BFGoodrich MT

Vše co se bude týkat pneumatik, protektorů a disků. Rozměry, huštění, vzorky, údržba, doporučení, atd. Všechny modifikace Frontera.
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: BFG MT 255/70/16

Příspěvek od Vokoun »

rejno123 píše:ma niekto skusenosti ? ... kvalita , vydrz a tak ...
Nazdar, každej ti na tu gumu řekne neco jinýho. Obecně z mího pohledu je to slušná guma trakcí i výdrží. Na objektivním hodnocení má ovšem vliv tolik aspektů, že to snad ani nelze :!:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
rejno123
Začínající diskutér
Příspěvky: 460
Registrován: 15 říj 2012 19:32
Skype: rejno11
Bydliště: Spišské Vlachy

Re: BFGoodrich MT

Příspěvek od rejno123 »

co sa tyka trakcie a tak to som sa na viacej forach dozvedel ze su natom slusne ... len hlavne co sa tyka jazdy off/on road tak 50/50 aku to ma vydrz ... niekto napise 80tis. km a niekto zase uplne inac tak neviem ci sa mi oplati ci radsej nekupit all terrain
Frontera A 2.5 TDS - EX
NISSAN Patrol GR Y60 2.8 TD - EX
Uživatelský avatar
kuriatko
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 650
Registrován: 01 bře 2011 19:54
Bydliště: Prievidza SK

Re: BFGoodrich MT

Příspěvek od kuriatko »

Podla toho kolko jazdíš terén cesta.Ja mám AT a maximalna spokojnosť,ale čoskoro asi pôjdem do druhej sady čisto terén....
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: BFGoodrich MT

Příspěvek od Vokoun »

Je to všechno věc názoru, zkušeností, stavu auta. ATčka jsem nikdy neměl. Mám nazutý druhý MTčka a můj osobní názor je, že není nad vzorek T3 a to stavím expediční off. Někdo řekne: "jééé, to hučí jak tank, bla, bla, bal ...... Každej si musí v prvé řadě říct, co chce :!: Jestli chceš jezdit po polňačkách, kup si ATčka, jestli chceš jezdit terén a mít jistotu, že budeš mít slušnou průchodnost, kup si MTčka. Pokud chceš stavět speciál, možná začneš časem rozlišovat ty MTčka stejně jako já na silniční a terénní :wink: Stále tu ovšem zůstává ještě jedna podstatná věc a to mezikus :!: Pokud ten stojí za ho*no, fronteru prodej a kup si auto se samejma špérama, obuj to do těch T3 a ikdyž ani to ti nezaručuje, co by sis přál, projedeš rozhodně hodně :!:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
honzakoutsky
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 66
Registrován: 26 srp 2007 09:11
Bydliště: Sněžné...tam co lišky dávaj dobrou noc....a taky dost kolem Pryglu

Re: BFGoodrich MT

Příspěvek od honzakoutsky »

Moje zkušenost: výdrž slušná- po 15tis. jsou ještě vidět zbytky chlupů. Výdrž ovšem dost záleží na řidiči, c já sjel za 2 roky to umí jiní sjet za 2 měsíce :mrgreen: Na vodě bez problému, v blátě, na kamení a na trávě vždycky v pohodě. Fungují i v hlubokym sněhu ale na ujetým je to nepoužitelný. Nijak drasticky to nehlučí, v 33'' začnou v 80 - 90 kmh lehce plavat. Dva roky jsem před tím jezdil BFG AT v 31. Byly taky dobrý jen se samozřejmě víc zanášely v blátě a oranici, to se ale dá u AT čekat. Na silnici byly stabilnější, ale byl to menší rozměr tak to nejde moc porovnávat.
Nic netrvá věčně, kromě trápení s Opelem
Frontera 2.0i, r.v. 94 , 33" BFG KM3

Ford Transit 2.5, 2.2

Monterey 3.0DTi LTD - už ne, shozen ze skály
BLACK SMOKE ENDS HERE!
Uživatelský avatar
Tazz
Začínající diskutér
Příspěvky: 229
Registrován: 28 úno 2009 09:09
Bydliště: Svitavsko

Re: BFGoodrich MT

Příspěvek od Tazz »

Honzíku to nebyla narážka na mě, že ne???? :mrgreen:
Opel Frontera A Sport 2.0i 93'' jurassic park - sršeň
Opel Frontera 2.4i 94'' - bělice ve stadiu rozborky
Honda CBR1100XX, Mercedes ML 500
Bylo: několik Fronter 2.4i,2x Frontera 2.5TDS a Frontera 2.2i
Odpovědět

Zpět na „PNEUMATIKY“