maximální rychlost při pohonu 4x4

Přední a zadní náprava, volnoběžné náboje a ostatní součásti, všechny modifikace Frontera
George 3D
Začínající diskutér
Příspěvky: 328
Registrován: 03 čer 2008 07:23
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: maximální rychlost při pohonu 4x4

Příspěvek od George 3D »

Slaava píše:Když to klouže, tak se může. V Pohorský Vsi se snad může celej rok - furt je tam tak "černo" nebo už osazenstvo místního slumu dokočovalo k nám do Budějc? :mrgreen:
S tím že tam je černo jsem tam jel pln obav a proto jsem si vzal k ruce i známýho a ještě jsem do auta přibalil psa. Jak mi ale vysvětlila paní na Infocentru, tak proti všeobecnýmu povědomí jich tam mají tak jen 40 z celkových 200 obyvatel a navíc jsou prej docela v pohodě. Když jsem jí tam vybalil výstavu na který byl panel o jejich obci a na prakticky každý fotce byl nějakej indočech, tak se o n pokoušel infarkt, protože se prej snaží roky všude vyvracet že nejsou jen nějakým slumem. :grin: Ale příroda tam je hezká, v létě tam musí bejt krásně.
Frontera B long, 2000, 3,2i, dříve Frontera A long, 1996, 2,5 TDS
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: maximální rychlost při pohonu 4x4

Příspěvek od Slaava »

No je to rázovitá obec ale když sem tam tuhle nechal zaparkovaný auto, tak z něj nic nezmizelo. Co ty to vůbec děláš, když píšeš že si "jí tam vybalil výstavu na který byl panel o jejich obci"?
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
George 3D
Začínající diskutér
Příspěvky: 328
Registrován: 03 čer 2008 07:23
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: maximální rychlost při pohonu 4x4

Příspěvek od George 3D »

Tak to jsem měl štěstí, že to nejhustější co jsem tam zažil bylo sněžení :grin:
Dělám v muzeu fotografie a ta výstava je v rámci přeshraničního projektu Stories viz: http://www.nmf.cz/home/projekty/pribehy-stories
Příští tejden v pondělí jim ji zase odvezu k nám do JH, její putování zatím končí. Tak jsem zvědavej kolik sněhu tam mezitím napadlo :)
Frontera B long, 2000, 3,2i, dříve Frontera A long, 1996, 2,5 TDS
Uživatelský avatar
SulakOndrej
Začínající diskutér
Příspěvky: 292
Registrován: 05 říj 2010 16:52
Bydliště: SK - Sered

Re: maximální rychlost při pohonu 4x4

Příspěvek od SulakOndrej »

tak dik za komentare, uz som mal obavi ze nieco nieje v poriadku ked mne to na asfalte nerobi dobre na 4x4. Prva vec ktoru som si zistil ze sa to nesmie, len ten typek ma zaskocil ked tvrdi ze jazdi 4x4 aj na asfalte a nic mu to s autom nerobi
Firemna Fobia 1,2TSi
+ rybarska Felicia Combi 1,3i...
ex- Frontera A 2,5Tds, 5dv, predana pri 276 000km a stale posluchala...
Odpovědět

Zpět na „NÁPRAVY“