Jaké největší pneumatiky lze dát na Fronteru?

Vše co se bude týkat pneumatik, protektorů a disků. Rozměry, huštění, vzorky, údržba, doporučení, atd. Všechny modifikace Frontera.
Odpovědět
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

.......kdo hledá,najde :D ,to mi pak kdyžtak písni nějakou adresu,protože na to bych se taky rád podíval :D
Radim Solanský
Začínající diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2006 20:41

Příspěvek od Radim Solanský »

ok
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Já mám (když mrkneš na Vojtova Frontera) teda klasika 15 (31),ale mám ET -45,a pásli tam a nedřou,teda,rohy nárazníků jsem musel ořezat,tam maličko škrtali v rejdu,ale jinak pohoda,tak bych na tohle byl zvědavej,co bys tam plánoval za ET?
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Odpis

Příspěvek od Slaava »

Radim Solanský píše:Z toho jedinného mám strach.
Ale zkusit se má prý vše?
No jestli máš jednoho Froncka na odpis, tak prosím... :evil:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

GR a LC

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše:No abych řek pravdu,snad jsem ani větší než 33 neviděl ani nikde na patrolech ,Lcruiserech a jinejch větších než je Frontera,tak vůbec netušim,a co Mangels atd,nepídil ses tam po ráfcích,esli je vůbec dělaj?V
Na GR a LC je 35 vcelku "normál". Jako ráfek bych osobně volil rozhodně 15" průměr.

Obrázek
Rosta

Re: GR a LC

Příspěvek od Rosta »

Slaava píše:
vojtech.kloud píše:No abych řek pravdu,snad jsem ani větší než 33 neviděl ani nikde na patrolech ,Lcruiserech a jinejch větších než je Frontera,tak vůbec netušim,a co Mangels atd,nepídil ses tam po ráfcích,esli je vůbec dělaj?V
Na GR a LC je 35 vcelku "normál". Jako ráfek bych osobně volil rozhodně 15" průměr.

Obrázek
...teda todle nevypada na 35.

Nicmene bez vymeny minimalne prevodu a kardanu to neudelas. Jestli bych se do neceho takoveho poustel, tak bych vzal z froncka akorat kastli a ram a zbytek bych vytahl z neceho jinyho. Motor 2.0 nebo 2.4 to neutahne, napravy to nezvladnou - diferaky, poloosy v haji. Skoda penez.

Jedine fakt postavit speciala.
Rosta

Příspěvek od Rosta »

... a jinak 35 gumy v pohode das na rafek 10 x 15 (treba z patrola) - ja na nem mam sice jen 31, ale ten rafek na auto sedi v pohode.
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: GR a LC

Příspěvek od Slaava »

Rosta píše:...teda todle nevypada na 35...
Ten, kdo to dělal, říká, že to jsou 35x12,5 na 15" ráfcích.

Obrázek
Rosta

Příspěvek od Rosta »

...hmmm, tak vypadaji nejaky maly. Asi by to teda chtelo 37 :lol:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Gumy

Příspěvek od Slaava »

Rosta píše:...hmmm, tak vypadaji nejaky maly. Asi by to teda chtelo 37 :lol:
Když je to nazvedaný, tak se každá guma opticky zmenší. Je to vidět i na mým Fronckovi. V normálním provozu sem nejvíc viděl 37" na jednom pekelným Hilluxu. Ten měl cca 20cm tvrdej bodylift, zvěrsky zvedlej podvozek a po vršek střechy to bylo víc jak dva metry vysoký. :roll: No a potom sem taky fyzicky viděl jeden Arktic Truck dělanej z LC. Ten měl tuším 38" gumy.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

:shock: ,no to musel bejt nářez,ale zkus si na 38" jezdit po našich silnicích,9 měsíců bez sněhu na suchu,tak to v těch vyježděnejch kolejích budeš vodit jak parník :D :D :D ,to už jsou fakt extrémy mimo silnice,ale tůůůůůůůůůze krásný :lol: :lol: :lol: ,V
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Hillux

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše::shock: ,no to musel bejt nářez,ale zkus si na 38" jezdit po našich silnicích,9 měsíců bez sněhu na suchu,tak to v těch vyježděnejch kolejích budeš vodit jak parník :D :D :D ,to už jsou fakt extrémy mimo silnice,ale tůůůůůůůůůze krásný :lol: :lol: :lol: ,V
Ten Hillux byl ale leštěnka pro ježdění i na asfaltu. To, co je vidět na speciálech raději ani nekomentuju. :shock:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

A viděls ho tady v CB? černej,stříbrný kola a chromy?
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Krasnaja Tojóta

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše:A viděls ho tady v CB? černej,stříbrný kola a chromy?
Tenhle byl rudej jako revoluce. :twisted:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tak toho jsem asi neviděl :(
Odpovědět

Zpět na „PNEUMATIKY“