Tlumice Campo

Přední a zadní náprava, volnoběžné náboje a ostatní součásti, všechny modifikace Frontera
Odpovědět
lampaczcz
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2011 11:29
Bydliště: Záhoříčko

Tlumice Campo

Příspěvek od lampaczcz »

Zdravim Vas panove,

potreboval bych poradit jake tlumice dat misto mych starych houpacich - protoze nyni, kdyz prejedu nerovnost, auto se houpe jeste dalsich 20m ;) Nevim jestli tam jsou jeste puvodni, ale vypada to tak. Mel jsem cestu kolem autorizovaneho prodejce Opelu, tam jsem si zjistil ze by tam mely byt tlumice TOKICO, ale davaly se tam dvoje: jedny "standartni" a druhe plynokapalinove. Stejne je to se zadni napravou. Auto pouzivam po silnici a lehky teren (pole, louka, lesni cesty). Jake zvolit a popripade jakou znacku? napr http://www.automatejcek.cz/nahradni-dil ... -perovani/ je vyber z nekolika znacek a typu.

Dekuji.
Opel Campo 2.5TD 4x4 CrewCab r.2000
Uživatelský avatar
Tankan
Začínající diskutér
Příspěvky: 443
Registrován: 20 dub 2008 20:23
Bydliště: Lysovice, Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumice Campo

Příspěvek od Tankan »

Nazdar pane :wink:
Z toho výběru co jsem u tebe viděl zaleží jen na tom kolik do toho míníš investovat. :wink: Ja na mojeho staříka :wink: už nic extra dávat nebudu i když mě to teď taky čeká, budu tam dávat MONROE, nebo KAYABA :) . službu to udělá stejnou a na ty dva roky co plánuji že jěště Campo nechám tak by to mělo vydržet. :wink: Záleží jen na tobě k čemu to svoje Campo chceš využívat. Moje jezdí tak 50/50 terén(lesni polní cesty, les) a silnice :wink:
Skus víc různých dodavatelů,a možná se s cenou dostaneš i líp, ale ty Monroe jsem viděl za plus mínus stejnou cenu. :| (Auto KELLY, MJ Auto,atd.)
Tak hodně úspěců :wink:
Mazda B 2,5D ,udělá spoustu práce, a terénu se nebojíme. Neustálou údržbou k dalším kilometrům. Motorová pila a další udělátka. (fšecko enem na prácu)"Pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta!"
lampaczcz
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2011 11:29
Bydliště: Záhoříčko

Re: Tlumice Campo

Příspěvek od lampaczcz »

Auto jezdi ted docela casto po poli, sbiram kukurici atd... jinak cesty - spise vesnicke, ale i tak to jsou cesty. Bavil jsem s kamaradem, automechanikem, rikal ze to je defacto jedno jaky tlumice tam dat, ale klasicky ze by byly lepsi, bude to o neco tvrdsi - co se tyce znacky, tak spise by dal monroe nez kayaba, ale jak rikal je to defacto jedno. Jeste ze se ty tlumice dobre vymenuji. Pak uz me cekaji volnobezky a snad auto by mohly byt relativne v poradku
Opel Campo 2.5TD 4x4 CrewCab r.2000
Uživatelský avatar
Tankan
Začínající diskutér
Příspěvky: 443
Registrován: 20 dub 2008 20:23
Bydliště: Lysovice, Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumice Campo

Příspěvek od Tankan »

Tak hlavně ať ti dobře slouží. :) Já to moje mám už pět let,a nemůžu říct ani půl špatného slova. Odtahalo toho spousty a dovezlo mě i tam kam jsem si myslel že to nemůže zvládnout. 8) 8) :wink:
Mazda B 2,5D ,udělá spoustu práce, a terénu se nebojíme. Neustálou údržbou k dalším kilometrům. Motorová pila a další udělátka. (fšecko enem na prácu)"Pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta!"
Odpovědět

Zpět na „NÁPRAVY“