak o tom přemýšlím, pokud bys na ty disky nějak extrémně nespěchal s prodejem, že bych asi přece jen zvážil cestu na Slovensko, pokud bychom se mohli někdy dohodnout. Jestli bys měl na mně trochu času a byl bys ochoten se mnou popovídat. Využil bych toho, že máš podobnou věc za sebou a jestli bys byl zároveň ochoten se se mnou podělit o bližší informace, na co si dát s tím rámem pozor apod., mohl bych se případně poučit ze zkušeností jiných, abych neopakoval nějaké chyby apod. Byla by to věc, kvůli které už stojí za to ty kilometry absolvovat, než abych pak musel trávit čas vymýšlením něčeho, co už je dávno vymyšlené a při tom bychom vyřešili i disky. Nevím teď, kdy bych byl schopen si udělat čas. Mám nasmlouváno dost práce, ale pokud by šel nějaký víkendový den, asi bych se utrhnul.
Vůbec jsem si totiž původně nevšimnul, že toho troopera nabízíš právě ty. :oops:
Ještě jeden dotaz- přední sedačky by taky byly k mání? Mám je v Campu na kaši a ty tvoje vypadají na fotce sympaticky :lol:
Tu řidičovu bych asi dokázal opravit, jak je prodřená a pokud nejsou moc proseděný uprostrřed, tak by asi šly.
Kraken
Campo 2,5D CREW CAB '92, dlouhá korba+orig HardTop SUNWIN,
Volvo V70 2,5TDI´99 V5 :lol:
Volvo XC70 2,4D5´03 4x4 automat V5 :?
traktor EICHER Diesel Panther r.v.1963 28hp vzduch
Multicar M25 třístranný sklápěč
MAN F2000 26.464´99+HR FASSI 220
Odpovědět

Zpět na „Prodám - Karoserie“