ake tlmice ?

Sem piště cokoliv, co se týká sekce Podvozek, ale nezapadá konkrétně do předdefinovaných kategorií sekce Podvozek
Zevlingston
Začínající diskutér
Příspěvky: 100
Registrován: 07 led 2013 11:15
Bydliště: Uherský Brod

Re: ake tlmice ?

Příspěvek od Zevlingston »

Já jsem měnil origo tlumiče když mělo auto najeto okolo 200 tis. km. Dal jsem tlumiče a pružiny Ironman s tím, že vzadu jsou pružiny zesílené. Auto se tolik nenaklání, ale když je prázdné a nevezu ani vozík se dřevem, tak na zadních sedačkách je fakt cítit každý vajgl na silnici. A to mám zadní kola nafoukané na cca 1.8...Ale když to naložím, nebo táhnu vozík tak je to v pohodě. Musím počkat, až se ty pružiny unaví :grin:
2.2 DTi, 88 kW
Drommichal
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2015 13:29

Re: ake tlmice ?

Příspěvek od Drommichal »

Pro Nimroda: ty tlumice procomp es 9000,jsou o +5 cm vic?a jsou vsechny 4ks stejby..aji na predek a zadek...diky...teprf zacinam s off tak nevim..a mam fronteru B 2.2dti 2000.chtel bych ji zvednout o +5 prave,bez vetsich zasahu...
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: ake tlmice ?

Příspěvek od Nimrod »

Tlumiče nejsou všechny čtyři stejné. na předek jsou jiné a jiné jsou i na zadek.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Drommichal
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2015 13:29

Re: ake tlmice ?

Příspěvek od Drommichal »

Jsem to spatne napsal,mel jsem na mysli,jestli ty tlumice procomp ES9000 nemaji i nejake jine oznaceni. ...jestli jsou uz jako o +5 delsi...ze kdyz je koupim na predek i zadek tak budou ok +5.diky moc za info...
Odpovědět

Zpět na „OSTATNÍ_podvozek“