Oka na tahání - původní místa pro tahání a jejich úpravy

Sem piště cokoliv, co se týká sekce Podvozek, ale nezapadá konkrétně do předdefinovaných kategorií sekce Podvozek
Tomik

Oka na tahání - původní místa pro tahání a jejich úpravy

Příspěvek od Tomik »

Chci se zeptat jakou máte zkušenost s vyprošťovánim. Na fronteře jsou vepředu a vzadu oka na lana, když byste třeba někoho táhli nebo byli někym tažený (maj to všechny auta - teda aspoň myslim). Zajímalo by mě co ty oka vydržej. Když budu někoho tahat tak to zaháknu do tažnýho zazízení (mám to myslim na 2800 kg), ale co když budu potřebovat, aby mě někdo vytáh za předek. Vydrží to očko vepředu? Je tam jen tak hala bala přivařený. Tak se chci opítat jestli už jste to někdo utrh :evil: nebo co jste s tim všechno vytáhli :twisted: nebo jestli jste tam někam přivařili něco jinýho :lol: nebo jestli to lanem zaháknete někam přímo za rám 8)
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Oka

Příspěvek od Slaava »

Já mám áčkovej typ a oka na tahání mám vepředu jakoby součástí rámu v rozích, kde je uchycen nárazník. Je to dvojitej plech, cca 2x3mm, díry jsou to asi patnáctky. Auto by se na ně dalo i pověsit. Chce to ale dát do nich nějaký "karabinky", jinak se tam nevejde hák. Pokud je ale přišroubovanej ochranej rám tam co se dává origoš, tak překáží a všechno je pasé. Jinak mám klasický vařený oka na ochranným rámu, těm ale moc nedůvěřuju. Záleží na kondici svarů. Zadek řeším tažným zařízením.
Naposledy upravil(a) Slaava dne 21 črc 2005 22:15, celkem upraveno 1 x.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Důďa

Příspěvek od Důďa »

Tak já utrhl v zimě přední oko. To oko, co jsem tam měl byl jen kus drátu (průměr tak kolem 8mm?) navařený na obdelníkovým plechu (tloušťka tak 3mm?), v kterým jsou dvě díry a skrz ně je to přišroubovaný (pevnostní šrouby - jemnej závit) na konstrukci, která zároveň slouží k uchycení předního ochraného rámu.

Ještě pro upřesnění mám áčkovou fronterku r. v. 1998 a na starších áčkách bývaly tažný háky ze slitiny. Takže jsem hned scháněl ty litinový háky, což se podařilo (díky Kondore), jenže neseděly rozteče děr. Čili mi nezbylo, než si nechat udělat repliku oka, které tam bylo původně.

Ale teď, jak se to stalo. Jednoho zimního večera, kdy venku byla bílá tma a ptáci chodili pěšky, jsem si v práci uvědomil, že pokud nedovezu auto někam pod kopec, kde běžně jezdí silničáři, tak ráno už nebudu mít kudy se dostat na silnici. Jenže ono to po té naší příjezdové cestě už nešlo ani ten večer. Po ohromném boji se sněhem a vánicí jsem auto alespoň dostal na pole, kde bylo sněhu méně a tudy jsem se chtěl prohrabat k jednomu nájezdu na státní silnici. No, i když to vypadalo slibně, tak jsem to nakonec na tom poli zahrabal. Když jsem se po tom několika hodinovém boji vrátil pěšky, přepadlo mě totální zklamání a deprese a aby toho nebylo málo, přidala se i tetka zimnice. "Nu což, ráno moudřejší večera...", snažil jsem se uklidnit.
Druhý den jsem si půjčil tažné lano z Avie, ukecal jsem jednoho řidiče s nakladačem (HON se tomu, myslím, říká) a jeli jsme na místo posledního zahrabání. Vážení, ještě že jsem přesně věděl, kde jsem auto zanechal, poněvadž z dálky byla vidět jen hromada sněhu. Přijížděli jsme totiž z návětrné strany a ta byla celá pod sněhem. No a z druhé strany, bylo kolem auta "krásné" sněhové kolečko, asi tak do výšky klik u dveří. Škoda že jsem sebou neměl foťák.
No, co už. Odhrábl jsem sníh od nárazníku, zahákl jsem lano, jenže ten hák na laně byl hodně velký a vlastně jsem ho do toho tažného oka zaklínil (to zřejmě napomohlo k pozdějšímu roztržení oka). S šoférem HONu jsem se domluvil, že mě potáhne co nejblíž k silnici a tam mi pak ve sněhové bariéře vyhrabe nájezd. "Dobrá, jde se na to!" HON pomalu napnul lano a na druhý pokus mě z toho celkem lehce vytáhl. Jenže při dalším tažení musel zdolávat sněhové bariéry s mojí zátěží navíc, tak abych mu to ulehčil, nastartoval jsem auto a přidal své koňské síly. V jednom okamžiku ho zpomalil sníh natolik, že jsem ani ve snu nemohl udžet lano napnuté. V dalším okamžiku ho ten sníh "pustil", lano se prudce napnulo a bylo po tažným oku. Přesněji se roztrhl právě ten ocelový drát, z kterého je to oko vyrobené a trochu ohnul ten plech na kterým je ten drát navařený. Ale to byla taky jediná deformace, ke které došlo. Vydržel svár, vydržely závity i šrouby, zrovna tak i ta konstrukce na uchycení předního ochr. rámu. No a co se příběhu týče, tak já už potom jel vlastními silami. Ještě mi na silnici prohrábl průjezd skrz sněhovou bariéru a bylo po dobrodružství.
Uf, to jsem se to ale rozepsal. Asi to ze mně chtělo ven. :) Možná bych mohl přidat pár fotek z mých cest do práce a doplnit to i s tímto popisem do "Důďovo ježdění do práce" v sekci "Galerie/Fotky z akcí". :D
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Oka

Příspěvek od Slaava »

Přikládám ještě fotky ok (očí) o kterých jsem se zmiňoval. Otvory vlevo nahoře od označeného jsou na uchycení nárazníku. V levém horním rohu snímku je vidět do motoru.
oko01.jpg
A ještě druhej pohled. Je to po odstrojení předku. Kromě nárazníku, spodních krytů a blatníku je pryč i náprava a chladiče.
oko02.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Oka na tahání (3)

Příspěvek od Nimrod »

Tak co na to říkáte? http://www.offroad-frontera.com/html/ra ... naoka.html - dobrý nápad, ne? Jsem zvědav co to vydrží.

Obrázek
Bc. Daniel Pýcha

Příspěvek od Bc. Daniel Pýcha »

Seš dobrej, jak říkám AMERIKA. Plocháč bych del mimimálně tl. 5 mm. Řádně provařit a šrouby s pevností min. 8.8. lépe předpěťové 10.4. Ty třmeny si musím pořídit taky s cenou jsi mě překvapil viděl jem je dráž.
Fak dobrý!
Majk

Příspěvek od Majk »

Máš recht plocháč je 5mm, silnější by byl zbytečný, protože ten rám, kde je to přišroubovaný má taky 5mm. Jinak uvádí se že 1mm sváru udrží cca 45kg ? no nevim.... každopádně každý očko má cca 10cm sváru na obou stranách a šrouby jsem použil bepečnostní ze sedačky z rozebranýho auta..... tak to snad něco udrží 8)

Zatim jsem s tim táhl akorát osobák se zadřenou zadní nápravou... takže smykem, lano na 1450Kg jsme dali na dvakrát a Fronterka to zvládla úplně hravě :wink:
Bc. Daniel Pýcha

svary

Příspěvek od Bc. Daniel Pýcha »

délka svárů je dostatečná. Teď záleží na provaření a kvalitě svářeče (ne smrkala jako já). S váhou 45kg jsi mě překvapil to je závislé od rozměrů sváru (rozměr příčného řezu) čím větší "housenka" tím pevnější.
Kodl
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 16 kvě 2005 20:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek od Kodl »

pánové pozor s těma svárama-pevnost v tahu je u každé elektrody udávaná extra a je řádově velice rozdílná od 350 Nm/mm2 až do 1050 Nm/mm2,ale jinak to vydrží i ta nejobyčejnější elektroda.
Majk

Příspěvek od Majk »

Jéé tak mě prosím nebijte :)

Já to napsal tak jak jsem koupil.....

Jinak jsem to vařil trafem a rutilkama ER 117
po oklepání se to jevilo OK žádný závary a spol...
matroš byl čistej nerezavej, tak se uvidí....
Majk

Příspěvek od Majk »

Jéé tak mě prosím nebijte :)

Já to napsal tak jak jsem koupil.....

Jinak jsem to vařil trafem a rutilkama ER 117
po oklepání se to jevilo OK žádný závary a spol...
matroš byl čistej nerezavej, tak se uvidí....
Uživatelský avatar
Firemannn
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 26 lis 2006 10:14
Bydliště: Vozidlo: Frontera A 2,3TD 96, nerezový rám, nášlapy a kryt rezervy
Kontaktovat uživatele:

Oka na tahání (1)

Příspěvek od Firemannn »

Chlapy ležel jsem pod svojí Fronterkou a a ať jsem hledal jak to šlo tak ve předu nemám žádné tažné oko a jelikož neznám žádnou jinou fronteru abych se podíval jak to oko drží a kde ma být tak chci poprosit a radu a nejlepe o fotku toho oka abych si ho mohl udělat. Dík
Firemannn, 2.3 TD
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Příspěvek od pato »

Tažne oko je na strane spolujazca.Pozri si foto Patova Frontera na foto je vidiet.Uchytenie oka tu najdeš na fore,myslím nového sú tu aj foto aj potrebný matroš.Pato-Divoch
Uživatelský avatar
Firemannn
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 26 lis 2006 10:14
Bydliště: Vozidlo: Frontera A 2,3TD 96, nerezový rám, nášlapy a kryt rezervy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firemannn »

Ty tam to oko máš, ale ja tam rám který neni originál, tak tam zřejmně to oko při montáži překáželo.
Firemannn, 2.3 TD
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

pokud je ten rám dost masivní, proč hledáš oko?špatně vidíš, či ti uteklo? :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Odpovědět

Zpět na „OSTATNÍ_podvozek“