Palivová nádrž - uchycení

Cokoliv co se bude točit a týkat nosného rámu vozidla, jeho údržby, popř. úprav, všechny modifikace Frontera. Nepatří sem přední ochranný rám !!!
Uživatelský avatar
Jožin z Bažin
Začínající diskutér
Příspěvky: 396
Registrován: 28 srp 2014 22:06
Bydliště: Měřín, kousek od Velkého Meziříčí

Re: Palivová nádrž - uchycení

Příspěvek od Jožin z Bažin »

Trochu oživím.
Nedělal někdo nějaký nový uchycení nádrže na béčku?
Včera jsem měl u kamaráda auto na heveru a měnili jsme olej v zadním difu a když jsem koukal na to zadní uchycení nádrže, tak bych tomu dlouhou životnost už nedával. :wink:

Ve předu to drží dobře, ale vzadu jsou takový dvě pásovinky na kterých se podepsal výše zmíněný zub času a řekl bych že nějaká větší šupa někde o pařez či kámen by stačila k tomu, abych taky nádrž táhnul po zemi. :grin:
Jsou to věci na který asi nikdo nemyslí dokud se něco nestane a jak tak tady sbírám moudra, tak jsem včera na to uchycení koukal a docela jsem byl překvapen, jak je to tam dosti nedomyšleně uchycený.

Nádž je kovová, po obvodu má několik děr a šroubů ve spojích a tak bych to chtěl přidělat nějak pořádně, ale nevím jak na to... :?

Nádrž asi musí ven? Udělat nějaký nový uchycení přes ty starý držáky a dát to do stavu jak to bylo? Nebo vymyslet nový a třeba přes rám přidat ještě nějakej kryt? Co na to na STK? Kdyby to někdo na béčku absolvoval, tak bych byl vděčný za nějakej ten postřeh. :-)
Frontera 3.2 V6 - Hobby Car
Saab 9-5 2.8T XWD - Shiny Car
Zetor 6911 - Wood Machine
Uživatelský avatar
Standa27Cepec
Začínající diskutér
Příspěvky: 243
Registrován: 21 dub 2009 18:40
Bydliště: Letovice

Re: Palivová nádrž - uchycení

Příspěvek od Standa27Cepec »

Jen podotknu, nádrž je plastová, ze spodu je jen krycí plech.
fronťák 2,2 dti r.v.2000 B AUTOMAT podložky pod kola 33mm+zvednuto o 6cm
Uživatelský avatar
lukáš.košnar
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2019 17:40

Re: ocelovou vanu -kryt pod nádrž na dlouhé Ačko

Příspěvek od lukáš.košnar »

viita píše: 28 led 2010 23:12 takže vana vyrobena komplet celá nová,začátek opravy-výroby předevčírem v 15.00 hod, konec v 00.30 hod, padlo něco plechu a něco piva :grin:

27012010507.jpg
27012010508.jpg
27012010509.jpg
ahoj nechces udelat jeste jeden drzak? :-D
Odpovědět

Zpět na „NOSNÝ RÁM“