Přiřazování náhonu přední nápravy u Frontery B

Přední a zadní náprava, volnoběžné náboje a ostatní součásti, všechny modifikace Frontera
Odpovědět
L.S 2,2 Sloupnice
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 25 led 2014 17:59
Bydliště: Sloupnice okres Svitavy

Re: Přiřazování náhonu přední nápravy u Frontery B

Příspěvek od L.S 2,2 Sloupnice »

tak ty zbyvajici vyvody uz vim uz jsem vykoumal diky tomu prilozenymu odkazu na schema tot tedy jasny ale ten zpetny ventyl to mi je zahadou pac když tu pisete ze kdyby nebyl zasobnik napojen bude to mit vliv na turbo atd... ale když tam je zpetny ventyl tak temhle vecem podtlak nemůže dodavat ma slouzit jen pro 4x4?
Frontera B 2.2 DTI 85kw 5dv. Rv.2000
L.S 2,2 Sloupnice
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 25 led 2014 17:59
Bydliště: Sloupnice okres Svitavy

Re: Přiřazování náhonu přední nápravy u Frontery B

Příspěvek od L.S 2,2 Sloupnice »

tak asy vereseno po spekulovani s hadičkami jsem se nastval a radici vidlicka sla ven napojil jsem na kratke hadicky nahore i konektor jsem napojil a nak se mi to pridrhava co stim? trochu staci pomoct a dobry je to jen ve dnouch krajnich mistech jinac de pekne da se rozdělat?
Frontera B 2.2 DTI 85kw 5dv. Rv.2000
L.S 2,2 Sloupnice
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 25 led 2014 17:59
Bydliště: Sloupnice okres Svitavy

Re: Přiřazování náhonu přední nápravy u Frontery B

Příspěvek od L.S 2,2 Sloupnice »

A jeste jeden poznatek na ktery bych malem zapomnel kdyz jsem zkusil napojit 4x4 naprimo od pumpy tak to utahne ale jak nato jsou napojeny i ty valecky na turbo atd... Tak ma malou silu ale hadicky vsude tesni muze to byt v tech valeckach? Ze byjsem ztracel podtlak tam?
Frontera B 2.2 DTI 85kw 5dv. Rv.2000
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: Přiřazování náhonu přední nápravy u Frontery B

Příspěvek od vlado007 »

Pozri, ked napriklad je roztrhnuta membrana v tej podtlakove regulacii napr. na agr ventile, tak ti to tade bude prisavat vzduch. Vylucovacou metodou skus pozacpavat po jednom kazdu z tych troch hadiciek (agr, turbo,klapky) a uvidis ci sa ten podtlak zvecsi. Ono inac taketo veci sa skusaju z podtlakovou rucnou pumpou na ktorej je budik. Takto sa s tym trapis uz dlho a len sa motas furt okolo toho isteho. S pumpou by si to mal zistene za 2 min. :wink:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Odpovědět

Zpět na „NÁPRAVY“