Vymezení vůlí diferenciálu, rozkres zadního difu Frontery B

Přední nebo zadní. Jeho problémy, náplně, kontrola, atd. všechny modifikace Frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

já si taky myslím že to prolém nebude, ale bez vyndání os to ven nejde páč hruška je zasunutá zevnitř. Hledám dobrovolníka co by se do toho semnou pustil.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
petr zdenek

Příspěvek od petr zdenek »

Ahoj,ja mam dilnu a dif uz sem mel venku,vule co sem mel na hrusce vymezil a vrazil to zpet-cena 40kc za simering.Huci podstatne mene,ale huci pri seslapnuti plynu-takze to mam opet venku a vymezuji vule hruska-planetove kolo,tak snad uz budu mit jako jedinej z majitelu Fronter od toho klid a v aute ticho :D
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

odkud jsi ? byl by jsi ochotnej, samo za peníze, se semnou vrhnout i na moje auto ?
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

jo a musel jsi vyndavat poloosy ? Asi to byla makárna co ?
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Hukot od difu? Co to je?

Příspěvek od Milda »

petr zdenek píše:Ahoj,ja ......... snad uz budu mit jako jedinej z majitelu Fronter od toho klid a v aute ticho :D
Zdravím tě. Ale nevím, proč myslíš, že bys byl jedinej,kdo má ve Fronteře ticho? :shock: Vysvětli. :!: Toto mi připadá jak útok na značku Frontery z jiného offroad clubu. Pokud se mýlím - omlouvám se. Fujtajxl jsem se ale rozčílil. :evil: Já mám vůz s 240.000km a nevím, že bych na difu něco slyšel. Ve 130km/h mi hučí jen vítr kolem kastle a příčníků na střeše. Nejtišší je auto tak kolem 80tky. Čus
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od premek_k »

Klid, Mildo. Pán je tu novej a z diskuze pochopil, že všem tady hučí (diferák). Tak je rád, že mu hučet nebude....

Nemůžeš být na pána tak hrr, ještě se zalekne a zase o jednoho klubového méně..... :D
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Cha-cha

Příspěvek od Slaava »

:D :lol: :wink: :) 8) :lol: :roll: :lol: :D :lol: :twisted: :mrgreen:

Já se z Vás, kluci, fakt jednou poseru.
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Cha-cha

Příspěvek od Franta44 »

Slaava píše::D :lol: :wink: :) 8) :lol: :roll: :lol: :D :lol: :twisted: :mrgreen:

Já se z Vás, kluci, fakt jednou poseru.

.....to ne potom tady bude pjeknej humus :lol: :lol:
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

No nic vezlém ale hučení difu je nemoc většiny Bček už tady o tom psalo dobrých 10 lidí a sám když jsme froncku kupoval oběhl jsem 4 a hučel všem takže to není narážka prostě tam je něco blbě mám 115.000 najeto
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
petr zdenek

Příspěvek od petr zdenek »

Ahoj,sem z Melnika.Kamarad ma Acko a taky mu nic nehuci(teda to jiny huceni nevim :D ,ale tem Beckum snad huci vsem:je jasny,ze poloosy musej ven,pak dif a nakonec vytlacit hrusku dovnitr.Neni to moc slozity a pokud nejsou chyceny loziska(kamarad mel jedno na poloose protoceny)tak je to za par hodin hotovy.Ted co vymezuju tu hrusku k planet kolu,to uz je horsi(sehnat kaleny podlozky)ale taky to neni tak zle,takze odpol dam vedet ,zda huci ,nebo ne a muzem se pustit do oprav Vasich vozu ,pokud by mel nekdo teda zajem.A nechci nikoho urazet jak mi tady nekdo odepsal,ale jak rikaj mechanici-jakmile se na Frontere zacne neco sr..t ,rychle to prodej :D :D :D Honza
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Milda je citlivka

Příspěvek od Slaava »

Jo, Milda je citlivka. Čím a jak vytahuješ ty poloosy?
petr zdenek

Příspěvek od petr zdenek »

normal,sundat brzdic,odsroubujes celej naboj a normal ji vyndas a pry tam casto bejva protoceny to lozo na poloose,sou pod takovym pulmesicem jako sou traba saly na klice,ale to rozdelas jen kdyz se chces na ne podivat,jinak sem docela dost zaneprazdnen pracovne,tak kdyby si chtel 724035365 Honza
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Poloosa

Příspěvek od Slaava »

petr zdenek píše:normal,sundat brzdic,odsroubujes celej naboj a normal ji vyndas a pry tam casto bejva protoceny to lozo na poloose,sou pod takovym pulmesicem jako sou traba saly na klice,ale to rozdelas jen kdyz se chces na ne podivat,jinak sem docela dost zaneprazdnen pracovne,tak kdyby si chtel 724035365 Honza
OK, takhle mi to stačí. Šlo mi jen o to, jestli tam nejsou nalisovaný do nějakýho sráče. Díky,
petr zdenek

Příspěvek od petr zdenek »

Nejsou neboj,jen bacha na ty brzdy a zadni stity brzd.Jinak tam zadna zrada neni a co chces vlastne delat??
Rosta

Příspěvek od Rosta »

petr zdenek píše:Nejsou neboj,jen bacha na ty brzdy a zadni stity brzd.Jinak tam zadna zrada neni a co chces vlastne delat??
...Slaaaava si prece chce uz konecne postavit Fronteru :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „DIFERENCIÁL“