Prodám pevnostní nárazník s navijákem na A

Sem dávejte vše co chcete prodat a týká se to karoserie.
Uživatelský avatar
BUFU 2,3 Č.Krumlov
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 522
Registrován: 04 lis 2008 19:43
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám pevnostní nárazník s navijákem na A

Příspěvek od BUFU 2,3 Č.Krumlov »

Když jsi naposled moje paní vzala froňu tak trefila zeď,takže já pevnosťák nandal :grin: :grin:
Uživatelský avatar
maxik.t
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 854
Registrován: 01 zář 2009 21:17
Bydliště: Prostějov

Re: Prodám pevnostní nárazník s navijákem na A

Příspěvek od maxik.t »

:lol:
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
2.5 TDS long , 1997, 31x13,5 R15 Maxxis Mudzila, naviják 5,4t , lift 6cm + bodylift 5cm ,CB,nějaký ty světýlka na střeše, šnorchl , přední a zadní pevnosťák , expediční zahrádka ,pergola...
Uživatelský avatar
Tankan
Začínající diskutér
Příspěvky: 443
Registrován: 20 dub 2008 20:23
Bydliště: Lysovice, Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám pevnostní nárazník s navijákem na A

Příspěvek od Tankan »

Tak to si mám příště dávat větší pozor jak zase zůstanu v lese, aby nebyl potřeba naviják :wink: Škoda moc jí slušel :( ,ale jak říkaš změna prijorit. Měj se fajn
Mazda B 2,5D ,udělá spoustu práce, a terénu se nebojíme. Neustálou údržbou k dalším kilometrům. Motorová pila a další udělátka. (fšecko enem na prácu)"Pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta!"
Uživatelský avatar
maxik.t
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 854
Registrován: 01 zář 2009 21:17
Bydliště: Prostějov

Re: Prodám pevnostní nárazník s navijákem na A

Příspěvek od maxik.t »

Už jsem si pořídil manuální záplatu (hupcuk) sice se nadřu,ale v nouzi potěší :mrgreen:
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
2.5 TDS long , 1997, 31x13,5 R15 Maxxis Mudzila, naviják 5,4t , lift 6cm + bodylift 5cm ,CB,nějaký ty světýlka na střeše, šnorchl , přední a zadní pevnosťák , expediční zahrádka ,pergola...
Uživatelský avatar
Tankan
Začínající diskutér
Příspěvky: 443
Registrován: 20 dub 2008 20:23
Bydliště: Lysovice, Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám pevnostní nárazník s navijákem na A

Příspěvek od Tankan »

Tak to budeme mít ten kopeček na celý den :lol: Ale doufám že to spojka nějakou dobu vydrží je tam nové obložení tak snad jo :) Už od tama odtahala dvacet metrů dřeva 8) a zatím v pohodě 8)
Mazda B 2,5D ,udělá spoustu práce, a terénu se nebojíme. Neustálou údržbou k dalším kilometrům. Motorová pila a další udělátka. (fšecko enem na prácu)"Pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta!"
Odpovědět

Zpět na „Prodám - Karoserie“