převodové poměry rozvodovek campo

Přední nebo zadní. Jeho problémy, náplně, kontrola, atd. všechny modifikace Frontera.
mdk.milan
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: 22 říj 2008 17:29

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od mdk.milan »

ZDAREC Jen se potřebuji ujistit převodový poměr zadního i předního diferáku je 4,56 a ten přední je jen konstrukčně zmenšený?
campo 2,5 D
mdk.milan
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: 22 říj 2008 17:29

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od mdk.milan »

nikdo neporadí ?
campo 2,5 D
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od farmář »

nikdo nepočítal :) nebylo proč. Nevím, čemu říkáš konstrukčně zmenšený,ale je bez lamel, tak je logicky úplně jinej. Tohle auto na obří kola není a pokud ano, je to tak dát převodovku z benzína. Ovšem ono toho k dokonalosti chybí víc, třeba dimenzované řízení. Jenže to je věc tuzingu, ne funkce. To auto je samo o sobě funkční překvapivě dobře.
Velkej podvozek se nejčastěji rovná velkej výkon a pak tedy Campo se svými pár kobylkami ale skvělou spotřebou není dobrá volba.
Jinak mne nenapadá, proč řešit poměr difů.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
mdk.milan
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: 22 říj 2008 17:29

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od mdk.milan »

mam tam kola o pruměru 764 nísto 734 a i při tomto rozdílu je to strašně znát ale hlavní je že se naskytla zadní náprava L200 s uzávěrkou kterou bych v lese užil a ta má převod 4,875 . No a chci se v něčem rýpat tak proto
campo 2,5 D
Uživatelský avatar
robert.kvita
Super diskutér
Příspěvky: 1015
Registrován: 26 srp 2010 11:36
Skype: robert.kvita
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od robert.kvita »

Najdi si to tady
http://www.auto-parts.spb.ru/cat/cats/m ... ent=dr2000
Konkrétnější odkaz nejde dát
Campo grupa M položky 9-13
Je tam počet zubů talíře loneno hrušky přesně podle typu vozu
našel jsem tam 41/10 a 43/11 ale nehledal moc pečlivě.
Robert,Val.Meziříčí,Tel:737190632,
Fr.B 2,2DTi,automat,r.99,Chip107kW,péra Maxík+10cm,př.uzávěrka"AUSSIE",rozš.3+3cm,
Procomp+5cm,VraníkTruck2000MT,HiLift,kamera,tempomat Lasky
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od Slaava »

mdk.milan píše:ZDAREC Jen se potřebuji ujistit převodový poměr zadního i předního diferáku je 4,56 a ten přední je jen konstrukčně zmenšený?
Jestli si to spočítal podle poměru otáček kola vůči kardanu, tak pro to asi víc neuděláš. Maximálně můžeš sundat víko diferáku a spočítat zuby na talíři, jestli ten poměr vychází na nějakej logickej počet zubů hrušky. Jak je řešenej ten kterej diferák řešit nemusíš, důležitej je jenom poměr.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
mdk.milan
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: 22 říj 2008 17:29

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od mdk.milan »

robert.kvita píše:Najdi si to tady
http://www.auto-parts.spb.ru/cat/cats/m ... ent=dr2000
Konkrétnější odkaz nejde dát
Campo grupa M položky 9-13
Je tam počet zubů talíře loneno hrušky přesně podle typu vozu
našel jsem tam 41/10 a 43/11 ale nehledal moc pečlivě.
do těch rusáků mě to nepustí dam obrázek vyskočí rozpis dam písmeno a stranka neotevře žeby sem měl nějaké vyšš zabezpečení v počitači ?
campo 2,5 D
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od farmář »

asi jo, mám střední cca a funguje to.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
robert.kvita
Super diskutér
Příspěvky: 1015
Registrován: 26 srp 2010 11:36
Skype: robert.kvita
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od robert.kvita »

Máš zásuvný modul JAVA?
Robert,Val.Meziříčí,Tel:737190632,
Fr.B 2,2DTi,automat,r.99,Chip107kW,péra Maxík+10cm,př.uzávěrka"AUSSIE",rozš.3+3cm,
Procomp+5cm,VraníkTruck2000MT,HiLift,kamera,tempomat Lasky
mdk.milan
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: 22 říj 2008 17:29

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od mdk.milan »

robert.kvita píše:Máš zásuvný modul JAVA?
Ja jsem počítačovej negramot takže v tomo směru je pro mne JAVA špatně napsaná značka českého motociklu JAWA nicnéně když mi někdo poradí tak to zkusím ,zabezpečení mám také nastaveno na střední
campo 2,5 D
Uživatelský avatar
qwap-Nitra
Začínající diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: 16 lis 2010 18:27
Skype: qwapNR
Bydliště: Nitra, Frontera B 2.2dTi RS

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od qwap-Nitra »

zalezi od toho aky mas prehliadac (cez co chodis na net) cize napr.: moziila firefox, opera, google chrome, alebo internet explorer. V kazdom z menovanych by ti ale malo vyhodit ze ti chyba zásuvný modul java a hned ti aj dovoli ho nainstalovat, takze ak ti nic nevyhadzuje predpokladam ze javu mas... takze vyskusaj ine prehliadace, najlepsi z menovanych je google chrome (teda podla mna).
Opel Frontera B 2.2dTi RS '99, cca 170.000km, volnobezky AVM, zdvihnuta o 5cm, pneu Vraník Truck 2000 235/70 R16
mdk.milan
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: 22 říj 2008 17:29

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od mdk.milan »

qwap-Nitra píše:zalezi od toho aky mas prehliadac (cez co chodis na net) cize napr.: moziila firefox, opera, google chrome, alebo internet explorer. V kazdom z menovanych by ti ale malo vyhodit ze ti chyba zásuvný modul java a hned ti aj dovoli ho nainstalovat, takze ak ti nic nevyhadzuje predpokladam ze javu mas... takze vyskusaj ine prehliadace, najlepsi z menovanych je google chrome (teda podla mna).
mam mozila firefox či jak se to píše navolím auto pak součásti a po zmažknutí písmena to napíše cca toto !"BAD REQUEST
Your client sent a reguest that this server didnt understand Reguest From "/vůbec nevím do čeho mi nadávají
campo 2,5 D
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od farmář »

mám sedmičky, mám moziláka a chodí mi to perfektně. Proklikám se až na konec.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
qwap-Nitra
Začínající diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: 16 lis 2010 18:27
Skype: qwapNR
Bydliště: Nitra, Frontera B 2.2dTi RS

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od qwap-Nitra »

to co pises je tzv. "friendly error" da sa zistit co sa pod nim schovava ale aj ked by som ti to vysvetlil tak to nepomoze, lebo potom len zobrazi kod so skutocnym problemom na ktory vacsinou uz treba admina siete... takze vyskusaj aspon stiahnut google chrome a skusit to cez ten.
Stiahnes ho tu: http://www.google.com/chrome/index.html ... _medium=ha
predtym este mozes skusit ist normalne cez internet explorer, niekedy to pomaha. :)
pripadne docasne vypnut firewall a antivirus...
Opel Frontera B 2.2dTi RS '99, cca 170.000km, volnobezky AVM, zdvihnuta o 5cm, pneu Vraník Truck 2000 235/70 R16
mdk.milan
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: 22 říj 2008 17:29

Re: převodové poměry rozvodovek campo

Příspěvek od mdk.milan »

niechodi stále niechodí jak se zpívá v té písní jediny na co to skočilo byl mercedes benz typ G a to šlo všechno tak si asi koupím to Géčko. Bych se z toho po...
campo 2,5 D
Odpovědět

Zpět na „DIFERENCIÁL“