Vojtěch Kloud a jeho Frontera A 2,3TD

Zde se dozvíte něco o naší práci a o námi provedených úpravách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Satan Klaus

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše:Won fakt ježíšek není??? A kdo mi teda dává pod stromeček dárky??? Že nejsou cestáři to vím, ale tím ježíškem jsi mě rozhodil :cry: :oops:
Promiň... ale existuje Satan Klaus, jestli tě to uklidní. :?
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Hugo naprosto s tebou souhlasím.Ten kdo vyzkoušel na zimu na 4x4 ve sněhu zimáky i MTčka tak už asi vždycky půjde do zimních.Jinak i na ledě se chová zimák o mnoho líp než MT. :roll:
Uživatelský avatar
Hugo
Začínající diskutér
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2006 18:23
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo »

bola to celkom nevinna jama :D

a 265/75R16 natlacena na 1,8 !!! Atm.
bocnica v prdeli aj na prednom aj na zadnom...
Obrázek
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Zimní gumy

Příspěvek od Slaava »

Jan Sekanina píše:Hugo naprosto s tebou souhlasím.Ten kdo vyzkoušel na zimu na 4x4 ve sněhu zimáky i MTčka tak už asi vždycky půjde do zimních.Jinak i na ledě se chová zimák o mnoho líp než MT. :roll:
No vono je to logický. MT vzorek nemá díky tomu, že padesát procent povrchu jeho běhounu tvoří díry takovou styčnou plochu jako běhoun, kterej je dělanej na zasněženou a kluzkou cestu. Citelně líp je na tom i AT vzorek. Pokud je ale terén měkký, tak se do něj zase líp zakousne MT guma. Problém u sněhu je v tom, že je většinou měkkej moc a i když se do něj hrubej vzorek zakousne, tak se v dírách vzorku akorát odhrábne dozadu a není oporou, takže guma klouže tak jako tak. Takovým rozumným kompromisem je AT guma, která je většinou ze zimní směsi. Jenže je to kompromis a ideální řešení je sevisní vozidlo, který člověku bude stále vozit minimálně čtyři sady různejch gum. 8)

Stále ale bacha na zaměňování pojmů "zimní směs" a "zimní vzorek".
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

no ja uz to poresil.Bridgestone sem zrusil a sehnal jsem 31"x10,5"R15 konecne a rafky uz taky snad budu mit takze du do toho.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Bacha na Huga

Příspěvek od Slaava »

patas píše:no ja uz to poresil.Bridgestone sem zrusil a sehnal jsem 31"x10,5"R15 konecne a rafky uz taky snad budu mit takze du do toho.
Hugo ti teda dal :D
Rosta

Re: Bacha na Huga

Příspěvek od Rosta »

Slaava píše:
patas píše:no ja uz to poresil.Bridgestone sem zrusil a sehnal jsem 31"x10,5"R15 konecne a rafky uz taky snad budu mit takze du do toho.
Hugo ti teda dal :D
...ten mlady pan z neho ma uplnej vitr :lol:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Bacha na Huga

Příspěvek od Slaava »

Rosta píše:
Slaava píše:
patas píše:no ja uz to poresil.Bridgestone sem zrusil a sehnal jsem 31"x10,5"R15 konecne a rafky uz taky snad budu mit takze du do toho.
Hugo ti teda dal :D
...ten mlady pan z neho ma uplnej vitr :lol:
Doslova "vítr z hor" - z Vysokých Tater
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

houby vy srandisti ja sem uz od zacatku chtel goodrich.chtel sem 245/75R16 jelikoz nikde je nejsou schopni sehnat tak sem sehnal doufam 31"x10,5R15 a musim od patrolaku kopit jeste 4 kousky rafku.Pro ty si jedu pristi tyden do Litomysle.Akorat maj ET 5 pac chci jen 7JJ. Kloudak ma zrejme 10J proto ma ET-45.Aspon tak sem to pochopil po rozhovoru s Pechym z offroadfora.Mel sem strasnej gulas v rozmerech co se tyka vysky a rafku ted sem to snad uz trochu pochopil.Akorat ty patrolacky plechy maj stred 110 ale to by snad nemelo vadit.
dan 17
Začínající diskutér
Příspěvky: 133
Registrován: 21 kvě 2006 08:23
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od dan 17 »

[quote="Hugo"]vzorecek je too ozaj pekny...
1. Dueler MT je jedna z najhorsich MT na trhu.(zaber, cistenie,ale hlavne slaba bocnica !!!)


3. to si uz radsej kup protektor ako tu duelerku...

Duelery jsem měl na fronteře a ted je mám na Patrolu a bez problémů,jen jeden průraz a ten mi borci v pneuservise opravily.Před týdnem prorazil kolega goodriče z boku klackem jsem celkem čuměl :shock: jak je tenká.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Protektory nikdy!!!

Příspěvek od Slaava »

No Hugo s nima má asi šptaný zkušenosti, takže jeho názor beru. Ale že by protektory měly bejt lepší? Na to se zeptejte Klouďáka :wink:
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

no ja dal na nazor huda a objednal sem 31" a nechal sem si zrenovovat plechy z patrola.Ve stredu by meli bejt tak sem na ne zvedavej.Doufam ze ty 15" dostanu pres brzdovy kotouce.
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Rosta

Příspěvek od Rosta »

patas píše:.... a nechal sem si zrenovovat plechy z patrola......
...pisek, komaxit? Kde a za kolik? Taky me to ceka, tak hledam nekoho ochotnyho se slusnou cenou 8)
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Komaxit je poměrně levnej proti Makru v Destile ale opískování si musíš zajistit.
Lukáš

Příspěvek od Lukáš »

Prášková lakovna DOBOS Troubsko u Brna. Sada pěti disků mě vyšla 1300,- Kč (otryskání + lakování). Dobrá kvalita, ochotnej personál. Nechával jsem si u nich lakovat už víc věcí a sem spokojenej.
Odpovědět

Zpět na „NAŠE PRÁCE“